Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie ziemniaków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

byly pracownik

Od jakiegoś czasu w tej firmie nie dzieje się dobrze. O ile wcześniej duża rotacja była w dziale sprzedaży, to od jakiegoś czasu bardzo dużo ludzi zaczęło odchodzić również z administracji, i to osoby ze sporym stażem, rzekomo w zamiarem kontynuowania kariery w innej organizacji - ściema, stały tekst powtarzany przez HR-y .

Tylko nie ta Firma....PH ma przerąbane. Jest strasznie.

Konkurencjapiszeonas

velo 2017-09-16 16:50 @Rożen - 2017-09-16 08:40 p.Snack moze NIE,ale widać,że Przysnacki prężnie włażą na sklepy,stawiają wieże z zielonych kartonów,widać też coraz więcej stojaków,wykorzystują dziurę,która robi się po crunchipsie,rynek nie lubi pustki...czyli powtórka z rozrywki (po chio miejsce zajął lays i starfoods) 6

Chrupek
@Konkurencjapiszeonas

W chrupkach i prażynkach oraz orzechach jesteśmy silnym graczem, w orzechach numer 1 na rynku, ale chipsy to już inna bajka i raczej to nie my wypełnimy ewentualną lukę na rynku po "czerwonych".

Nie jestem robotem

PRZESTRZEGAM wszystkie młode dziewczyny i kobiety przed pracą na produkcji omijajcie ten zakład w Niedźwiedziu z daleka. Szkoda zdrowia i zmarnowanych lat, po dwóch latach ciężkiej harówki w tej firmie i dla pseudo agencji Adecco nie mam nic - przepraszam awansowałam po 18 miesiącach pracuje dla "Adecco staffing(tak sie obchodzi prawo inna firma - ale ta sama siedziba i osoba) praca w trybie czterobrygadowym w sobotę i niedziele o czym Adecco nie informuje zero wolnych weekendów zero dodatków za prace w niedzielę i święta płacą marne grosze a kiedy dajesz z siebie wszystko,robisz ponad własne siły nie chodzisz nawet na l4 to firma Intersnack i tak tego nie dostrzega nie rozumiem chorego postępowania i polityki zakładu bo pracując tu ciężko przez ponad 2 lata ja nie mogę liczyć na stałą umowę o prace natomiast są osoby które przyszły niedawno pracują miesiąc lub rok i taką umowę dostały .Zakład w okolicy zyskał już taką renomę.Każdy w.okolicy wie,że kobiety są tu traktowane jak śmieci i to nie ulega wątpliwości, nie dziwie sie że nikt już nie chce w tym zakładzie pracować a w ostatnim czasie firma wpadła na genialny pomysł zatrudnienia sie pracowników z Ukrainy, będą mieć jeszcze tańszą siłę roboczą.Oby tak dalej,obiecuje, że zostawie ślad o tej firmie pod każdym ich ogłoszeniem.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja : prezentacja firmy, test, rozmowy w cztery oczy

Pytali o kilka przykładów z życia, poprzednią pracę itp. Mogłem dopytać o kilka rzeczy, które mnie interesowały. Zadzwonili w ustalonym terminie z informacją o wyniku.

Joanna

@zainteresowana obecnie firma poszukuje przedstawicieli handlowych. Przesłałaś już swoją aplikację? Chętnie usłyszymy czego dowiedziałaś się podczas procesu rekrutacji.

zainteresowana

Cześć, Czy ktoś byłby na tyle uprzejmy i napisał mi w jakich granicach oscylują zarobki w biurze? Mam tu na myśli konkretnie dział sprzedaży. Będę bardzo wdzięczna za informacje.

Podwykonawca

Nie pracowałem w tej firmie ale wypowiem się tutaj żeby ostrzec inne firmy. Wykonwywalismy zlecenia dla IS wywiazalismy się z niego terminowo a nawet zrobiliśmy więcej niż było to w.umowie. Problem pojawił się gdy trzeba było zapłacić. Najpierw ze faktura nie doszła potem żeby na nowy adres wystawić i tak ciągle.zwlekanie. Po 6 miesiącach wysłaliśmy ostatnie przesądów wezwanie do zapłaty którego nie.odbierali tylko awizo zostało 2 krotnie wystawione. Gdy mieliśmy już papiery wysyłać do sądu przyszedł przelew... Firma nie ma.pieniedzy i robi z podwykonawców (usunięte przez administratora) Strasznie zalezli mi za skórę wiec w każdym miejscu w internecie zostawię jakiś ślad. Pozdrawiam

US
@Podwykonawca

A Skarbówka tuż, tuż... :)

mobowany

Mooobing... Podobno już jest lista na proces zbiorowy, ale kiedy to ruszy?

