Opinie o Faurecia w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Faurecia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Wałbrzych

Byly pracownik

Pozdrawiam romana z uapu 3 ktory przyczynil sie do zwolnienia pewnej dziewczyny sam nie nadaje sie na lidera podpieprza ludzi donosiciel faceci obgaduja sie nawzajem a potem siedza jakgdyby nic na stolowce nawoluje do agresji przeciwko innym pracownikom nie mowiac o ustawiaczu z uapu 3 to dopiero jest osoba uczciwa lize (usunięte przez administratora) wszystkim a i tak nie awansowal nadgodziny to normalka jak nie przyjdziesz to strasza ze zwolnia inspekcja pracy powinna tam sie zjawic jak najszybciej

Byly pracownik

Ludzie dobrze sie zastanowcie zanim sie tam przyjmiecie ludzi traktuja jak smieci totalny (usunięte przez administratora) caly czas nadgodziny totalna porazka

Ireneusz

Ważne, że firma jest dobra i dobrze się pracuje, polecam pracę.!

Ormo
@Ireneusz

Ja tam lubię Justynę

L20
@Ireneusz

Coooo? To chyba o innych zakładach mówimy (usunięte przez administratora)

Iwona

Dziewczyny jak wam się pracuje z nową Panią mistrzynią panią r wróciła stała się lepsza gorsza?

@Iwona

Pracuje się super, pomocna, uśmiechnięta. Pomaga rozwiązać problemy i tyle w temacie. Wymaga planu jak każdy taka jej rola.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Faurecia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
ObiektywnY

Hm od czego tu zacząć. Dziwie się ze jeszcze PIP tam nie zrobił nalotu. Przestawianie Swiat to już norma, ponad miesięczny czas pracy przykładowo luty 20 dni 160 h w Faureci 22 dni i brak tzw W w grafiku w danym miesiacu. 100_etka za dni ponad normatywny czas pracy gdzieś się rozpływają, reklamacje za brak ich wypłacenia ciągną się miesiącami. Na sile i pod rygorem upomnień, nagan pracownik musi wypisywać urlop za sobotę, niedzielę gdzie praca jest w systemie 4 brygadowym bo "osoba" tak sobie zażyczyła. Morale i klimat pracowników nie podlega opini bo jest tragiczny jak i zarobki najniższe na strefie, oszczędności na każdym kroku tylko dlaczego nadal wszyscy kierownicy jeżdżą służbówkami i no limit ON, a ich zarobki oscylują 20K stać ich na własne auto. Od grudnia do marca zwolniło się około 80 osób nie tylko z produkcji, ale też technicy , technolodzy itp i nikt nie czeka na pseudo regulacje płac. Dla moich kolegów, koleżanek koniec z zasiedzeniem w tej firmie nic się nie poprawi na wasza korzyść dopóki firma nie zyska menadżera który zadba o pracownika. Nie polecam firmy szkoda czasu i własnego zdrowia (nerwów) można by było pisać i pisać

Kolezanka

To co czasami pisza ludzie na forum to jest przekolaryzowane.Uwazam ze kazdej pracy cos jest.Jeszcze sie taki nie narodzil ze wszystkim dogodzić.

Mirosław
@Kolezanka

Nie ma firm idealnych, ale też nie ma firm całkowicie złych. Domyślam się, że twoje zdanie o firmie Faurecia jest pozytywne. Czy możesz napisać dlaczego Twoim zdaniem większość tych opinii jest przekoloryzowana? Czasami jest tak, że to pracownik powinien zmienić swoją postawę, żeby pracowało się lepiej.

ukraina
@Kolezanka

ty chyba jestes z innej planety zaklamanie wmawianie ludziom ze wszystko dziala a tam (usunięte przez administratora) a jak lezy papierek to afera

Lidia Pastuła
@Mirosław

Zgadzam się ze dużo zależy też od pracownika, tylko że ja z żadną z kobiet na gapie nigdy się nie kłóciłam tylko z liderami bo one myślą że wszystko mogą a jeszcze jak się odezwiesz i one są pupilkami mistrza to masz pozamiatane. Jeśli nic nie słyszysz, nie mówisz i nie widzisz to spokojnie pracujesz mi jako praca to od początku się podobała noi zobaczymy co dalej bedzie

Faurencianin
@ukraina

Zajmują się papierkami a fifo im brak a górze mydla oczy.

piotr

Firma podobna do (usunięte przez administratora),żadnego szacunku dla pracownika liczą się tylko elity.

Mateusz
@piotr

W logistyce to poczynając od najwyższego stanowiska aż do liderów, ręka rękę myje. A ci co za dużo wiedzą albo mogą zabrać im stanowisko są usuwani z firmy.

Czy to prawda że robert odchodzi?

Nadgodziny to teraz są do odbioru, rzadko komu wypłacą, no chyba ze jest to lider bądż jakiś lizo (usunięte przez administratora) i jeszcze jedno jeśli pracujesz z pod firmy to kariery tam nie zrobisz , popracujesz miesiąc dwa i za bramę...

Gościu, gadasz głupoty. Ludzie którzy chcą pracować. Pracują już ponad rok ja pod firmie, dzbanie

S.

a czy na produkcji pracują tylko Polacy czy też może osoby z Ukrainy lub Wietnamu?

Alicja

Jestem byłym pracownikiem. Ludzie zastanówcie się milion razy zanim zdecydujecie się na prace w tym zakładzie. Karolek to nadufana faja, a miss Marlenka to największa wywłoka jaką znam. Polowe rodziny poawansowala buracto takie ze słoma z butów wystaje. Zarobki najniższe jakie tylko słyszałam. Nie dajcie się wykorzystywać!!!

Seba

Karolek dogadał się z Mercedesem że położy firmę. Dlatego za kible i łaźnie warte może 2 mln. zapłacił 5 mln. Trwoni kapitał gdzie tylko może. Posadzka w durnych naklejkach, m.in. ,,Śniadania z dyrektorem” ,,darmowy posiłek”, tylko że śniadania dotyczą managementu a darmowy posiłek to zupa w ilości 200 gram. Szoł pod publiczkę. Do Francji HR raportuje absencję na zielono a wszelkie nie zrealizowane dostawy to wina firm transportowych. Zanim Francja zorientuje się co się kręci, będzie już po ptakach. I wtedy Mercedes kupi hale produkcyjne, razem z maszynami i ludźmi, za bezcen od syndyka masy upadłościowej. A Karolek dostanie ciepłą posadkę w Mercedesie.

paweł
@Seba

z pewnościa mercedes by chcial te maszyny ktore ledwa zipia i utrzymanie naprawie je w ciagu 24h co namniej 3x wieksozsc :d . A jak mercedes bedzie chcial przejac lduzi z faurenci to powinnisice byc im wdzieczni i zobacyzcie jak wygalda normalna firma i jak rozni sie traktowaniem ludzi od faurenci :)

Mały

Przyjezdzam po towar czesto do tej firmy,nigdy sie jeszcze nie zdarzyło zeby wzieli na czas,dzwonia po kilku godzinach a jak sie czas pracy kierowcy skonczy to pisza do Niemiec ze auto sie nie postawiło Moje sugestie dla Faurecia: Zamawiac auto jak bedzie towar gotowy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamawiac auto jak bedzie gotowy towar

PAN

Mam pytanie czy w Faureci w Wałbrzychu działają jakieś rady pracowników lub inne organy pro społeczne? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Lidia

@Lidia Pastuła, chciałabym Tobie przypomnieć o regulaminie forum GoWork.pl Na forum staramy się nie publikować danych osobowych pracowników poszczególnych firm. Negatywnie oceniłaś relację ze swoim przełożonym w firmie Faurecia. Może istnieje szansa na wypracowanie wspólnego porozumienia i zawarcie wspólnej zgody?

