Opinie o Virdepol w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Virdepol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Virdepol o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virdepol w Toruń

ludyga

no i znowu potwierdziłeś kim jesteś, bo tylko do ciebie twoje cudowne byłe przedstawicielki wydzwaniają, żeby się wyżalić, co im nie zostało wyplacone ( jak ktoś nie wie jakie ma prawa to ma problem), a ty nikogo nie wychwalasz kilka wpisów wcześniej straszyłeś swoimi układami w hurcie ( katowice Rzepakowa) Śmieszny jesteś :)

kaliber jak kula w płot
@ludyga

Dalej Celuj..... Ps.ten o którym piszesz pewnie ma więcej obecnie do napisania i co??? Zamieszałam? Ja do nikogo (usunięte przez administratora) nie muszę wydzwaniać mam swoje zdanie w odróżnieniu od takich fałszywych biurowych buraczków jak lukasz.adunia,kasiunia,i magdunia ,

odp
@kaliber jak kula w płot

oj ludyga idź wreszcie do roboty ( kopanie rowów byloby odpowiednie) bo się bardzo nudzisz

ludyga
@ludyga

Wybieram się znowu do Egiptu , może mnie zastrzelą?

oj ludyga

oj ludyga boli, boli i kąsasz wszystkich, po kolei, bo myślisz, że ktoś się ujawni, bijesz na oślep i pokazujesz jakim zerem jesteś :) Buhahahahahahahah

kiedys z biura

to się zgadza pan Nowak (łukasz) to się tu czuje jak co najmnej dyr. zarzadzajacy a to zwykly magazynier, inwigiluje sprawdza i donosi, z gpsami lata do szefa codziennie , analizuje i z pracy i z domu i się WYKAZUJE. a potem w PABie przy browarku probuje się odstresować . ale Łukaszu nie da jak się ma na sumieniu tylu ludzi to nawet caly tyski browar cie nie odstresuje.

jaro

Tomano myślę że tymi negatywnymi wpisami pod Twoim kontem stoi Łukasz pociot Zbyszka i pierwszy kapuś, to co piszą na Ciebie to rzeczywiście świadczy jacy są malutcy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Virdepol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
greg

czego się tu spodziewać po języku szmaty która karierę przez łóżko z alkoholikiem zrobiła ciesze się że odszedłem z tej firemki bo jak czytam ten poziom to widzę ze się nie zmienili kiedyś upatrzyli mnie potem anke teraz tego ludygi potem kilku rep z agata na czele zwolnili to taka masa ciemna rzygać się chce przepite to wszystko a wszystko przez te kombinacje i oszukiwanie Vichy gdzieś to musi ujście znaleźć zostało im forum. Moi następcy nie wzruszajcie się tym po mnie też tak jeździli to ich styl

tez z biura "swój"

cienki bolku nie umiesz o nim zapomnieć bo cos wniosł do firmy i dobrze o tym wiemy wszyscy . szkoda ze nie masz ty i inni odważni nawet swojego imienia nie umiesz wpisac a innych nie szanujesz i jedziesz po nazwiskach . widocznie was w większości bolą osoby które odeszły skoro w taki czy inny sposób się wypowiadacie wy ludzie bez szacunku ciężko mi się tu pracuje ale gdzies trzeba robić więc siedze a jutro zas się fałszywie rano mijając będziemy się do siebie wszyscy uśmiechać banda zakłamańców wstyd że musze tu pracować ale już nie długo ... ostrzegam potencjalnych kandydatow do pracy w biurze magazynieczy w terenie poczytajcie jak pracownicy obecni wypowiadają się o innych i 3 x się zastanowcie bo i o was w przyszłości tak będą pisać taki ta firma a firma to pracownicy którzy tak się tu szczycą swoja pracą w rzeczywistości każdy szuka nie tylko wspomniane tu dziewczyny ale i my z biura bo lepiej niż inni widzimy co się tu dzieje i do czego to doprowadzi . a teraz dalej moi kolesie i mój dobry szefie dalej znowu po nazwiskach dalej pokazujmy na zewnątrz jacy to jesteśmy ponad innych czekam na kolejne komentarze i wiem ze się nie zawiodę powodzenia zakłamani i sflustrowane ludziki .

