Opinie o Chylińscy sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Chylińscy sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chylińscy sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chylińscy sp z o.o. w Warszawa

Obiektywny

Bardzo ciekawe 42 komentarze z 69. Prawda w oczy kole?

Mike

Co do warszawskiego rynku dealerów VW to pod wzgledem sprzedaży są na szarym końcu...

stefano

piszmy obiektywnie - to co napisałem wcześniej to szczera prawda - nawet jeśli chcieliby się ze mną tylko spotkać (nie mówiąc o zatrudnieniu) i tak bym odmówił, bo do poziomu takich ludzi zniżać się nie mam zamiary !!! użytkowniku Robercie - śmiem twierdzić, że na siłę starasz się poprawić wizerunek Pana od rozmowy kwalifikacyjnej - a może to właśnie Pan ???? a moja osoba z frustracją nie ma nic wspólnego człowieku bo już sprzedaję auta u normalnego dealera !!! jeszcze raz NIE POLECAM NAWET WYSYŁANIA APLIKACJI DO TEJ FIREMKI !!!!

KRIS

Hehehe dobre dobre..no takie przypadki tez sie tam zdarzały ze kolega kolege sprzedał za premie...nie wiem czy sa tam jeszcze miesieczne spotkania z "dyrektorem" na temat niezadowolonych klientów??? to to była dopiero zenada...hehe...jeden na drugiego nadawał zeby tylko siano dostac to podstołowe oczywiscie...

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Chylińscy sp z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Koordynator Działu Call Center?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Obiektywny

Czytam i nie wieżę w to co widzę. Koledzy Prac i Robert chyba nie wiedzą o czym mówią, mam nadzieję że kolega Robert dostanie tą pracę a kolega Prac go wyd?ma w tej firmie. Albo obydwaj już tam pracują i próbują poprawić kiepski wizerunek firmy.

QWERTY

Prac i Robert jeśli jest tak fantastycznie i kolorowo to ciekawe skąd wynika ciągła rotacja we wszystkich działach w firmie co zauważyli nawet wierni (o dziwo) klienci. Nie da się tak zbudować zgranego zespołu jeśli są ciągłe zmiany kadrowe ale jeśli firma nie wykazuje odrobiny szacunku dla ludzi który przyczyniają się do jej istnienia to czego oczekiwać więcej?!

KRIS

Prac i Robert jesteście oszołomami prawdopodobnie z tej pseudo firmy ABC Obiektywny piszą ŚWIĘTĄ prawde o warunkach u chylińskich. ZERO szacunku do ludzi..tylko system kar...systemu motywowania totalny brak i taka jest prawda

Robert

A ty Stefano opisujesz takie bzdury ,że aż skóra mi cierpnie . Brałem udział w rekrutacji do działu floty niestety jeszcze mnie nie wybrano ale powiem Ci ,że tak życzliwego podejścia i rozmowy na pierwszym etapie o szczegółach i konkretach nie miałem . Szukają osób nie tylko z doświadczeniem ale takich które mogą coś wnieść do zespołu . Liczę ,iż uda mi się dołączyć . Jeszcze raz wiary ,wiary i mniej frustracji więcej życzliwości i miłego nastawienia .

stefano

Odbyłem jakiś czas temu rozmowę kwalifikacyjną, albo pseudo-kwalifikacyjną ponieważ trwała może z 15 minut...z pseudo-managerem "arczi"... qdę ale prostak !!!! Jak tak jest tam już na wstępie to wyobrażam sobie jak jest potem....TRAGEDIA !!!! nie polecam nawet wysyłania aplikacji do tej pseudo-firmy.... p.s. ktoś z VW powinien się tym zająć bo w moim przekonaniu taki pseudo-dealer niszczy dobre imię tej szacownej marki aut....

kibel

Omijać szerokim łukiem. Kibel.

ENDRIU - IMPOTENTANT - MOTORYZACYJNY

SUPER PRACA,

Kris
@ENDRIU - IMPOTENTANT - MOTORYZACYJNY

Oooo widzę następny miłosnik andrju hehe...

pauline09

Proces rekrutacji na najniższym poziomie. Zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na "dzień dobry" zetknęłam się w poczekalni z 4 innymi osobami starającymi się na to samo stanowisko. Pani z sekretariatu arogancka i mało sympatyczna (wizytówka firmy, co to ma być?!). Pani z HR (albo z innego działu oddelegowana 'za karę' do tej rekrutacji - takie sprawiała wrażenie) wiecznie spóźniona, niekompetentna,, zachowywała się jak by była tam za karę. Przy okazji na stole przede mną leżały CV moich poprzedników z widocznymi zdjęciami, nazwiskami i wpisanymi oczekiwaniami finansowymi ... a co z ochroną danych osobowych??!! pierwszy raz się spotkałam z takim brakiem kompetencji. Wnętrze firmy mało przytulne, każdy zza swoich biurek patrzy na gościa/klienta jak na wroga... Poza tym bardzo bardzo zimno. Brawo za oszczędność na ogrzewaniu w środku zimy, dobrze o Was świadczy :) Nie polecam!! Ani jako osoba starająca się tam o pracę ani jako klient, który chce kupić auto.

Mario6202

Czytalem Panow wypowiedzi na temat Firmy . Niestety musze przyznac, ze pierwsze wrazenie w kontakcie bezporednim jak i telefonicznym z Pania z "Sekretariatu" daje wiele do myslenia. Od pierwszego kontaktu a ten jest wazny nie moge wypowiedziec sie pozytywnie o Firmie Chylinscy z ul. Sasiedzka 4

oiu

hej nie tylko bo szukaja teraz sprzedawcy samochodow uzytkowych Volswagen w Warszawie oferuja umowę na pełen etat jasny i czytelny system wynagrodzeń

wymagania to oni mają. jak chcesz zdobyć cenne doświadczenie to startuj.

CHYL-INSKA

serwis to był kiedyś teraz pozostał jeden dobry mechaniki-rotacja co 2 miesiące na każdym stanowisku o czymś świadczy. salon nie grzeją zimno handlowcy byli kilka lat temu teraz to łapanka z innego sortu.flota-był kiedyś dobry kierownik floty który robił wyniki ale już nie pracuje-ciekawe dlaczego? teraz do szefem floty jest mały oszołom-uwaga wszystko musi być na papierze jeżeli coś ci obiecają bo wykręcą bez mrugnięcia oka. Nawet córka prezesa się zwolniła

kris

to idź i walcz, a szczególnie o swoje pieniądze hehe. Powodzenia

kris

Tak jest. Święta prawda...brawo za wypowiedź!!!!!

niestety wyżej opinie są prawdziwe ( to nie jest żadna konkurencjA- ONI BAWIĄ SIĘ W TAKIE RZECZY)ŻLE TRAKTUJĄ i pracowników jak i klientów:-(

jojo

tak, tak szczególnie w procederze reexportu na wschód szczątkowo, a i możesz dostać jeszcze do nowego wozu nawigację z allegro hehe, to taki szczególik...i dalej miej nadzieję...

Zostaw merytoryczną opinię o Chylińscy sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Chylińscy sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chylińscy sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Chylińscy sp z o.o.