Opinie o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) w Warszawa

marek_andrzej

Atmosfera w połączonym banku BGŻ BNP Paribas jest teraz mocno niepewna. Wszyscy, może poza dyrektorstwem, boją się o swoje posadki. W ciągu 1,5 roku zwolnionych zostanie ok 2 tysięcy osób- z BGŻ BNP i byłego Sygma Banku. Czyje głowy polecą i w jakich działach będą zwalniać- tego do końca nie wiadomo. W tym kontekście nikogo nie powinno dziwić ze w sieci jest tak wiele ofert pracy w BGŻ BNP Paribas bo niektórzy spośród pracowników już teraz rezygnują przeczuwając niekorzystne dla nich zmiany.

maks
@marek_andrzej

Etat w BGŻ BNP Paribas to idealna praca dla ludzi ktorzy przychodzą do pracy aby odbębnić swoje 8 godzin i odebrać wypłatę na koniec miesiąca. Nie polecam ludziom którzy mają ambicję aby się rozwijać i liczą na podwyżki. Standardem jest to że przedłużenie umowy jest równoznaczne z utrzymaniem obecnej pensji i jesli ktoś liczy na dobre pieniązki, to warto powalczyć o swoje już przy zatrudnianiu się bo potem jest cięzko cokolwiek wynegocjować.

KAMILA

Widzę Pani Natalio że pochodzi(usunięte przez administratora) bo ja też pracowałam w tym Banku i tą dziewczynę znam (usunięte przez administratora) faktycznie okazała się osobą karną i nadal postępuje tak jak postępowała. Mam nadzieję że zakończyła już pracę i poszła odpokutowac za swoje czyny

Natalia

Witam pracuje w banku od kilku lat, zarobki dobre, tylko dużo godzin, (usunięte przez administratora)

Ex bgż

Mi nie wysłali podsumowania składek z centrali po moim odejściu. Bank śmietnik, łamane są prawa wszelkie możliwe łącznie z zasadami bezpieczeństwa finansów. W oddziale klucze miał ten komu pasowało a nie kto miał mieć itd. Burdel

jasiu

To jest właśnie sedno..firma nie chce dawać podwyżek raczej szuka oszczędności na pracownikach, pracownicy uciekają do konkurencji, BGŻ zatrudnia na wiele stanowisk jednocześnie, zapraszają na rozmowy dziesiątki kandydatów i robi się totalny (usunięte przez administratora) br /> Ale jeśli mam być szczerzy to chaos i bałagan decyzyjny zawsze były wpisane w funkcjonowanie tego banku. Im większe braki kadrowe tym jeszcze większy chaos. Sporo ludzi pouciekało BGŻ zatrudnia na wiekszosc stanowisk ale tak jest teraz w wielu bankach. Sygma Bank, Idea Bank, Getin Bank, Bank Millenium, Mbank wszystkie największe banki mocno redukują zatrudnienie z jednej strony a z drugiej szukają tańszych pracowników. Wiadomo banki to banki jak spadaja zyski to natychmiast szukają oszczędności.

janulo

"zwyczajnie rekrutacja ich przerosła albo zwyczajnie zapomnieli" -takie bzdury że aż się uśmiałem ;) czekam aż ktoś napisze że wysłanie kilku maili to duży wysiłek...hahaha Osobiście nie bawię się w takie wygłupy. Tak, wygłupy. Albo traktujemy się poważnie i z szacunkiem albo dzięki nie biorę w tym udzału. Jeśli obiecują odpowiedź to odpowiedź ma być i basta. Jak nie ma odpowiedzi to więcej nie aplikuję i ostrzegam kolegów po fachu. Uwaga: BGŻ nie wysyła odpowiedzi z wynikiem rekrutacji :)

markus

Nie polecam tej firmy za brak profesjonalizmu. Po zakończonej rozmowie rekrutacyjnej obiecywali odpowiedź jednak minęły 2 tygodnie i cisza... Tylko straciłem niepotrzebnie cenny czas

mona

Maciek mnie też intersuje praca jako analityka jak bedziesz na rozmowie daj znac o co pytali i jakie zarobki

Zyzio

uwaga czy ktoś był na rozmowie o prace na stanowisko Junior Specialist in Static Data Team ogolnie cos z funduszami. czego mozna sie spodziewac?jak z ang .PROSZE o jakiekolwiek info

Kora

A jack plant, bardzo duża presja???

