Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie ziemniaków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

Ego

Dziwne że na Gowork'u 99% opinii o jakimkolwiek pracodawcy to negatywy, mam znajomych którzy pracują w różnych firmach i potwierdzają to samo , większość piszących to frustraci którzy pomylili wykonywany zawód. Jak na przykład ta dziewczyna dwa posty wyżej która pisze o pracy fizycznej i dźwiganiu ciężarów, czy ten ciężar to telefon który dźwiga na wizytę u klienta , a może to ten stend ważący 1,5kg który od wielkiego dzwonu zniesie na sklep. Albo post wyżej o pracy 12-13 godzin , naprawdę mi osobiście to bardzo rzadko zdarza się, po prostu jedna z cech dobrego PH jest optymalna organizacja pracy i czasu, ma być efektywnie a nie efektownie . Także reasumując , 8 godzin pracy w co najmniej 5 efektywnej w zupełności wystarczy , pozostałe 3 to wiadomo przejazdy, kawka,gadki przez tel. .Co do zarobków, no cóż ja mam średnią krajową , ale liczę że będzie lepiej po przejęciu dystrybucji Mauxion

Była PH
@Ego

Raczej mowa o metalowych regałach ważących trochę kg. Pracowałam kilka lat w tej firmie i wiem o czym mówię. Karton masła ile kg wazy,a jak się jechało po towar na przeterminy to nie pakowało się jednego karonu, a całe auto, że widocznosci nie bylo. Metalowe , ogromne regaly, trzeba było rozlozyc na sklepie, a pozniej jak klient go nie chcial to zdjac, zapakować do auta, do kartonu i wywiezc do kuriera. Tak więc skoro Pan dzwigal od świeta 1,5 kg stend to znaczy, że Pan albo krotko pracuje, albo ma Pan w cholere slabe wyniki. Albo bardzo dobrze Pan ściemnia:) I nie piszą tu sami frustraci, a ludzie, ktorzy przejechali się na tej firmie i chca ostrzec innych, aby nie weszli w to samo (usunięte przez administratora) co my. Lepiej wyciągać wnioski z czyiś bledow niz ze swoich.

ktoś
@Ego

z tym mauxion to sie chyba zdziwiłeś :D

@ktoś

Żebyś urwa wiedział , zdziwili się wszyscy

Nie...
@Ego

Hahaha....kawka,przejazdy...śmiechu warte. Zapierdziel jakich mało. No chyba, że jesteś z układu

Tobi
@Ego

Wg Ciebie 99% opinii o pracodawcach to negatywy, a wg mnie 99% z nich to prawda.

tosem ja

średnią czy najniższą??

Mam pytanie jak wygląda praca w Słomnikach w dziale technicznym, utrzymaniu ruchu, czy warto tam iść? Jest ogłoszenie na automatyka, czy polecacie ten zakład?

Dobra rada
@Kandydat

Zdecydowanie nie polecam, jednak każdy musi przekonać się sam.

Jan

Witam . Czy ktoś ma informacje na temat pracy w slimnikach, w biurze ? Jaka atmosfera, zarobki?

Maciej
@Jan

Czy zapoznałeś się ze wszystkimi informacjami na stronie http://www.intersnack.pl/kariera/ ? Aktualnie firma poszukuje w Słomnikach na stanowiska Specjalista do spraw Logistyki Dystrybucji oraz Specjalisty do spraw Kontrolingu. Czy kontaktowałeś się już z firmą telefonicznie i pytałeś o wysokość wynagrodzenia?

XDDD
@Jan

JAKIE BIURO GOSCIU SKŁADANIE KARTONÓW

Joanna

@Vanseller, Czy jesteś osobą posiadają doświadczenie w tej branży? Czy zapoznałeś się już komentarzami na forum GoWork.pl? Zawierają wiele cennych informacji. Oczywiście każdy ma własne zdanie i najlepiej przekonać się samemu o warunkach pracy. Może warto po prostu zadzwonić do firmy Intersnack Poland i poprosić o kontakt do działu rekrutacji?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja : prezentacja firmy, test, rozmowy w cztery oczy

Pytali o kilka przykładów z życia, poprzednią pracę itp. Mogłem dopytać o kilka rzeczy, które mnie interesowały. Zadzwonili w ustalonym terminie z informacją o wyniku.

Leszno
Vanseller

Ktoś może się wypowiedzieć o pracy i zarobkach na stanowisku vansellera ?

Joanna

@Filip, czy zaglądałeś na stronę http://www.intersnack.pl/kariera/ ? Aktualnie firma Intersnack Poland poszukuje pracowników na stanowiska Specjalista ds. Logistyki Zaopatrzenia, Inżynier ds. Projektów, Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia oraz wiele innych. Czy zamierzasz aplikować do tej firmy? To może być dobra okazja do rozpoczęcia nowego etapu w karierze.

Filip

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie kilka wskazówek?