hahaha
@tez z biura "swój"

oj boli ludyga, boli... nieważne czy piszesz pod nickiem z biura, z terenu czy repa, twoj mizerny język jest jednakowy

zorientowany odp

ci twoi ludzie ludyga dalej jeżdżą, bo firma musi mieć czym przed Vichą świecić, obroty na poziomie 10 tyś nie pokazują żadnej klasy sprzedażowej, a są dalej w tej firmie i jednocześnie chodzą na rozmowy ( czytaj kilka wpisów wyżej), tylko, że najpierw dzwonią do ludygi, radzą się i zwierzają, a następnie wszyscy czytają o tym na stronie GOWORKA. A od biura się odwal, jak zaczynałeś to idiotę robiłeś codziennie przed wszystkimi, jaki to miły i uprzejmy i oddany i zabawny i pokazałeś po trzech miesiącach ile byleś wart

zorientowany

A to ciekawe piszesz ze złych ludzi wybrał rks? A kto nadal pracuje w firmie z jego wyborów? Czy nie aby rep z Rzeszowa rep ze Wrocławia rep ze śląska czy nie aby wybrana przez niego przedstawicielka ze śląska nie jest jego nastepczynią? Więc skończ żabka pisać pierdoły bo on właśnie zrobił zespół a nierobów odpalił! I tego wy nie możecie przeżyć a ze niektórzy wiedząc że on odchodzi poszli za nim np rep z Łodzi to cóż takie życie. A to ze trafiło się dwóch cienkich rep jeden z śląska drugi z Krakowa to też tak bywa nie zawsze można trafić w"10" z kandydatami wiec nie sciemniajcie bo były wasz rks wybrał wam ludzi z którymi w większości dzisiaj nadal pracujecie i jakby nie byli dobrzy to by ich u was nie było. Najlepiej wieszać psy na tych co nie mogą się obronić bo są na tyle w porzo że na forum nie komentują mimo że inni skutecznie się za nich podają. To żenujące forum w którym obecni pracownicy min "biurowi" zamiast pracować przesiaduja w internecie i na forach zamiast pracować i zbierać zamówienia do firmy.

kandydat

Te forum jest beznadziejne jak pewnie ludzie w tej firmie. Jak patrzyłem na produkty wasze to chciałem do was zaaplikować ale jak czytam opinie pracowników i byłych pracowników to raczej sobie daruje. Jesteście bez kultury obrażacie siebie i innych a najbardziej szkodzicie waszej firmie. radzę iść po rozum do głowy obecnym pracownikom. Pozdrawiam Iwona

Magda
@kandydat

Dokładnie .Można się przerazić jaka patologia

abc

Pracodawca ma obowiązek poinformować pracownika o gps. Proponuję zapoznanie się z prawami i obowiązkami pracownika. Wielkie to mogą być koncerny zatrudniające kilkaset osób. Ale to moja opinia, po zapoznaniu się ze stroną i produktami firmy. P.s miałem wysyłać cv. Dzięki, że istnieją takie strony.

rekrutujaca

szkoda że Magda i Dorota szukają pracy . jedyne obroty pójdą się bujać . dziewczyny to nie jest tak że nikt nie wie o waszych prowadzonych rozmowach . Dorota czemy w cv nie umieszczasz info że pracujesz w virde ? Magda jest szczera przynajmniej choć z tym zachowaniem dyskrecji to już przesadza . świat jest mały.

ludyga nie bruźdź ludziom
@rekrutujaca

tobie nie wyszło, to podpieprzasz kogo możesz

były RKS
@ludyga nie bruźdź ludziom

W (usunięte przez administratora) to mam co cieniasy z virde tu piszecie używając mojego nazwiska jak wam ma być lepiej to piszcie ja jak znowu mi doniosą o wpisach to tu wejdę i o faktach opowiem. Na szczescie wyleczyłem się z tej firmy kilka miesięcy temu i nie muszę tu nic pisać ani zaglądać na to forum póki co... ale jak mnie zmotywujesz (tchorzu obecny pracowniku który ukrywasz się pod nikami) to czasami jakiś fakt napisze w końcu byłem blisko koryta... no nie? Powiem tylko krótko pograzacie się tylko pisząc w stylu na jaki was stać a ludzie z zewnątrz czy chcecie czy nie chcecie czytają to forum i wyrabiają sobie zdanie. Wiec dalej komentujcie w swoim lub innych imieniu i szkodzie waszej firmie. Ja jak juz kiedyś pisałem nie ukrywając się pod nikami nic do szefa nie miałem a i on się ze mną rozliczył ze wszystkiego o czasie wiec pisać pier.... O nim ani o firmie nie będę. Ale wy tchórze którzy piszecie w imieniu innych pewnie napiszecie jeszcze nie jedno pozdr były Rks i Kks

