Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Fan

TAK poprawiali, tak poprawiali mleczarnię , że zostały zgliszcza. Kupy się nie trzyma to co twierdzi obecny zarząd. STARY ZARZĄD W KRYZYSIE SOBIE PORADZIŁ PŁACĄC ZA MLEKO TYLE CO MLEKOWITA A obecny NIEWYDOLNY W CZASACH PROSPERITY. LUSTRATOR BARDZO DOBRZE OCENIŁ PRACĘ STAREGO ZARZĄDU. ZATEM KTO TUTAJ OCZERNIA I STOSUJE WROGĄ PROPAGANDĘ?

Roznawiony

DO ZARZĄDU! NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ TYM PR-OWSKIM LISTEM. KAŻDY WIE I WIDZI JAK BYŁO I JAK JEST .KATASTROFA TO EFEKT WASZYCH RZĄDÓW. STRATY JAKICH W HISTORII MLECZARNI NIE BYŁO . UTRATA POZYCJI I WIARYGODNOŚCI NA RYNKU. BARDZO NISKA CENA MLEKA. BAŁAGAN ORGANIZACYJNY. UTRATA KONINA I KALISZA KTÓRE Z CHĘCIĄ ZOSTAŁY PRZYJĘTE PRZEZ INNE MLECZARNIE. WIDOCZNIE BĘDZIE TO DLA NICH OPŁACALNE . TYLKO ŁOWICZ MIAŁ KLAPKI NA OCZACH I NIE WIDZIAŁ INTERESU W DŁUŻSZEJ PERPEKTYWIE. ZAGRANICZNE RYNKI ZBYTU ZDOBYTE PRZEZ POPRZEDNI ZARZĄD. TAK WYGLĄDAJĄ TWARDE FAKTY I WASZE PUSTE SŁÓWKA TEGO NIE ZMIENIĄ. TAK MAŁEGO ZAANGAŻOWANIA ZARZĄDU DO TEJ PORY NIE BYŁO I NIGDZIE NIE WIDAĆ TEJ RZEKOMEJ WASZEJ PRACY. GABINECIKI O 15 BARDZO CZĘSTO JUŻ BYŁY POZAMYKANE JAK OKIENKA NA POCZCIE .

Martiwe się o los Spółdzielni

APEL DO ROLNIKÓW, NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ NA PIĘKNE SŁÓWKA! NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ CWANIAKOM I MANIPULANTOM. CAŁY CZAS PAMIĘTAJCIE JAK NISKA JEST CENA ZA MLEKO TU. A JAK DUŻÓ PŁACI SIERPC , PIĄTNICA CZY INNE UCZCIWIE ZARZĄDZANE MLECZARNIE! NIE DAJCIE SIĘ OSZWABIĆ I ZMANIPULOWAĆ. NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ. W TEN WEEKEND BĘDZIE DUŻÓ RUCHU W TERENIE. ONI NIE ZAPOMNA O NIKIM , KTO COŚ ZNACZY I KTO COŚ OŻE ZDZIAŁAĆ CZY POWIEDZIEĆ. BĄDŹCIE JAK SKAŁA! NIE DAJCIE SIĘ PRZEROBIĆ!!!!

Rząd

Dlugi robia zarzady! Ale splacac beda oczywiscie ...ROLNICY! My se wezmiemy premie za zrobienie dlugow! Pocalujta nas w d!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zatroskany pracownik

Do Normana! CZŁOWIEKU, KOGO TY ŻAŁUJESZ- STRZELACKIEJ? CHYBA NIE WIESZ JAKIMI METODAMI TA KOBIETĄ SIĘ POSŁUGIWAŁA. KNUCIĘ, JUDZENIE, ZASTRASZANIE, KŁAMSTWA I BRAK HONORU I GODNOŚCI. STOSOWAŁA NIEDOZWOLONE PRAKTYKI WOBEC PARTNERÓW. POWINNO SIĘ TO ZGŁOSIĆ DO SĄDU. NIE MÓWIĄC O BRAKU SAMOKRYTYKI I PRZEROŚCIE AMBICJI. PRACUJĘ W MLECZARNI I NIGDY Z JEJ WYKSZTAŁCENIEM I DOŚWIADCZENIEM NIE PORWAŁBYM SIĘ NA PROWADZENIE TAK DUŻEJ FIRMY. CAŁĄ POLSKĄ ŚMIAŁA SIĘ Z ŻE SPOSOBU REKRUTACJI ZARZĄDU A TERAZ DOPIERO MAJĄ UBAW.