Orzech

Ponieważ jestem byłym pracownikiem firmy i odszedłem ze względu na kiepską atmosferę spowodowaną zatrudnieniem przełożonych z zewnątrz, do firmy nie mam nic, pracuje się jak w każdej firmie w branży FMCG, i jak wszędzie trzeba pracować i mieć wyniki, za to w końcu płacą... Co prawda że w sezonie więcej pracy i dłuższy czas pracy ale w danych regionach to całkiem normalne... Niestety firma stwierdziła że przyjmie na stanowiska dowodzące ludzi z zewnątrz którzy umiejętnie niszczą relacje i odbierają chęci do pracy ph. Niestety dla mnie atmosfera i zaufanie wśród kolegów w pracy ma wielkie znaczenie, wiec postanowiłem odejść z firmy ponieważ niestety w grupę wkradł się Wirus, który umiejętnie, oszukuje i okłamuje wszystkich wokół siebie, począwszy od podwładnych po przełożonych. Ja myślę że część osób i w terenie i w biurze wie dobrze o kim mowa. Pozdrawiam wszystkich moich kolegów z dawnej ekipy i dziewczyny z biura...

Obecny jeszcze

Firmę można określić jednym słowem - MOBBING, Stres i rycie mózgu. Święta się zbliżają i każdy PH w tej Firmie wie o czym mówię. Praca po 12-13 godz. dziennie. Niestety jeszcze tu siedzę ...ale szukam, bo nie da się o zdrowych zmysłach w tej pop...ej Firmie wytrzymać.

Byla PH

Pracowałam trochę czasu w tej w firmie jako PH LG. Nie polecam. Praca po 12 h na dobę jak chce się wszystko uczciwie zrobić. Praca fizyczna, duzo dzwigania. Ciągle zdjęcia, kontrole. Przed świetami audyty, gdzie każdy trawę maluje i całe sklepy przemeblowuje. Każdy kto pracował w tej firmie trochę czasu to wie o czym piszę:) Zarobki kiepskie jak na tyle pracy. Dodatkowo śmieszne tabelki i emaile w domu po pracy. Zmieniłam firmę i jestem szczęsliwa. Zobaczyłam, że mozna pracować po 8 h dziennie, ze mozna miec satysfakcje z pracy i mieć w ogół siebie ludzi, którzy maja do Ciebie ogromny szacunek. Zyczę odwagi wszystkich, ktorzy boją się zostawić tę firmę, ktorzy boją się zmienić pracę. Po takiej szkole zycia, pracę znajdzcie bez problemu:) Pozdrawiam

Avensis

Heh myślałem nawet by tam pójść do pracy ale widzę że zarobki takie sobie, jeśli wg was i plotek kolegów podstawa u ph 2.2 tyś i z premią max 3k to to miałem lepiej w słodyczach odpowiednio 2500 i 3500 od początku pracy netto i rosło a koledzy swobodnie więcej. A że źle to każdy mówi że w jego firmie słabo, z reszta czasy dla ph chyba się kończą bo wiele sklepów pada a markety nie potrzebują takiej obsady. Trzeba szukac pracy w innych kanałach sprzedaży i branżach niż spozywka i sklepy tradycyjne.

Najlepszy

Praca jak to w handlu , kto wie o czym mówię ;), normalny rozgarniety ph sobie poradzi , max do godz 15 , później i tak decydentów nie ma na sklepach , są różne benefity choć kasa mogłaby być lepsza , ale ja te 3000 wyciągam , koledzy z dłuższym stażem to i pod czwórkę mają . Nadeszła " lepsza zmiana" więc myślę prace należy szanować .

Nikt

Poczytaj wpisy poprzednie...jednak nie tylko ja narzekam. Szukam roboty i spadam z tej chorej koropo. Tyle w temacie tej Firmy. Sama rotacja już chyba o czymś świadczy.

Nikt

Firma żenada...praca ponad siły. Najlepiej po 24h na dobę...Mózg zryty. Korporacja pełną gębą, pod każdym względem. Praca ponad siły, kontrole non stop, wizytacje na kilka dni przed Wigilią itd. Nigdy nie jest dobrze, bo może być lepiej. Po każdej kontroli praktycznie przebudowujesz sklepy. I tak w koło..a spróbuj planu i zadań nie zrobić...:)) Zatrudniają co jakiś czas PH i do biura. Niestety obecny jeszcze..ale już niedługo:))

Pajac

Firma wciąż rekrutuje... jak ktoś chce się załapać, to doga otwarta:)) Trzeba tylko nie mieć życia rodzinnego i wytrwałość robota. Biegasz po sklepach z metrem i mierzysz półki. Wszyscy wokoło się śmieją:)) Dźwigasz, stawiasz stendy, błagasz o dodatkowe ekspozycje itd. Ogólnie przez pracowników i innych przedstawicieli sklepów ludzie z Intersnack są postrzegani , jako śmieszni :)) Ale rekrutacje trwają...cały czas. Ja zamierzam spiep...ć z tej Firmy.

maniek

Praca po 13godz. dziennie. Milion zadań. Nie nadążasz ze wszystkim. Kontrola, jakiej nie ma w żadnej innej Firmie. Odpowiadasz za wszystko, stres , stres i jeszcze raz stres. Aktualnie sam się zastanawiam co ja tutaj jeszcze robię...Nie polecam. Zarobki kiepskie.

XYZ

Dzięki. Znasz jakieś szczegóły ? Będę zobowiązany.

XYZ

Prowadzą rekrutacje na KAM'a. Możecie powiedzieć jak pracuje się w biurze ? Jaka atmosfera ? Jak zarobki i narzędzia ? Z góry bardzo dziękuje.

grzegorz

Widzę, że szukają kierownika produkcji do zakładu. Możecie coś napisać jak tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.