były po rks
@były RKS

chyba PO hahaha, aspiracje miałeś, ale nie wyszło

ludyda nie przeszkadzaj
@były po rks

Pisz łodyga, pisz, wszyscy z niecierpliwością czekają... buhahahahaha:) Krótko z siebie idiotę w tej firmie robiłeś, ale pisz .Do szefa i innych nic nie miałeś i dlatego wpisujesz tu takie bzdury, i całe virde boki zrywa z ciebie, buhahahaha:)

zorientowana.
@ludyda nie przeszkadzaj

cale virde ? bu haha to znaczy 6 osób , i 4 w terenie to jest firma ! nie podpuszczam cie łodyga ale... napisz może jaki to szef Zbyszko miał pomysł na konkurencje jaki to czarny PR chciał zastosować jak jeszcze masz to nagrane napisz toćka w toćke albo zamieść na fb (usunięte przez administratora) może otworzysz oczy potencjalnym kandydat do prac w tej "mega firmie" albo innym instytucją ..... jest nas więcej co myślą tak jak ty nie boj nic jak się traci takich jak my to wszystkich na około krew zalewa a jak jeszcze przy okazji w hurcie wyniki spadają to co mają robić szukają winnych nie patrzą w lustra bo chyba im wszystkie popękały wiec upatrzyli sobie ciebie wcześniej mnie itd. ...,(wg mnie to Łukasz,Karolina i Dorota te miernoty tak tu piszą o byłych ) za chwile tą inną od "żeglugi morskiej" dorotkę se upatrzą bo im ucieknie do innej firmy w której wali już na drugi etat a te wspaniał kadra managerska nawet tego nie umie zauważyć . Informacja dla potencjalnych kandydatów VIRDE to firma w której mimo gps-ów możesz spokojnie pracować w dwóch firmach naraz . Zadzwońcie do dorotki kontakt na stronie www ona wam powie jak to się robi .....bu hahaha

do zorientowanej
@zorientowana.

traci takich jak wy? takich się nie powinno zatrudniać, bo to dużo bardziej psuje beznadziejny wizerunek firmy,a o nagraniach ludyga piszesz od momentu, jak spieprzyłeś na zwolnienie, i ten dzieciorób twój kumpel też zablysnął w tej firmie i kolejny z małopolski, co to skończył na Wyspach na zmywaku :)takie gwiazdy ludyga przyprowadziłeś do virde BRAWO!!!!!!!!!!!

???????????

jaka wielka marka? firma która na rynku farmaceutycznym miesięcznie nie robi bańki, to dno, a nie wielka marka. Szok, co piszesz, kto ci tak nakłamał?

w odpowiedzi
@???????????

Bańka? Człowieku oni nawet pół miliona nie są w stanie dociagnac....

Ania wracaj

z perspektywy biura powiem tak : Ania wracaj, twój mobbing był lepszy od tego, co jest teraz. Będą pensje w najbliższym miesiącu czy nie?

prawie była

jeszcze nie rozwiązałam umowy z tą firmą, ale za chwilę to nastąpi, do mojego po kierownika nic nie mam, wobec mnie był spoko, na podwójnych wizytach byliśmy na kawie, o gps też mi powiedział, luz blus i orzeszki... wprawdzie on też jeszcze jest w tej firmie, ale też już nie długo.. może razem zaczniemy szukać pracy, bo dzisiaj to generalnie ciężko..

xxx

jak czytam te wpisy to niezmiennie mam wrażenie, ze jedna max dwie osoby same do siebie piszą i same sobie odpisują, były po kierownika to chyba u psychologa powinien porozmawiać, bo coś sobie nie radzi. wylecz się z tej desperatki z kielc, bo emocje cię zeżrą i zawał gotowy...w tym wieku to coraz częstsze...

była

A moim zdaniem piszący na tym forum w kółko i podający się pod różnymi nikomu to szef i szefowa oraz byle gwiazdy A Kielce A lublin pozdr były pracownik /zdradzony

vip
@była

Tratatata i się potwierdziło desperatka z kieleckiej wiochy tu swe bolaczki ujawnia. W każdej firmie ludzi opluwala i klamstwa pisała - taki typ.Teraz do starej firmy wróciła i tam zaczyna juz mieszać i manipulować tylko juz nie ma zaprzejaźnionego kiera co by dupe ratował i płoty z firmy wynosił i jak teraz żyć bez tej wiedzy? Ale nie przecież jest jeszcze gumowe ucho z północy na stałych łączach z biurem...