e

można wynegocjować ponad 3500 zł

Agata

Widzę, że nikt nie napisze niczego sensownego. Widocznie zarobki są w miarę bo zwykle jak jest dobrze to nikt nie pisze. Jak jest beznadziejnie-piszą wzyscy:)

Agata

Proszę o informację jakie jest wynagrodzenie na stanowisku doradca klienta, miasto 20.000 tyś mieszkańców. Mam rozmowę kwalifikacyjną i chciałam wiedziec jakiego wynagrodzenia sie spodziewać. Pozdrawiam

tisot

wiesz co wydaje mi się , że to wszystko zależy od stanowiska na jakim jesteś zatrudniony i od właściwiego charakteru Twojej pracy. Z tego co wiem to doradcy klienta są raczej zatrudniani już w BGŻ na umowę o pracę, choć jeśli są oni studentami to wtedy prawdopodobnie może wystapić ta sytuacja z umową zlecenie

kazek

@bodal nie wiem jak to jest w BGŻecie, ale u nas w Stefczyku od początku pracujemy na umowie o pracę.

Adas

Pracowałem w BGŻ na infolinii w Radomiu. Odszedłem tzn, zwolniono mnie jakieś 2 lata temu. Tzn, może nie tyle zwolniono co nie przedłużono mi kolejnej umowy. Zarobki na poziomie 3000 brutto podstawa wtedy byly. Duże parcie na sprzedaż. Niby infolinia a człowiek czuje się jakby w 1/4 pracował na infolinii a 3/4 na telemarketingu. Bo jak nikt nie dzwoni to system sam wybiera połączenia do klientów i się namawia na jakieś oferty typu kredyt karta itp. Premie były całkiem fajne raz na pół roku.

zaq

Na dzień dzisiejszy 4000 pracowników paribas łączy się z 5000 pracowników bgz... zostanie zlikwidowana i sprzedana centrala w warszawie... i dziwie się ze są jakiekolwiek oferty pracy jeśli ma być zwolnione parę tysięcy osób...

Żenada

Zwolniłam się z poprzedniej pracy żeby zacząć współpracę z BGŻ. Zaproponowali mi lepsze warunki niż miałam. Któregoś pięknego dnia, bez słowa ostrzeżenia dostałam wypowiedzenie. Praca trwała bardzo krótko. Jak zapytałam czym to jest podyktowane usłyszałam, że nie muszą mi się tłumaczyć. Pracuję od wielu lat, przez kilka byłam kierownikiem sprzedaży w jednej z korporacji. Nigdy nie widziałam żeby kogoś tak potraktowano i nawet bym nie pomyślała, że tak można. Ale można, bo nie byłam odosobnionym przypadkiem. Przed fuzją wszyscy robią pod siebie i takie przypadki jak mój mają budować propagandę strachu. Poznając współpracowników nie rozumiałam dlaczego tak panicznie boją się własnego cienia. Szybko jednak zrozumiałam :) Z mojej placówki przede mną tak potraktowano 5 osób. Aczkolwiek sporo zależy od przełożonych i umiejętności lizania tyłka :) Systemy informatyczne- masakra. Pracowałam w innych bankach. Szata graficzna i funkcjonalność jak oprogramowanie z Comodore (może niektórzy pamiętają). Wszystko trzyma się w segregatorach dlatego wszędzie pełno nimi wypchanych szaf. Potrzebujesz jakiejś informacji- szukasz w segregatorach, więc obsługa klienta trwa niebotycznie długo. Standardów nawet nie komentuję. Odradzam do czasu połączenia z Paribasem, dopóki poziom nie zostanie podniesiony na wszystkich płaszczyznach.

różowa pantera

wyśmienicie gdyby mieli rekrutację obecnie na jakieś stanowiska telefoniczne albo cokolwiek przy słuchawce, w tym temacie się czuję jak żelazna dama wygadana, i już pracowałam w takich sprawach. czy ktoś z was orientuje się może czy bgż potrzebuje takich ludzi w centralnej polsce? jak wiecie jakie prowizje tez możecie napisać

złodziejom precz!

Najgorszy Bank na świecie... mozna go porównać do nieudolnych z CREDIT AGRICOLE ci sami nieudolni ludzie ze zoraną psychiką ... to są legalni (usunięte przez administratora) nie bank!

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) - Warszawa

• Jak się pracuje w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)?

Kandydaci do pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)