Norman
@Zatroskany pracownik

Uuuuuuu a to nie wiedzialem ze niewiasta taka jest. Nie dac odprawy więc!!!!! ROZLICZYC!!!!!! Rolnicy apeluje do Was- nie dajcie sie oszukac!!!!!!!

xyz
@Norman

Tak dała przykład teraz zarządy objezdzają tereny przed walnymi by niepodzielili losu poprzedniego zarządu OSM Łowicz.Gdyby sprawozdania finansowe powinny to wykazać to sprawa by wyszła wczesniej. Nie mozliwe że nie było żadnych objawów tego upadku, ukrytych długów itp. Czy takie długi powstały w rok .....

rolnik
@xyz

To ile sa warte sprawozdania robione w innych mleczarniach jezeli robiła je ta osoba co przez kilka lat w OSM Łowicz?

nie dajmy się podzielić
@Zatroskany pracownik

nie dajmy się zastraszyć! Jeźdżą teraz po terenie i manipulują i przedstawiają nie prawdziwe rzeczy! Spółdzielcy nie dajmy się zastraszyć! NIE LĘKAJCIE SIĘ - JPII. Nie dajmy się podzielić przez zachłannych cwaniaków!

@rolnik

Brać się za Dworniaka

Rzad sie wyzywi
@xyz

Nic nam nie zrobicie!Mozeta nas cmoknac!

Wkurzony na zarzad

Jezdzenie czlonkow po rolnikach teraz to jest granda. Rolnicy, nie dajcie sie zmanipulowac cwaniakom!!!!!!jaka jest cena placona za mleko? Dlaczego Sierpc placi 45 groszy wiecej?

Romek
@Wkurzony na zarzad

Jeżdżą , fakt. Ale malo kto wierzy w te glupoty. Chca zniszczyc p. Walachowdkiego;( Nie damy sie zastraszyc cwaniakom!

Włodek

Szanowni Państwo, ja nic nie insynuuje. Już niedługo będzie walne i wybory nowej RN (zupełnie nowej, a nie nowej-starej), która wybierze nowy Zarząd i całe to gremium weźmie się uczciwie do roboty aby wyprowadzić Spółdzielnię na prostą. Inaczej to całe zamieszanie nie ma większego sensu i poprostu trzeba zacząć się rozglądać za inną spółdzielnią czy innym odbiorcą, ale najpierw odzyskać pieniądze (udziały), ponieważ im dłużej będzie taka sytuacja jak obecnie to Łowicz długo nie pociągnie.

Norman R

Strzelecka i Jezierski w moim najgłębszym przekonaniu nie sprawdzili się > Po prostu. Nawet do niej pretensji nie mam , bo wiedziałem , że nie ma szans. To ją przerosło zwyczajnie i po ludzku mi jest jej żal, no ale po drugiej stronie są tysiące rolników-spółdzielców i ich rodziny oraz gospodarstwa. Dobre zarządzanie spółdzielni jest NAJWAŻNIEJSZE . Nie możemy o tym zapomnieć . Spółdzielnie jako DOBRO WSPÓLNE musimy mieć na pierwszym miejscu a nie żeby się litowac nad niezbyt kompttetnymi zarządzającymi. Grzecznie podziękować, dać kobiecie odprawę . Na pewno jakiejś mleczarni w dziale skupi znajdzie prace

Agusia
@Norman R

To musiało się tak skończyć. W tak dużej firmie wystarczy odpuścić pół roku i krach finansowy gotowy. Samizachwyt obecnego zarządu i wtórowanie w tym rady do tego jeszcze brak wymagań od ludzi musiało doprowadzić do tego stanu. Pełne magazyny w Łowiczu nie tylko w mleczarni ale i wszystkie okoliczne zapełnione do tego ta wymiana opakowań nikt nie pomyślał dlaczego łaty na łaciatym nie są zmieniane na kwiatki, dlaczego nie idą w rebrending? Bo mają dalekowzroczną dyrektorkę marketingu, a u nas klapa. I lizusy modlą się o pozostanie obecnego zarządu bo jak przyjdzie nowy to ich pogoni w końcu do roboty. Kozłowska pokaże im gdzie ich miejsce, ale może tak trzeba.

Włodek

Czytam opinie, zbieram informacje i coraz bardziej zaczynam się martwić, że zbliżamy się do katastrofy. Jestem członkiem spółdzielni, dostawcą z okolic Słupcy w Wielkopolsce i z trwogą patrzę na to co dzieje się w naszej spółdzielni. Ludzie opamiętajcie się i weźcie się solidnie do roboty, albo za rok nie będzie śladu po OSM Łowicz. Dostawcy zrezygnują, przejdą do innych poważniejszych i stabilniejszych odbiorców. Sam zresztą zamierzam to uczynić, ponieważ uważam że RN i Zarząd prowadzą niejasne rozgrywki między sobą nie zważając na dobro spółdzielni i jej członków- dostawców.

posw
@Włodek

co konkretnie masz na mysli? Bo coś insynuejesz...;( Moim zadaniem zarząd nalezy wymienić w całości!