Melisa
@vip

Może niektórzy nie potrzebują wpisów na dziwnych stronach, a wystarczy im normalna praca? Koleś się uczepił jak rzep, zarzuty robi o syfie pozostawionym na terenie, raz ktoś jest z polecenia, innym razem nikt nie chciał stanowiska, tylko jakoś nic więcej nie napisze, bo nie ma co. Lecz się człowieku, bo to się kupy nie trzyma, żal ściska...

faja

Oj czytam i czytam i mimo odejścia z firmy baba z Kielc nie może się rozstać z firmą. I opluwa ciągle i się zali jaka to biedna była bo plany rosły ...no tak najlepiej to osiąść na laurach i płakać ze firma więcej wymaga. Zawsze można wrócić na stare śmieci co nie? Taka dziwna zasada jak nie pracuje juz w firmie to ją opluwa i szydzi na forum jak wróci do starej zagrody to na poprzednia firmę wylewa pomyje. Oj co by tu robić jakby Goworka nie było. Ale jak się tylko knuje i obgaduje za plecami to jakoś znajomi się ulatniaja i gdyby nie internet to nie byłoby co robić i z kim w dyskusje wchodzić. Ale to baba

@faja

czas zrozumieć,że ta firma jest na skraju i doskonale o tym wie. Jeżeli myślicie,że nikt nie wie o Waszych zatorach i problemach, to jesteście w błędzie. Chcieliscie tylko hurtowni,to je macie, buahhhaaaa.

@faja

... bez komentarza, piszesz jakieś brednie na kogo tylko popadnie, ale to pewnie kryzys wieku średniego lub zbyt długie bezrobocie... Chyba po prostu ta baba jak ją nazwałeś pokazała jakim naprawdę leserem jesteś i jak niewiele znaczysz na tym rynku... Nawet wprowadzanie konkurencyjnych maści do Farmacolu nie pomogło? A ta z Kielc? żyje pracuje i ma się dobrze i to chyba boli najbardziej, wiem, bo odwiedza mnie i innych klientów, podobnie jak już drugi przedstawiciel virdepolu po niej ( jeszcze nie minęło nawet pół roku!!!!!!!!!!!!!)

hahaha
@faja

Piszesz baba, to popatrz na zdjęcia własne na jednym z portali społecznościowych, wyglądasz jak typowe babsko z obwisłym cycem i tyle w tym temacie ludy...mdłości ważny...nawet Kanary tego nie zmienią :)

faja
@hahaha

agata dwa lata pracuje w tej firmie i jak sięgam pamięcią zawsze obrazalas ludzi masz problem ze sluchaniem i czytaniem nawet nie umiesz odczytać kto do ciebie pisze pod pseudonimem Dla mnie to lepiej bo bladzisz i na szczęście piszesz na forum o nie pracujących juz osobach. Gość cie zwolnił wiec się prujesz na forum tyle możesz nie będę go bronił bo mnie to nie rusza widzę ze zawiść też Cię zżera to tez zawsze cie cechowalo np w stosunku np do anki Ty Masz po prostu taki charakter i zero szacunku wiedz ze pracowalas tu tylko dlatego ze niebyt nikogo kto by się zgodził na takie warunki jak ty miałaś pa zazdrosniku i nie wychowana babo

do faja
@faja

ogarnij się i napisz po polsku ze zrozumieniem, bo to nie do odczytania, kilka wpisów wcześniej zarzucano, że ta pani jest zatrudniona po znajomości, teraz się okazuje, że nikt nie chciał przyjąć warunków... na pewno zazdrości bezrobotnemu kierownikowi, bo to przecież wielki zaszczyt pracować dla virde, dlatego też mają 3 (słownie trzech) przedstawicieli :) Owszem na wyższych podstawach, ale bez premii, co i tak jest kilkutysięczną oszczędnością na jednym pracowniku. Virde umie liczyć na swoją korzyść :)

do ludygi

ciekawie piszesz, szkoda, że najpierw próbowałeś nieświadomy niczego laskę oczarować, nie miałeś pojęcia z kim śpi... a teraz żale wylewasz na forum...a żona nie zazdrosna? może nieświadoma? a może powinna się dowiedzieć? jest wielu życzliwych !

@do ludygi

złego konia obstawiłeś ludy, z tym biustem powinieneś czarować Zbysia, Karolina ma większy, jej nie zaimponujesz

@do ludygi

no proszę i zdjęcie zdjąłeś z tablicy, ale na tym drugim wyglądasz identycznie:) nie martw się dalej cyce widać :) Zbyniu poogląda

hahahha
@hahaha

zabitci śmiechem
@do ludygi

bu...ha ha ha ha o argumenty się skończyły zostało straszenie i obrażanie on się na pewno takich rzeczy wystraszy bu... ha ha ha ktoś ma być zazdrosny o tego lachociąga marketingowego ? bu ha ha ha a słyszałem że podobno są jakieś nagrania które mogą na you tube się znaleź spoko tylko z głosem (ale każdy kto posłucha a spotka się kiedyć z nimi pozna ich głosy) z co tygodniowych poniedziałkowych spotkać w których to "para szefów" we właściwy sposób wypowiada się o swoich pracownikach

do zabici śmiechem
@zabitci śmiechem

argumenty? tobie brakuje ich od początku, masz nagrania, to je ujawnij, nie wypłacili ci premii- idź do sądu, ale widocznie "zle mnie zrozumiałaś.."w tak krótkim czasie dwa półroczne zwolnienia L4 źle robią na psychę, proponuję szybkie pójście do pracy ( może okazać się a wykonalne )

odp. na faja
@faja

niewychowana babo piszemy razem- jaka niewychowana przymiotnik- idioci w tej firmie pracowali, ale to nic nowego, i to są te argumenty, których innym brakuje- język polski na poziomie podstawowym

ważn(a)-y

O dawno nie bylam- bylem ? Wiec napisze co nie co. .. Dajcie spokoj chodzi do nas Karolina i płacze o obrot, nową umowe na kolejny rok i z szefem swoim chce sie pokazac. . . .nie trzeba sie bylo pozbywac ze swoich struktur waznego dla nas czlowieka to bysmy moze pogadali o przyszłości

oj ludyga
@ważn(a)-y

ważny to byś chciał być, ale niestety nie jesteś... jakie ty miałeś struktury w virdepolu? ,za ile byłeś tym kierowniczyną, za 4000, czy łyknąłeś 3000, bo kumpla zatrudniłeś za 2800, ale niestety trza było zwolnić:)A koledzy nie pomogą? może ktoś robotę nakręci? tylko wygląd trza zmienić, bo mało reprezentacyjny................:)Czemu do Sądu Pracy nie pójdziesz tam możesz wylać swoje żale, tyle tylko, że ciężko przyznać się, że dałeś się wyd...ć :)

poszukująca
@oj ludyga

ale jazda ciągle ta "para" sztywna para Zbych i Karolina zajmują się nie obecnymi a najbardziej ich bolą brak repa z Kielc i brak Regionalnego - tak przynajmniej wnioskuje z tego co czytam - dobrze ze tu weszłam na to forum i popytałam w hurcie o co chodzi w tej firmie bo mało co szukałabym pracy u nich . słowo daje lepiej poczekać na pracę niż brać takie byle co .... odradzam niedoświadczonym bo doświadczeni znają się na rynku i wiedza o ko chodzi . dzięki za opinie wszelkie tylko mnie utwierdził co to za syf..... p.s na stronie www nadal macie ludzi którzy już nie pracują no ale co tam zawsze można się ilością rep-ów pochwalić co nie ?

do wacu

W każdej firmie są obowiązki, to chyba nic nowego :) Najwyraźniej oczekujesz, że będą ci płacić za leżenie, większej bzdury dawno nie słyszałam :)

Mił.
@do wacu

firma od zawsze robiła wałki przy pensji i dlatego nikt na dłużej nie zagrzeje tu miejsca.

@Mił.

możliwości premii były dobre, natomiast im dłużej pracowałeś i więcej robiłeś- to twoje wynagrodzenie leciało w dół... to był główny powód odejścia wielu dobrych i sprawdzonych pracowników..A nikt nie zagrzeje miejsca jak piszesz, ponieważ obecna kondycja firmy jest dramatyczna i nie wiadomo, czy firma pozostanie na polskim rynku farmaceutycznym...Gratuluję Karolino doskonałej polityki, mam nadzieję, że Vicha widzi co się dzieje i podejmie odpowiednie decyzje... (*)

Mił.
@do wacu

śmiało mogę stwierzdić,że gdyby nie poczynania pseudo marketingowe Karoliny, firma nie byłaby tak nisko. Ponadto dawno temu zaczęła "mądrzyć" się na wielu innych płaszczyznach i tak naprawdę to w dużej mierze ona położyła tę firmę.

do wacu

ogólnie wiadomo, że wpisy po północy to karolina, która karierę w tej firmie zrobiła przez łóżko, fakt są gorsze działalności niż ta....

Zostaw merytoryczną opinię o Virdepol - Toruń

• Jak się pracuje w Virdepol?

Zobacz opinie na temat firmy Virdepol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virdepol?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042