Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Radny

Jak Dąbrowski podał się do dymisji to też pracownicy list pisali a jednak rada się nie ugięła to teraz też się nie ugnie.

Kierownik
@Radny

Teraz to list jest pisany przez sekretarkę rady Monię, a tamten to był spontan pracowników i nikt tak jak teraz nie miał sugerowane że ma podpisać.

Mily
@Kierownik

Czyli nie patrząc list jest pisany przez tych co siedzą przy korycie i zarabiają krocie a reszta zapierd... W głównie i w błocie

@Kierownik

Monia to najpierw dabrowskiemu w tylek wlozil teraz strzeleckiej idzie tam gdzie lepiej zyska cwana żmija wstyd

@Zawiedziona

Zapomnieliście o Pani Drążykowskiej, która w tej chwili gra na dwa fronty ....

Romek Ś.
@Marek

No tak, ta to dopiero jest perfidna. Przedtem Wysockiej po rajstopki jeździła, dziękowała za "innowacyjne pomysły", potem służąc kolejnemu zarządowi gnoiła ludzi i pozwalała na ich zwalnianie. A teraz podkłada ludziom petycję do podpisu i jednocześnie zapewnia wiceprzewodniczącego rady że w pełni popiera jego wszystkie działania!

Hurt
@Romek Ś.

Tak tak to że hurtownie zostały zamknięte to jej wina. Teraz to handel leży i nie pomogą tu zaklinanie tu trzeba cudu i Drążykowska przez te 1.5 roku do upadku handlu bardzo przyczyniła.

@Marek

Tenasze beznadziejne zwiazki powinny byc rozwiazane i odejsc wraz z beznadziejnym zarzadem

@Marek

Te nasze zwiazki to pwinno sie rozwiazac i rozliczyc tak samo jak obecny zarzad ktoremu juz dziekujemy a jesli sie ktos podpisal pod listem to tylko ze strachu do widzenia

Rada wie
@Zawiedziona

Drążykowska jest przeciwko pracownikom i nigdy nie powinna być przewodniczącą związków, bo jest na "pasku" Zarządu.

@Rada wie

Zostaw tą kobiete w spokoju!

PETYCJA
@Kierownik

Jak zwalniali pracowników, i to dobrych, czy zamykali hurtownie, które rzekomo nierentowne były, to żadna z nich petycji do Rady nie pisała! Sami więc odpowiedzcie sobie na pytanie, DLACZEGO!

Optymista

Wyobraźcie sobie, że mamy wspaniałą, doskonale prosperująca spółdzielnię, że cena za mleko skupowe jest o ponad 60 groszy wyższa od średniej krajowej, że pracownicy zarabiaja średnio o 30-40% więcej niż w analogicznych firmachw kraju, że mamy zadowolonych partnerów , odbiorców bezpośrednich i zachwyconych doskonałą jakościa i wspaniałościa naszych produktów kilentów w POlsce i zagranicą. A co jeśli to jest mozliwe i całkowicie realne , aby tak naprawde było? Weźmy pod uwagę , że potrzebujemy tylko nowego, dobrego zarządu , który doskonale rozumie rynek i procesy zachodzące na rynku i który potrafi sensownie zarządzać. Życzmy sobie tego wszyscy!:-))

Robert R
@Optymista

To prawda. Pomyslcie, że potrzebujemy tylko wymienić zarząd na kompetentny, z wizją , który nie bedzie się bał wprowadzenia niezbędnych zmian. że potrzebujemy ludzi z wizją naszej spółdzielni!

@Optymista

Chłopie co Ty bierzesz? Przecież to wizja szklanych domów

@Meg

Weź pod uwagę, że nie mieliśmy w spółdzielni dobrego zarządu od wielu lat i teraz też nie mamy! Skala działania mleczarni a przede wszystkim rozwój rynku i coraz większa konkurencja na rynku przerosła i tamten i ten zarząd! Co powiesz, jesli nowy, profesjonalny zarząd stworzy plan działania i rozwoju spółdzielni i w reaaltywnie krótkim czasie osiągniemy wielki sukces? Wyobraź sobie, że mamy bardzo dobrą cenę za mleko skupowe, że mamy świetnie zorganizowaąa i efektywną produkcję, że mamy świetną reputację wśród klientów, że ceny sprzedaży produktów dają nam jedną z najwyższych marż w branży na polskim rynku, że robimy tylo sensowne, dobre inwestycje, że pracownicy są zadowoleni z pracy i firmy, że rolnicy dstaja należne wsparcie ze spółdzielni zarówno w cenie mleka jak i w servisie. Piatca osiągnęlą wielki sukces nie przez przypadek , my możemy poprzez sensowne działanie osiągnąć większy sukces niż Piątnica! Pomyśl, że wystarczy w pierwszej fazie wymiana zarządu na profersjonalny zarząd z wizją i chęcią wprowadzenia najwłaściwszych zmian. Pomysl, że nie jesteśmy gorsi od Piątnicy czy mlekowity. A co jeśli będziemy po prostu lepsi? To sie spełni , jeśli własiciwi ludzie wejdą tu!

@Stef

Zejdź na ziemię i weź zimny prysznic. Człowieku tam są długi które trzeba spłacić, pracownicy chcą na już wyższych cen za mleko, pracownikom już trzeba podnieść pensje a o sytuacji w handlu pisać nie będę bo szkoda mojego czasu. Zatrudniajcie nowy zarząd lykajcie te bajki o szklanych domach i wierzcie w to że odniesienie sukces gospodarczy i już będziecie płacić 1.8zl za litr białego surowca.

@Meg

Chcąc nie chcą , będziemy musieli podjąć decyzje, które być może w pierwszym momencie nie wszystkim sie spodobają. Częśc rolników, duża częśc rolników uważa , że potrzebne są prawdziwe, wielkie zmiany , ponieważ frusytracja jest zbyt duża a kryzys zarządzania w spółdzielni zbyt głeboki. Decyzja o zmianie zarządu jest własciwie podjęta i nie podlega nogecjacjom. Rada musi to zrobić, żeby zahamować spadek i wyprowadzić spółdzielnie na prostą. Wg wielu z nas problem nie polega na tym , że te zmiany zrobimy, ale na tym że jako spora grupa ludzi , którym zależy na mleczarni, chcemy zrobić wszystko, abyśmy potem nie żałowali swych zaniechań. Chcemy wszyscy to zrobić! Każdy może wnieśc pozytywną energię do dzieła zmiany teraz i naprawy Spółdzielni. Spółdzielni przez duże "S"! zgadzamy się wszyscy, że wprowadzenie dużych zmian jest korzystne i że jest mozliwe. Możemy sie skupić teraz na rezultatach tych zmian, zaplanować te pozytywne zmiany i ....NIECH SIĘ DZIEJE! Wszyscy powinniśmy nieco szybciej i energiczniej zadziałać i przyczyniać się do pożądanych zmian! Spójrzmy na siebie za 3 lata od dziś, jeśli podejmiemy poważne zmiany: Mleczarnia dobrze prosperuje, gospodarstwa dostaja godną cenę za mleko, pracownicy zadowoleni i z pieniędzy i z atmosfery w zakładzie , produkty ciesza sie wielkim popytem a usatysfakcjonowani klienci są wierni naszej marce! Spójrzmy na siebie natomiast, jesli będziemy bierni i nic nie zrobimy a ten zarząd dalej będzie ślamazarnie się włóczył na samym końcy w branży! Przy zmianie zarządu sukces jest bardzo prawdopodobny , prawie, że pewny. Przy braku zmian- pewne jest bankructwo. Spójrzmy na jasna stronę i nie lekajmy sie zmiany!

@Stef

Człowieku Ty nie masz pojęcia jak w tej chwili się handluje, jakie są realia rynkowe. Jak się upadnie to dziś ciężko się jest podnieść o własnych siłach. Chcesz zatrudnić nowych ludzi skąd? Ktoś kto jest w branży od wielu lat jest w tym dobry nie przyjdzie trupa wskrzeszac . Jeśli ktoś taki się znajdzie to przyjdzie z myślą o tym żeby łupać spółdzielnie jak najwięcej!!!! Tylko konsolidacja może szybko i pewnie przynieść zmiany na lepsze!!!

Romek Z
@Meg

eeee tam chłopie. Widac że jestes źle nastawiony , pesymistycznie. Realistycznie rzecz biorąc najlepszy wyjściem jest pogonienie tego zarządu i normalne profesjonalne zarządzanie. To jest spoko do zrobienia. Tylko trzeba chcieć , a nie nie chcieć:-).Realia sa takie ,że przejęcia takiego dużego podmiotu jak nasza mleczarnia w perspektywie czasu jest najgorszym wyjściem. Należy nie płakać, nie biadolić, nie narzekac , nie pitolić że sie nie da! Da się! Ale trzeba spróbować. Zamiast narzekania - do roboty!

n934ur1n0c
@Meg

Święte słowa. Podziękujmy temu zarządowi , powołajmy nowy , zróbmy tzw new deal i do prozodu! Alleluja i do przodu ! Nie ma co pękać nad rozlanym mlekiem. Pani Karolinie mozna nawet pomóc załapać się w dziale skupu w jakiejś mniejszej mleczarni.

@Meg

słusznie słusznie. ten zarząd mimo ,że jest kiepski musi sie ostać. Koncepcje jak widze Meg ma taką: niech jest coraz to gorzej i gorzej, staczajmy sie jak najniżej! Osiągnijmy jak alkoholik tzw dno i wtedy może od tego dna sie odbijemy. To jest świetna koncepcja. Łomatko!!!!!!. Dziekujemy

Jasne
@Romek Z

W ubiegłym roku pisaliście zupełnie to samo. Trzeba zmienić, czas na nowych i co????

Krzysztof Sochaczew
@Jasne

w zeszłym roku zmiana była kosmetyczna. O tyle niebezpieczna , że cały układ "zarządzania" opierał sie na p.Dąbrowskim. Problemy w spółdzielni trwały od kilku już wtedy lat!Jego odejście musiało pogłębić problemy spółdzielni- i pogłębiło. Natomiast to była pozorna zmiana, nie objęła sposobu myślenia o firmie i jej pozycji na rynku. Poza tym wyobraźmy sobie , że katastrofa pogłębiła się w czasie największej, być może nawet największej w historii polskiego mleczarstwa po 1989 roku , hossy na rynku !!!!! Tu juz nie ma przebacz. Dobrze zarządzane spółdzielnie w tym czasie wzmacniały swoich rolników-spółdzielców dobrą ceną za mleko skupowe oraz budowały pozycję rynkowe i rezerwy na gorsze czasy. Gorsze czasy OCZYWIŚCIE nadeszły i wiele spółdzielni zostały z ręką w nocniku. O naszej nie wspominam nawet! Dostawcy-spółdzielcy musza teraz wziąć odpowiedzialność i ustanowić PRAWDZIWIE nowy zarząd. Zarząd, który da rękojmie wprowadzenia prawdziwych , rzeczywistych zmian. I wszystko w temacie. Ktoś tu pisał juz : nie lękajcie się. Mogę się tylko przyłączyć do tego apelu: NIE LEKAJMY SIE ZMIAN! NIE LĘKAJMY SIĘ NOWEGO ZARZĄDU.

@Krzysztof Sochaczew

wg mnie ten zarząd jest super.! ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Stef

Nawet jak wszyscy radni i spółdzielcy zatkają sobie uszy i zamkną oczy, to i tak oczywista prawda jest taka, że potrzebujemy całkowicie nowy , profesjonalny zarząd. Nie zamykajcie oczy na ten oczywisty fakt!

CWANA ŻMIJA

Podpisujta ten list bo siem zemszczem i będzieta w głębkiej d.u.p.ie! Nic nam nie udowodnita, bośmy się pozabezpieczali i możeta nas w d.u.p.e pocałować! Albo my będziem rządzić , albo wszystko szlak trafi!Inni nie nadajom siem do rządzenia! Nie ma dla nas a szczególnie dla mnie jako atrakcyjnej kobity, żadnej alternatywy! Jestem wielka , jestem debeściara i możeta mnie cmoknać! Rolnicy do dojenia i nie dyskutowac tu na tym forum. Parocwnicy gęba w kubeł , bo ...wiecie co! List podpisywać w morde jeża!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Lech

Ludzi pozwalnialiscie wprowadziliscie haos, w niczym nie pomógliście, magazyny pełne, czy któryś z was przyjechał się spytał czy coś potrzebujecie w czym wam pomóc??? Żaden a ty Lechu jesteś ostatni zdrajca zachowałes się jak dupek, teraz dajesz list do podpisu wstydź się.

Robert
@Lech

gdzie mozna zobaczyc tresc listu> ktoś może tu udostepnić?

Głos sumienia
@Lech

Lechu, nie masz co wracać do Torunia. Podobno miałeś setki ofert pracy, to teraz z nich skorzystaj!

sia

Zosia czówa nad wszystkim ,tylko prezeski dni są policzone ,objazd radnch nic nieda tak jak to robił DĄBROWSKI .

Sekr
@sia

Nie dajcie sie zmanipulowsc ; nie dajmy sie podxielic! Potrzebne sa zmiany, nie zadne kosmetyczne wymiany personalne w zarzadzie. Tu trzeba NOOOOOWE OTWARCIE!

Przerażeni pracownicy

Co robić z tym LISTEM? Podpisywać czy nie? Ten zarząd nie przetrwa przy takich stratach. Następny będzie wiedział KTO tamten popierał . Wtedy może być rozliczenie i czystka taka jaką zrobiła prezeska. Wielu może stracić posadę. Może lepiej zachować neutralność.

b

jaki list????????

Precz z szantażystami!
@Przerażeni pracownicy

ten list to jest szantaż. Miejsce tego listu w przyzwoitym , uczciwym domu jest w koszu !

Ola
@Przerażeni pracownicy

Ta petycja to bezprawie! Jeden wielki stek kłamstw, z którego wyziera strach o utratę stołków tych, co go napisali. Ludzie nie dają się zmanipulować, nie podpisują tego chłamu.

Barbara

Słyszałam że pani karolinka ma przyjść na kierownika skupu do KONINA ,bo zwilnił się etat po pani ZOSI .Bo ania jest za słaba .

Ewka
@Barbara

Ania nie jest za slaba.!!!!! Wioletta na zastepce kier a Karolcia na kierowniczke! Tj dobry pomysl. Zosia tez jest ok;)

Zmiany konkretne

Można takie zmiany zrobić: wiceprezes ds handlu na prezesa, prezeska na wiceprezeskę ds handlu , ten od produkcji niech wejdzie na skup, dobrać kogoś z wydziału skupu na produkcję. I załatwione. Od razu będzie lepiej, co nie? Wiele trzeba zmienić żeby wszysto zostało tak samo jak było! Ludzie! Ogarnijcie się! Półtpra roku pracy zarządu a płaca za mleko jak mleczarenka w mnichowie i pcimiu dolnym! W morde jeża. Wychodze w d.u.p.e węża z nerw!

Kjj

Weźcie się wszyscy za robotę i dajcie pracować innym, a nie ciągle tylko szkalujecie i krytykujecie wszystko i wszystkich.

Łomatko!
@Kjj

tak tak tak , masz rację, a świnki morskie mają płetwy

dajcie spokój zarządowi

My nie chcemy mieć więcej za mleko płacone: my wolimy że ten zarząd se został , ta prezeska i ekipa i niech dalej jest tak jak jest: niska cena za mleko nam płacona i oglny zjazd w dół. Nic nie zmieniać tylko niech jest jak jest! zarząd jest fajny i aktrakcyjny a to że cena niska to nic nie szkodzi, ważne żeby zarząd i częśc rady byli zadowoleni . Cena z mleko może być nawet duzo oniżej średniej krajowej. Najwazniejsze żeby ten zarząd i ta prezeska nadal zostali! wszystko w temacie: co dalej?

Odpowiedzielnośc karna
@dajcie spokój zarządowi

Ty nie rówb se jaj, ok? No! W morde jeża! A z tą atrakcyjnością tożes pojechał!!

Sierpc

Czytałem Tygodnik Poradnik Rolniczy i w Sierpcu urna jest przezroczysta głosy liczone na sali . Chcecie mieć 45 groszy to uczciwie wybierzcie rade o nie w osobnych pomieszczeniach gdzie stoi kilka urn.

Karolcia
@Sierpc

Goń sie!

Stef

tym cwaniakom chodzi o to żebysmy na kolanach ich błagali żeby jednk zostali! Cały czas gadaja , że nie ma dla nich alternatywy! Cena płacona za mleko to jest kompletna katastrofa! Tego nie można juz tak ciągnąc dalej! Całe pokolenia rolników-spółdzielców patrza na nasze decyzje- ZMIANY SA KONIECZNE!!!! Ten marazm nie może dalej trwać! Chyba że im chodzi o doprowadzenie do ruiny -bankructwa i wtedy oddanie się innej spółdzielni ( za friko!:((((

Benny Łowicz
@Stef

Nie za friko tylko za kontrakty dla Zarządu. Nic tej ekipie nie pozostało za wyjątkiem korzystnego dla siebie połączenia

Romek S

czy zarząd wie dlaczego tak mało płaci za mleko skupowe? Czy wie jakie są przyczyny tego katastrofanego stanu rzeczy? Czy to wina rolników i Wałachowskiego? No! Złe zarządzanie prowadzi do złych efektów w sprzedaży i w konsekwencji niskiej ceny za mleko skupowe. Wszystko w temacie. Odwalcie się od Wałachowskie, co jeszcze jedny co tam mysli i chce zmienić radykalnie sytuacje na lepszą! I wprowadzić spółdzielnie na dobrą droge rozwoju!

4fr

nie dajcie sobie wmówić tej głupoty,że nie ma alternatywy dla tej fatalnej ekipy!!!!!!!!Oni wmawiają uczciwym ludziom, ze ....są nie zastąpieni!!!! No jaja jakies!