ZTR

Módlmy się za Delegatów i za uczciwych Radnych. Niech Pan Bóg otworzy ich serca na dobro . Niech Pan Bóg sprawi, że będą się kierować w swoich decyzjach dobrem WSPÓLNYM jakim jest nasza Spółdzielnia! Niech otworzą swoje umysły na idee, pomysły i decyzje , które uratują naszą Spółdzielnie przed bankructwem i przejęciem przez inny podmiot, i które wprowadza nasze DOBRO WSPÓLNE , naszą Spółdzielnię na ścieżkę rozwoju! Módlmy się też za aktualny zarząd , aby odszedł w pokoju z naszej spółdzielni . Módlmy się , aby Pan Bóg przyprowadził do naszej Spółdzielni dobry, kompetentny uczciwy zarząd i kierownictwo: Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. [Bo Twoje jest królestwo i potęga, i chwała na wieki.] Amen.

Dominika

@Włodek, co dokładnie masz na myśli? Czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o nieużywanie na forum imion i nazwisk osób trzecich - to niedozwolone. Jeśli chcielibyście napisać coś na temat pracy w tym miejscu - zachęcam.

Radykalny

1. NASZYBCIEJ PRZYJĄC DYMISJĘ ZARZĄDU Z RÓWNOCZESNYM WYPOWIEDZENIEM UMOWY O PRACĘ 2. UNIEWAŻNIĆ POWOŁANIE WAŁACHOWSKIEGO NA DELEGATA. DOSYĆ JUŻ TYCH KRĘTACTW I KŁAMSTW. TYLKO OCZYSZCZENIE MKECZARNI Z NIEROBÓW I MANIPULANTÓW ORAZ POWOŁANIE NOWEGO ZARZĄDU MOŻE JESZCZE URATOWAĆ MLECZARNIĘ. TEN ZARZĄD RAZEM P. MIZIOŁKIEM I WAŁACHOWSKIM POKAZALI OGROM NIEKOMPETENCJI I BRAKU JAKIEGOKOLWIEK RACJONALNEGI MYŚLENIA.

zsw
@Radykalny

porównywanie MAriana Miziołka do Pana Wałachowskiego to nieporozumienie. Pan Wałachowski to jest jednak odpowiedziany uczciwy gość!

@zsw

Zgadzam się z Tobą, jak można Wałachowskiego porównywać do Miziołka!

Zenon R

Czemu wylewa się tu tyle hejtu na rolników i innych uczciwych ludzi , którym zalezy na spółdzielni i na tym , aby zarząd nie zmarnował pracy tysięcy ( tak tak! ) dostawców -spółdzielców z wilu lat! Zmiana zarządu jest niezbędna. Rolnicy nie chcą juz finansować inwestycji i przedsięwzięć, które okazuja sie pomyłkami( deliktanie mówiąc). To co sie teraz dzieje, ten brak planu i takie niezborne działania ( to co widzimy na półkach i w terenie świadczy o niezborności, braku koordynacji czy wręcz nieprofesjonalnym działaniem a może i złą wolą!!) prowadzi do katastrofy albo do bycia przejętym przez większy poważniejszy i mądrze , uczciwie zarządzany podmiot. Musi ochronic naszą mleczarnię przed wrogim przejęciem! Musimy ochronic nasza mleczarnię przed bankructwem i katastrofą. Tego wymagaja od pokolenia dostawców i ich rodziny!!! Nie dajcie sie omamić przez cwaniaków!

@Zenon R

Dlatego na rolników bo oni doprowadzili do powstania tej sytuacji. Oni są właścicielami i mogli już dawno doprowadzić do nadzwyczajnego walnego i przerwać ten upadek, a dzięki temu że ich to niewiele obchodzi to teraz mamy teatr dramatyczny.

3d

staje w obronie rolników! Oni potrzebują zarządu co sie na marketingu i zarządzaniu zna i za rok mamy wyprostowaną sytuację

@3d

Ja myślę że może Siewierski w tym przypadku na Prezesa będzie najlepszy.

@Andrzej

Będzie lepszy od obecnych, ale bym rozważył też członka rady Romka

Stefan
@Piotr

JAkby Wałachowski skompletował sobie zewnętrznych ludzi spoza układów "lowiczowych", to może być Wałachowski! Ale czy on znajdzie takich ludzi? Podpobno z Mlekpolu jacyć się zwolnii

TERAZ OSM ŁOWICZ!

