Stodoła

Opinie o Stodoła

oksa

gotgowy to ja mogę być..,. ale w stodole chcę pracować, to jednak jest wielki prestiż i przede wszystkim możliwość współpracy przy eventach światowych gwiazd muzyki. nawet jeśli nie błoby z tego wielkich pieniędzy to możliwości pracy przy takich eventach to rekompensują

...

Fatalna firma (usunięte przez moderatora) na porządku dziennym. Osoby postawione na stanowiskach kierowniczych bez kwalifikacji ( Głowna Managerka, koordynator imprez, prezes... ) Wypłaty raz że śmiesznie niskie wypłacane z kilku miesięcznym opóźnieniem. Jeśli szukasz pracy nisko płatnej a przy tym lubisz się denerwować to jest firma dla ciebie !

Zostaw opinię o Stodoła - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stodoła