Joanna

@Tobi, czy pracowałeś bądź pracujesz w firmie Intersnack Poland? Możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą u tego pracodawcy? Twoja opinia i doświadczenie związane z pracą u tego pracodawcy będzie bardzo pomocna dla osób poszukujących informacji na temat tego pracodawcy. Zachęcam do dyskusji.

Joanna

@Zainteresowana, czy rekrutacja na stanowisko sekretarki w firmie Intersnack Poland została już zakończona? Na oficjalnej stronie pracodawcy, są aktywne obecne oferty pracy jakie oferuje pracodawca jednak brakuje tam stanowiska o którym napisałaś w swoim komentarzu. http://www.intersnack.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy/ Czy ktoś z Was zastanawia się nad aplikacją na wolne stanowiska pracy w firmie Intersnack Poland?

Zainteresowana
@Joanna

Droga pani to, że ogłoszenie nie widnieje aktualnie na stronie pracodawcy to nie znaczy że jakiś czas temu nie pojawiało sie one na rożnych portalach z ogłoszeniami np. Pracuj.pl Sama byłam tą ofertą zainteresowana dlatego też interesuje mnie to czy ktoś był już na rozmowie bo w moim przypadku nie było żadnego oddzewu ze strony pracodawcy żadnej propozycji rozmowy rekrutacyjnej. Przypuszczam że było wielu chętnych na to stanowisko i zostało ono już obstawione jakąś "wybitnie kompetentną i doświadczoną osobą".

Zainteresowana

Witam w ostatnim czasie pojawiły się ogłoszenia na stanowisko sekretarki. Czy ktoś jeszcze aplikował czy komuś odpowiedzieli.Czy znajdzie się osoba mogąca trochę przybliżyć mi jakwygląda wogóle praca w tej firmie jakie jest wynagrodzenie jaka atmosfera chodzi mi o biuro/sekretariat

Joanna

Obecnie firma Intersnack Poland sp. z o.o. poszukuje do pracy ludzi na stanowisku przedstawiciela handlowego. W swoim ogłoszeniu o pracę wyszczególniają, że oferują nowemu pracownikowi atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione Czy ktoś ma rozeznanie jak wygląda to w praktyce? Jaką podstawę otrzymuje przedstawiciel? Jaki próg sprzedażowy należy osiągnąć, aby być kwalifikowanym do premii? @Były pracownik, napisałeś, że nadal masz znajomych w tej firmie, może mógłbyś wypowiedzieć się w tym aspekcie?

Jeżeli połowa załogi w terenie jak i w biurze z utęsknieniem wypatruje momentu, w którym drogi Pana prezesa oraz blond eminencji się rozejdą, to wiadomym jest, że w tej firmie dzieje się źle. Dlatego ja podziękowałem i z tej karuzeli, albo raczej cyrku wyszedłem już jakiś czas temu. Ale znajomych dalej tam mam, i wiem że prędzej czy później braknie tam rąk do pracy.

he he

Blond eminencja - dobrze powiedziane ;-)) pozdrawiam

Bartek

Jakieś światełko poprawy widać? Może jednak nie będzie tak źle ?

Joanna

@Lepiej nie., czy Twoja sprawa została wyjaśniona? Jakie jest Twoje zdanie odnośnie pracy w Intersnack Poland? Uzasadnij swoją wypowiedź. @doświadczony pracownik, co jest przyczyną rotacji, o której piszesz? O jakie stanowiska chodzi? @Do d....firma, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, dodać wpis zgodny z regulaminem forum. Napisz jakie jest Twoje stanowisko odnośnie pracy w Intersnack Poland. @Nie, co dokładnie masz na myśli? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. @Kłamca, jak już wyżej pisałam każdy ma prawo do wypowiadania się na forum zgodnie z regulaminem. Czy firma obecnie prowadzi rekrutacje? Jeśli wiecie coś odnośnie aktualnych ofert pracy to wpisujcie na tym forum. Wszelkie informacje od odnośnie procesu rekrutacji będą bardzo przydatne dla osób, które chcą aplikować.

Grzesiek

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Może to gorszy czas w firmie?

100%demotywacji
@Grzesiek

Gorszy czas to zakład w Nysie ma od jakiś 3 lat a ostatnie miesiące to już tragikomedia. Niby inwestycje i rozwój a tak naprawdę coraz większy bajzel i chaos spowodowany fatalną organizacją i "oszczędnościami" nie tam gdzie trzeba - czyli na produkcji. Takiej demotywacji w załodze jeszcze nie było - ale cóż "Amazon czeka - jak się nie podoba". Może ktoś się w końcu obudzi?

Pener

Czytam te wasze opinie i czytam.... Po 1 i najwazniejsze skończyły się czasy gdzie się stało pół dnia w mc donalds i 3000 zł wpadało do kieszeni. Po 2. Sami zapracowaliście/zapracowaliśmy sobie na GPS przyklejony do tyłka, tak ciężko było nie przeginać z "wałkami"?? Po 3. Jak wam tak źle to dawajcie do Maspexu do tymbarka za 1700zł będziecie robić foty półki, przebudowy, wstawiać regały, lodówki, ekspozycje co miesiąc :) Po 4. Ciśnienie jest teraz wszędzie... a dlaczego? patrz głównie pkt. 2 ... nie każdy nadaje się do handlu, a opierdzielać się trzeba umieć... Jak sobie ułożysz rynek, rozplanujesz pracę, dogadasz hajs to możesz nawet śnieg eskimosom sprzedawać... ale te rzeczy trzeba umieć zrobić samemu... 10 lat temu to była praca na asadzie "fura, skóra i komóra" i nigdy już nie wróci niestety. Przekonałem się osobiście. Reasumując weźcie sie do pracy zamiast biadolić a jak nie chcecie nic robić i mieć kase to idźcie do sejmu zamiast tylko psuć zawód PH

@Pener

Otóż to, do tej pracy trzeba mieć predyspozycje , dziewczyna wyżej pisze o metalowych stojakach, spoko one są w modułach , weź se jedną część przenieś , zamocuj i tak po kolei, bo najpierw trzeba mieć w główce poukładane . Z takim podejściem w każdej firmie będzie ci źle w handlu. Może szukaj roboty w jakimś urzędzie , tam posiedzisz na czterech litrach, kawkę popijesz, wyzyjesz się na petentach , tylko jedna wada że wałeczki będą rosnąć w talii

Do d....firma
@Pener

Pener jak mniemam jesteś jednym z tych oszołomów wyciskających ph jak cytrynę. Sam się weź do pracy?..Na szczęście rynek się zmienia i można znaleźć pracę,gdzie szanuje się drugiego człowieka

Stefan

Witam, ukazało się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego w miejscowości Siedlce, czy możecie powiedzieć ile wizyt dziennie, jakie zarobki, czy premia jest osiągalna, jaka jest atmosfera itp. z góry dziękuję.

jeszcze pracownik
@Stefan

nie idz zrobił się Kołchoz .

MIŚ
@jeszcze pracownik

a możesz coś bardziej powiedzieć jak wygląda tam praca na stanowisku PH

Lepiej nie.
@MIŚ

Normalnie. Wypruwasz flaki, żeby był wynik. Ale to i tak za mało, bo nie wiadomo co jeszcze trzeba by wypruć, żebyś to Ty dostał plan do zrobienia. No chyba, że jesteś z układu, wtedy nawet popracujesz nieco dłużej. Naprawdę nie wiem jak nazwać to zjawisko... Jak macie jakieś spostrzenia to podpowiedzcie.

Żenada Firma
@Lepiej nie.

To czysta prawda. Niestety. Szkoda, że Firma psuje sobie renomę. Kier.i dyr. zachowują się jak w swoim folwarku. Wydumane powody zwolnień....tylko po to,żeby znajomków zatrudniać. Ale wcześniej Cię konkretnie sponiewierają i wycisną jak cytrynę,

Dno. Tyle w temacie. Zatrudniają i w mig zwalniają, jak się znajomy zatrudnia....

Wydamy......many

Pracowałem w tej firmie prawie cztery lata... było lepiej lub gorzej. I tu nagle okazuje się że już nie jestem potrzebny i zwalniają z dnia na dzień... nikt nie proponuje pracy w innym regionie choć są wolne etaty... jesteś niepotrzebny musisz odejść bo Pan kierownik zatrudnia swoich kolegów którzy muszą pracować... odradzam i nie życzę nikomu takiego potraktowania. Kolesiostwo I nic więcej... układy podwyżki jak jesteś kolego kierownika dostajesz dużo więcej... no i masz pracę....radze omijać ta firmę . Pracowałem na północy.

Lepiej nie.
@Wydamy......many

Zgadzam się w 100% to prawda. Też zostałam tak potraktowana.

No
@Wydamy......many

To prawda. Wypruwasz sobie żyły,zapierdzielasz po 12 godzin a i tak Cię wywalą. Zero szacunku,same kolesiostwo. Nie tylko na północy, na Śląsku też....

Boja

Proszę o opis procesu produkcyjnego, za niedługo rozmowa kwalifikacyjna a tam lubią spytać : czy zna Pan proces produkcyjny? , jakie występują maszyny, co jest źródłem ciepła technologicznego itp. Z czym są problemy na produkcji?

Bogusia
@Boja

Na lini orzechów jest w miarę prosto, we trzy osoby łupi się fistaszki a potem to już Krysia z technologicznego miarkuje do puszek, soli, polewa miodem lub sypie papryką. Gorzej mają w fabryce w Nysie bo tam robią chipsy, 8 godzin obierania ziemniaków, chyba że trafisz na krojenie, też nie ciekawie cały dzień kroić w plasterki, albo odbierać czosnek bo mamy smak czosnkowy... masakra, ale fajna atmosfera jest i jasna ścieżka kariery.

No
@Bogusia

A trzeba mieć swoje narzędzia pracy? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Bogusia
@No

Tylko te podstawowe jak dziadek do orzechów czy obierak do ziemniaków, resztę daje firma...

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.