APEL DO SPÓŁDZIELCÓW I DELEGATÓW. NASZA SPÓŁDZIELNIĘ NALEŻY PRZEWIETRZYĆ. TE WSZYSTKIE UKŁADY, ZACEMENTOWANE KOTERIE I UKŁADZIKI NALEŻY PRZEWIETRZYĆ. DRODZY SPÓŁDZIELCY MOŻNA UKUĆ HASŁO; TERAZ OSM ŁOWICZ! POZWÓLMY AKTUALNEMU ZARZĄDOWI ROZSTAĆ SIĘ Z NASZA SPOŁDZIELNIĄ! POZWÓLMY , ABY CONAJMNIEJ POŁOWA RADY OPUŚCIŁA JEJ SZEREGI. POWOŁAJMY RADĘ ZŁOŻONĄ Z UCZCIWYCH, ZAANGAŻOWANYCH I INTELIGENTNYCH OSÓB- NIE BÓJMY SIE NOWYCH NAZWISK! TERAZ OSM ŁOWICZ1 PO STOKROĆ: TERAZ OSM ŁOWICZ!

Grzegorz z Łowicza

Rolnicy- Spółdzielcy powinni pogonić całe to towarzystwo! Zresetować zarząd-rade-kierownictwo i zacząć od nowego, z nowymi ludźmi, z nową , całkowicie nową rada i zarządem. Kierownictwo w 30% też wymaga zmian. W ogóle nalezy odchudzić firmę nieco i zainwestować : 1. W przetrwanie;2. w rozwój Pamiętajmy, że takimi samymi metodami osiągniemy taki sam czyli g.ó.w.niany efekt. Nie lekajmy się wymienić to towarzystwo na kompetentne i uczciwie! Nie myślmy o sobie- myslmy o NASZEJ Spółdzielni!!! Spółdzielnia jest nasza a nie Strzeleckiej czy Miziołka!

Dość cwaniakowania

Dlaczego jako rolnik mam płacić za głupoty niekompetentnych cwaniakow, co? dość!

Basia

Nie wiadomo czy KOŁO KONIN teraz będa chcieli przyjąc dostawców ,idcie teraz do MLEKOWITY . Tam trzeba mieć dobre mleko i jest problem . ŁOWICZ JESZCZE PLACI ZA MLEKO ,TYLKO JAK DLUGO .

Co
@Basia

Co ty Basiu p..do..lisz? Jeszcze w ŁOWICZU się światło pali Jeszcze go nie wygaszono MARTW SIĘ O SIEBIE D U R N A

KONSUMENT
@Basia

A CO KONIN I KOŁO TO BIORĄ BYLE JAKIE MLEKO ? TO JA JUŻ ICH PRODUKTÓW NIE KUPIĘ !! I ROZPOWIEM TO W MIESCIE ...

Pracownik miesiąca
@Co

Amen!

Trol

Ale jazda

Pracownik11

Zarząd podaje sie do dymisji bo nie udało im się usunąć wiceprzewodniczącego? Co za bzdura… pewnie sie chłop czegoś dopatrzył i chcieli go uciszyć, ale nie wyszło…

Robert Sochaczew
@Pracownik11

A PAn Wałachowski to jest Jan czy Paweł właściwie? Bo chyba ktoś tu w bład chce kogoś wprowadzić:(

olaaa
@Robert Sochaczew

Paweł to jest jego bratanek. Pracuje w Toruniu na magazynie palet.

obserwator
@olaaa

O czym wy tu wszyscy piszecie... widac ze wiekszosc nie ma tu zadnego pojecia o biznesie tylko na wylanie tzw hejtu, tego co uslyszal albo raczej tego co chcial uslyszec. Pisanie takich rzeczy na pracodawce swiadczy o wszystkich tu wypowiadajacych sie. No albo jak ktos pisze ze zarzadzac mleczarnia ma osoba pracujaca na magazynie palet to az rece opadaja. Wezcie sie wszyscy w garsc i do przodu a nie tylko narzekac i wylewac bezpodstawnie szambo na wszystkich. Super sprawa bylo by jakby kazdy podpisywal sie tu z imienia i nazwiska. Wtedy mozna bylo by zobaczyc czy wszyscy tu piszacy sa tacy odwazni. Pozdrawiam - zycze milego rozwiazania sprawy

Zorina na na

A co z kutnem??

diabeł
@Zorina na na

kutno wporzo! wszystko jest git ten teges

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz