Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

pppp

:I . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . t

Łowiczak

Może mi ktoś powie po co była zmiana przewodniczącego rady? Jeżeli wolą była zmiany przewodniczącego i wymiana dużej ilości rady to po to że nie podobała się działalność poprzedników, a tu kontynuacja rządów i dalszy upadek. Przewodniczący to marionetka w rękach zarządu bez własnego zdania. W mleczarni codziennie wizyty przyszłych przyjmujących i na dodatek bez dobrych ofert. Stuletnią Łowiczankę chcą ubrać w łaty Mlekpol, pasy Mlekowity czy Warmie przenieść na łowicką ziemię. Czy o to właścicielom chodziło?

@Łowiczak

Czyli Pan Dominik łyknął teorię że to wina poprzedników?

Bolek
@Michał

A jak się "łyka" teorię, Margaret?

Rychu
@Łowiczak

To nich chociaż w połowie tak rządzą to będzie lepiej dla ludzi którzy uczciwie pracują bo lenie będą hejtowali.

@Rychu

Grupa Łowicz

Tn zarząd musi odejść, jeśli chcemy przetrwać jako podmiot. Panie Dominiku będziemy sie modlić za Pana,żeby Pan otworzył szerzej oczy i swoje serca na naszą Spółdzielnię. Prawde musi Pan poznać, nawet jesli Pan kogoś bardziej lubi i innych mniej.... W niedziele są zamówione dwie Msze Święte w tej intencji, aby Pan, drogi Dominiku, pomyślał o rolnikach i pracownikach, ich gospodarstwach i rodzinach ; o Spółdzielni ,a nie tylko o zarządzie. Niech Pan pamięta,że "rząd się wyżywi". Niech Pan Bóg ma Pana w swojej opiece

@Grupa Łowicz

Just

Czego te pustaki nie robią żeby prawda nie wyszła na jaw to się w głowie nie mieści?

Maryla
@Just

I jeszcze towarzystwo zakompleksione.

@Maryla

Popieram

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Nie wiem o co chodzi w strategi łowicza. Spółdzielnia przedewszystkim powina dbać o swoich dostawców anie o swoje interesy. To jest jak tonący okręt który żeby utrzymać się jak najdłurzej na powieszchni wyrzuca pasażerów za burtę. Ja jako dostawca z cenami za mleko które są poniżej kosztów produkcji długo się nie utrzymam pozostanie mi tylko likwidacja stada

Jarek
@Piotr

Tutaj trzeba wpisywać tylko dobre dla zarządu opinie bo jeżeli są niepochlebne to zarząd działa - error i to jest główne działanie tego zarządu. Sprawdziłem wpisy w innych mleczarniach na tym forum i error nie ma. Więc za tych włodarzy możesz tylko pomarzyć o wyższej cenie.

@Jarek

A może jak by wszyscy dostawcy się zorganizowali i zaczeli głosny strajk to może by się udało coś osiągnąć

biegły

ja też popieram

To kto tu kim rządzi?

@Jarek

To może by tak usunąć te errory?

Ciekawe czy byś nieprotestował jak byś za darmo pracował Bo co teraz płaci osm łowicz za mleko to zaledwie starcza na pokrycie kosztów produkcji

@Piotr

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Dlatego zadałem to retoryczne pytanie. Kto tu kim rządzi? Rada sprawuje kontrolę nad Zarządem czy odwrotnie?

Pracownica Izaura

Ty rolniku jeden z drugim do dojenia i cicho tu , bo ona może być smutna z tego powodu. Kobieta wrażliwa jest i jeszcze się wku.r.zy i wam da popalić w morde jeża! Ja się dziwie ludziom co tu piszą. Bo oni ci ludzie myśla, że rządowi chodzi o dobro i rozwój spółdzielni i w konsekwencji o dobro i mozliwośc rozwoju rolników-dostawców. A to jest gó...w.no prawda. Oni mają na to wy..ane! Chodzi tylko i wyłącznie o duże pensje , samochody służbowe, apanaże no i władzę dla władzy: żeby na fryzjera było, kosmetyczkę, wojaże, prenumerate Twojego Stylu i żeby ąz też był zadowolony ze swojej pensji. ITD ITD.

@Pracownica Izaura

Kpt Żbik

Kolego D. , nasza ty nadziejo niedoszła! Skarbeńku ty nasz maleńki , pupilku zarządu ! Chłopie, jutro sa dwie msze zamówione w intencji , żebyś se wreszcie otworzył oczy i zajął się poważnymi sprawami! ! No i radzimy : nie chowaj się za babską spódnice, bo wyglądasz jak kot sr.aj.ą.cy na pustyni!

Jula
@Kpt Żbik

Dobrze mówisz nadziejoTy nasza nie doszła, porażko naszej nadziei.

@Jula

Dalik

Szukamy kontaktu do członków Rady OSM Łowicz, którzy nie są zainteresowani przekazaniem majątku do innej Spółdzielni, a chcą i widzą możliwość kontynuacji działania Łowicza jako niezależnego i samodzielnego podmiotu. Proszę pamiętać, że oprócz ceny mleka (co jest bardzo ważne), w zakładach są pracownicy, w większości naprawdę oddani firmie i mogący wiele jeszcze dobrego zaoferować, płacone są lokalne podatki, świadczone są usługi, przez całą rzeszę różnych firm lokalnych. Marka Łowicz to jeden z 3-4 ciężko wypracowanych brandów. Naprawdę szkoda ... Liczymy na konstruktywną rozmowę, chyba, że decyzje zapadły i koniec kropka ?! kontakt: daliciorba@gmail.com

@Dalik

A kto powiedział że do innej spółdzielni kierowcy mówią że zarząd chce oddać mleczarnie do Polmleku. To się zarządowi lepiej opłaci. Mój dziadek dostarczał do Łowicza ojciec i ja będę ostatnim. I nie na na to rady?

@Marcin

kokokokoko
@g

I . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . d

pawel19

Szanowny Zarząd mógłby podać, o ile zmniejszył się skup od początku roku i czy w związku z tym cena nie powinna znacząco wzrosnąć. Czy jednak przyjęto strategię upadłego Rypina? Czy to prawda, że była propozycja podwyżki przez Radę, ale zarząd się nie zgodził?

Czy już wszyscy zostali poinformowani komu chcą tą spółdzielnie oddać?

Ciekawy

A komu? Oświeć nas skoro wiesz

s

I . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . d g

vbvaa

trolololo

Ela

Lepiej do pracy się zabierzcie. Możecie sobie errory wpisywać. Mleczarnia coraz gorzej stoi. Restrukturyzacje przyniosły odwrotny skutek. Mleko z mleczarni cysternach wyjeżdża.

Lesio
@Ela

Hoophejterzy aktywni. Niby co innego mogą robić jak ich znajomość branży kończy się na poziomie wiedzy własnego wodza.

Aga

Masz rację on nigdy nie zajmował się handlem bo poprostu się na tym nie zna. A jeśli Darek mu referencje wystawił to niech go bierze. A to też wielka ściema.

Pic na wodę fotomontaż

Ludzie! Ale jaja! Dzisiaj mrugająca rzęsami wpadła na pomysł żeby ludziom na krojonych obiecać podwyżki. Nikt wam tyle nie da ile ona obieca. Chcecie mieć pieciocyfrowe wypłaty? To przynieście się do Sochaczewa.

Chudy
@Pic na wodę fotomontaż

Obiecanki cacanki. Coś musi powiedzieć bo nie długo sama tam będzie musiała pracować. A ludzie pamiętają do czego jest zdolna.

@Chudy

To jak z tymi podwyżkami? Dostajecie już nowe angaże?

i co jesteś z siebie zadowolony ulżyło ?????????????????

Dziś po zakładzie "spacerowali" przedstawiciele mleczarni z Grajewa. Ciekawe czy im się spodobało :)

Zakład się spodobał. Gorzej z kierownictwem.

@Andrzej

Ależ to nieprawda! Pani Prezes oczarował a panów z Grajewa.

Rolnik

A w ost czasie byli tylko ludzie z Mlekpolu?? Jeśli chcieliby przyłączyć się do Grajewa to mają moją zgodę!!!! Idę razem z nimi. Niech Bóg broni Nas i spółdzielnie przed M i Po...m sp.zoo bo wtedy będziemy mieć gorzej niż dziś.

Julek
@Rolnik

Nie licz na to, że dostaniesz taką cenę jak w Grajewie. Jaki to byłby biznes dla Grajewa?

ROLNIK
@Julek

W Mlekpolu wszyscy mają taką samą cenę na wszystkich zakładach od samego początku

Dedek
@Julek

Biznes kolego to w prywatnej firmie a to jest spółdzielnia z prawdziwego zdarzenia!!!

It

Widzę że hejterzy zaczęli działać.

Lesiu

Do czego to doszło? Wystarczyło półtora roku pod rządami SJD żeby był przetarg na Łowicz. Największe mleczarnie zacierają ręce że przejmą tak doinwestowaną mleczarnię. Jeszcze że trzy miesiące i za darmo nas dostaną o zrobią tu porządki.

Ku przestrodze

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz