Opinie o Faurecia w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Faurecia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Wałbrzych

I w końcu nadszedł czas na super menagera Michałka :) Taki pewny siebie ! - hahaha . Żeby menagerem być trzeba mieć klasę ! ,a nie wystającą słomę z butów! Jak się ludzi ma za nic i zwalnia ich bez mrugnięcia okiem,to zapamiętaj !!! że krzywda ludzka wyjdzie ci bokiem. I doczekałam się tego :) Poczuj to co czuli inni.

Someone

Wysokie normy ,niskie zarobki , 20 minut przerwy,praca w soboty pod przymusem ,chociaz to juz pozniej tak nie drazni bo bedziesz traktowac to jak dzien pracujacy .okres zauczania nowego pracownika polega na pokazaniu mu kilku czynnosci przypozadkowanych do stanowiska i i jedziesz na lini praktycznie od pierwszego dnia bez pomocy.przewaznie to pracownik ktory pracuje miesiac jest tym nauczycielem wiec trzeba byc naprawde kumatym .zapomnijcie ze lider za was stanie jak bedziecie chcieli isc do wc czy na papierocha.mowie o zakladzie FRAMES.moze nie jest tak na kazdym dziale i zmianie ale z tego pamietam ten zaklad i przytoczylem tylko kilka przykladow dlaczego wlasnie wybrac ten zaklad. Jak lubisz "zapierniczac" od gwizdka do gwizdka to tu sie odnajdziesz.

duchy

Moja opinia o faurecij jest znaczna ponieważ dobija mnie to jak zatrudniają starsze osoby na przykład takie co są na tak zwanej ochronce że ich zwolnić nie mogą a na dodatek dziady nic nie robią a nie którzy za nich muszą robić parodia bo w rzeczywistości mamy tak samo płacone jak te staruchy no i ci liderzy najpierw mówią że u nich na linkach tak i tak się robi że też jeden drugiemu pomaga a co do czego jak lider musi stanąć na lince i pracować to nagle zmienia zasady tak by on sam najmniej pracował bo im się robić nie chce owszem pomagać jeden drugiemu można ale jak widzę jak ja pomogę danej osobie a ta osoba na drugi dzień leci w kulki i nie robi to co do niego należy w tej sytuacji wole zrobić woje i siedzieć nisz pomóc co do telefonów też mi afera lider zobaczy że ktoś coś robi z telefonem już krzywo się patrzy a najlepsze jest to że opiernicza innych a szczerze sam siedzi prawie przez 8 godzin i nawala w czołgi albo facebok i tym podobne kogoś widzą ale siebie to nie tak się dzieje na jednym dziale obróbce

g

A kobiety jakie mają stanowiska pracy ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Faurecia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
beduin

Siema, co myślicie o Faurecia Accessories, konkretnie interesuje mnie opina na temat działu logistyki, jaka atmosfera i zarobki?

Mati
@beduin

Jeden wielki syf

zainteresowany

Czy ktos wie jaki status ma blondynka od Baśki z ukl??

kukiz
@zainteresowany

Prawdopodobnie ma męża

a ile może zarabiać specjalista ds kontaktów z klientem ?

zainteresowany

a jakie wymagania? są jakieś ogłoszenia gdzieś???

Mloda

Moim zdaniem pani Jamrozik jest jedna z lepszych mistrzyń owszem wymagająca bardzo ale wiele też pomaga a nie jak niektórzy usiąść przed komputerem i 8 godzin (usunięte przez administratora) nie ruszać.można do niej iść z każdym problemem i napewno nas nie oleje wiem bo sama z nią pracuje.pozdrawiam

zgadzam się

zgadzam się. Pracowałam zarówno na Ukl-u jak i na B9 i zgadzam się . SUPER MISTRZOWIE

Aa

Jeszcze Stasia na B9 też bardzo dobry mistrz

nowa

a jak myslicie którzy mistrzowie są najlepsi? najmilsi z ktorymi się najlepiej pracuje?

prawda
@nowa

Marek niezmiennie Marek P ,pan Jarek J, Ania i Barbara! zapraszamy na nasze zmiany

rusek

wszedlem zobaczyc co ludzie sadza o firmie a tu tylko kto sie z kim rucha i same dewotki i ploty hahaha

gosia

Skoro piszesz takie bzdury to znaczy ze nigdy z nia nie pracowales i jej nie znasz. Jest wymagajaca ale wszystko mozna z nia zalatwic. Nigdy nikogo nie skrzywdzila a wrecz przeciwnie. Twoje slowa sa tak zalosne ze zal je czytac. Skoro piszesz cos takiego to znaczy ze nie masz wlasnego zycia i zajmujesz sie glupotami.

biber

Jeszcze trochę to całym tym bałaganem będzie rządzić najwspanialsza mistrzyni nad mistrzyniami z ukończoną wyższą szkołą życia (chyba każdy wie o jakiej specjalizacji)-hahaha. Jak widać ukończyła ją z czerwonym paskiem!:) Ale kiedyś będzie jej się odbijać ta krzywda ludzka i wierzę ,że kiedyś tego doczekam.

?

co tam za zmiany w kadrach rządzacych? załogach? ktos coś wie?

masksia

kase jako stazysta napewno dostajesz z urzedu a czy z firmy pewnie taka le stazysta na produkcji?? jako kto?

to było o faurecii recliner ;0)))

Odp

Zarobki są dobre. Niewydaje mi się żeby w innej firmie tyle płacili może się mylę. Na rękę weźmiesz zawsze te 1850 plus premie które są do 30% nie zawsze jest tyle i nadgodziny więc warto.

haha
@Odp

Z premią wezmiesz 1850 na rekę a nadgodziny co 4 miesiące i to jest dzień do odebrania..

Tak

Wydaje mi się że ma pracuje tam od niedawna i wiem ze bhp działa dobrze wprowadza zmiany itp które są wprowadzane w życie wiec daje rade polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia