UL International Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o UL International Polska Sp. z o.o.

moneky

kibel jak sam sk...syn. Pani przyprowadzła szpeca do przepytek: kolo mnie wypytuje po angielsku jak działa zasilacz smps, jak sie zabezpieczyć przed EMI itd... mysle uuuu wymagania jakby mieli płacić conajmniej 6koła netto, w końcu to renomowana firma. Co do czego to cmokanie i najwyżej to 2koła, bolesny powrót do polackiej rzeczywistości ;) Żeby to jeszcze było blisko domu to niech tam, ale to gdzies na je..anym wygwizdowie, dojechać samochodem w jedną stronę, to minimum godzina po dziurach i stanie w korkach i na swiatłach. Generalnie zwykły polacki kibel.

jek

Najważniejsze, że jest umowa o prace plus te pakiety socjalne zawsze to dodatkowy dodatek do wynagrodzenia

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie UL International Polska Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o UL International Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UL International Polska Sp. z o.o.