Zygmunt Kutno

Apel do Rolników i ludzi dobrej woli. NIE DAJCIE ZNISZCZYĆ PANA JANA WAŁACHOWSKIEGO! TAMCI CHCĄ GO ZA WSZELKA CENĘ WYELIMINOWAĆ Z PROCESÓW DECYZYJYCH. CHCĄ GO ZNISZCZYĆ, BO CZOWIEK WIDZI JAKIE JAJA SIĘ DZIEJĄ I JAKIE MANIPULACJE TAMCI ODWALAJĄ! TYLKO PAN WAŁACHOWSKI TAK NAPRAWDE JEST PO STRONIE ROLNIKÓW I UCZCIWYCH SPÓŁDZIELCÓW! NIE POZWÓLCIE , ABY CWANIACY ZNISZCZYLI PORZĄDNEGO CZŁOWIEKA , KTÓREMU ZALEZY NA DOBRU NASZEJ MLECZARNI! PRZYNAJMNIEJ TYLE MUSMY ZROBIĆ! Nie dajmy się zastraszyć jakimkolwiek oszustom!

fajtłapa

http://nowypm.pl/index.php/wideo/12249-xxii-edycja-konkursu-polski-producent-zywnosci-2018-i-i-edycja-konkursu-wiodacy-polski-eksporter-zywnosci-2018 No proszę , a miało być tak tragicznie......

stefan
@fajtłapa

to ile zrobiliśmy z tego tytułu? minus 15 baniek w 3 miesiące?

qrwa
@fajtłapa

a dlaczego cena za mleko w Piątnicy średnio wynosi teraz 1.85 ? A tu jest niższa, co?

Zyga
@qrwa

niższa haha. tu jest duuuuużo niższa. Żenada pełna!!!!!!!

Tedex
@fajtłapa

Ciekawe ile trzeba było za to zapłacić. To jest stara pieniędzy. Przeciętnego konsumenta nie interesują takie wyróżnienia. Dlaczego nie było tam np Mlekpolu? A no dlatego że Mlekpol nie płaci za wyróżnienia jeżeli już coś dostanie to za uczciwą pracę

Nie dajmy sie zastraszyć

NIE DAJCIE SIĘ ZMANIPULOWAĆ CWANIAKOM! NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ GŁUPOT! PAMIETAJMY O KATASTROFALNEJ SYTUACJI I NAJNIŻSZEJ CENIE ZA MLEKO W HISTORII!!!!!! NIE DAJMY SIE ZASTRASZYĆ CWANIACZKOM!: " On natchniony i młody był, ich nie policzyłby nikt On im dodawał pieśnią sil, śpiewał, że blisko już świt Świec tysiące palili mu, znad głów unosił się dym Śpiewał, że czas, by runął mur, oni śpiewali wraz z nim Wyrwij murom zęby krat Zerwij kajdany, połam bat A mury runą, runą, runą I pogrzebią stary świat! Wkrótce na pamięć znali pieśń i sama melodia bez słów Niosła ze sobą starą treść, dreszcze na wskroś serc i dusz Śpiewali wiec, klaskali w rytm, jak wystrzał poklask ich brzmiał I ciążył łańcuch, zwlekał świt, on wciąż śpiewał i grał Wyrwij murom zęby krat Zerwij kajdany, połam bat A mury runą, runą, runą I pogrzebią stary świat! Aż zobaczyli ilu ich, poczuli siłę i czas I z pieśnią, że już blisko świt, szli ulicami miast Zwalali pomniki i rwali bruk - Ten z nami! Ten przeciw nam! Kto sam, ten nasz najgorszy wróg! A śpiewak także był sam Patrzył na równy tłumów marsz Milczał wsłuchany w kroków huk A mury rosły, rosły, rosły Łańcuch kołysał się u nóg... Patrzy na równy tłumów marsz Milczy wsłuchany w kroków huk A mury rosną, rosną, rosną Łańcuch kołysze się u nóg...

Stef

ktoś ma tekst tego listu? Może go przytoczyc tu?

Fan

TAK poprawiali, tak poprawiali mleczarnię , że zostały zgliszcza. Kupy się nie trzyma to co twierdzi obecny zarząd. STARY ZARZĄD W KRYZYSIE SOBIE PORADZIŁ PŁACĄC ZA MLEKO TYLE CO MLEKOWITA A obecny NIEWYDOLNY W CZASACH PROSPERITY. LUSTRATOR BARDZO DOBRZE OCENIŁ PRACĘ STAREGO ZARZĄDU. ZATEM KTO TUTAJ OCZERNIA I STOSUJE WROGĄ PROPAGANDĘ?

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz