"Underground"Warszawa

Opinie o "Underground"Warszawa

jessica

Chciałam się tam wybrać ostatnio bo bardzo kiedyś lubiłam to miejsce. Ze znajomymi byliśmy tam prawie co weekend. Ale teraz to w ogóle nie wiem czy oni jeszcze istnieją czy nie? Niby mają funpage na facebooku ale to wszystko. Stali bywalcy dajcie znać :)

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy "Underground"Warszawa? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o "Underground"Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Underground"Warszawa