Lidia Pastuła
@Lidia

Niewiem czemu został usunięty mój wpis. A co do porozumienia to że strony Aśki nie dojdzie, codziennie dręczy mnie przy pozwoleniu i wiedzy mistrza Andrzeja T. Dzisiaj już przeszła wszystkie granice bo 14-wrzesnia zmarł mój bratanek i zadzwoniłam do niej o numer mistrza, dzisiaj mi powiedziała że gów.. o ją obchodzi i że po 10 razy nie powinnam dzwonić, kazała mi się przenieść albo zwolnić a co ja takiego zrobiłam żeby tak traktować ona jest liderką i może i ma poparcie mistrza. Przez nią wczoraj musiałam iść do psychiatry i tok można dojść do porozumienia I wspólnej zgody. Na pomoc wtym zakładzie to chyba od nikogo nie można liczyć, jesteś ty winna i niema dyskusji

MONIKA

Pracowałam w jednym ze stanowisk biurowych i stanowczo wszystkim odradzam (choć myślę, że na produkcji jest jeszcze gorzej). Gniazdo żmij. Najgorszy przykład KORPO (a pracowałam w kilku). Sztuczna atmosfera, kopanie dołków jeden pod drugim. Zapomnij o pomocy. Musisz zostawać po godzinach, za które Ci nikt nie zapłaci. Jeśli spróbujesz się upomnieć, to usłyszysz, że nikt nie kazał Ci dłużej zostawać. A jak Ci się nie podoba to możesz zmienić pracę. Dyro uważa się za pana świata i nie dziwię się, że kierownicy są chorzy jak muszą z nim rozmawiać. Sama z resztą od niego usłyszałam, że pracownik który kończy pracę równo z zegarkiem, nie jest wystarczająco dobry, bo nie jest oddany firmie. On przychodzi o 8 i wychodzi o 8smej (zazdroszczę żonie i dzieciom). Jeżeli jesteś człowiekiem pozbawionym empatii i zamierzasz dążyć po trupach do celu - jest to firma idealna dla Ciebie. Jeśli szukasz pracy, do której będziesz wstawać z codziennymi mdłościami - również polecam. Mobing level hard. HR rzekomo chce jak najlepiej dla pracowników, ale prawda jest taka, że dla góry liczą się tylko cyferki. Nic dziwnego, że każdy kto ma ciut więcej rozumu ucieka do innych zakładów. Specjalistów tutaj coraz mniej. Cyfra, cyfra, cyfra. NIE POLECAM

Frames
@MONIKA

Mało tego, gość nic nie ogarnia i robi coraz wiekszy (usunięte przez administratora) podwyzek nie ma jako takich no bo to z innej puli pieniedzy, a sobie automaty do kawki itd. Nadgodziny pewnie ale tylko 50 bo na 100 sa tylko 2 zmianowe godziny przekraczanie godzin tygodniowych, jak najbardziej nie przyjdziesz ucinanie premii uznaniowej bo odmowiles tygodnia po 12, sobota 8 x100 % powyzej 8 nadgodziny w sobote platne 50 % robia co chca, lamanie kodeksu, etyki zawodowej, poszanowania czlowieka, (usunięte przez administratora) na hali, w powietrzu lataja opary tak kocno stezone ze po pierwszym dniu kaszel ale szkodliwych nie ma. Podwyzszanie kwalifikacji i otwarta sciezka zawodowa - tylko tak ladnie brzmi wszedzie sciany, przebijesz jedna tam juz stoi pan z nikąd przyjęty,szkolen brak, kadra wykwalifikowana z paronastoletnim doswiadczeniem ucieka itd. Duzo by pisac ale wszystko wiedza Ci , ktorzy to przerobili NIE POLECAM, ODRADZAM !!!

Czy ktoś wie jak wyglada praca biurowa? Jak praca z dyrektorem zakładu? Teraz podobno jest jakiś nowy. Ktoś coś wie?

Mirosław
@Karolina

Karolina, czy interesuje Ciebie zakres obowiązków, a może wynagrodzenie na tym stanowisku? Warto uzupełnić swoje pytanie, ponieważ dzięki temu pozostałym pracownikom będzie na nie łatwiej odpowiedzieć.

@Mirosław

Interesuje mnie głównie jaka jest atmosfera i jak się współpracuje z kadra kierownicza

Cześć Wioadomo coś wam na tem na temat borowczaka P. Ponieważ obioł kierownictwo w firmie w której teraz pracuję.

Lidia

@Lolek, Może warto po prostu wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? zawsze warto aplikować do danej firmy i wysłać swoje CV. Rozmowa kwalifikacyjna to okazja do zadania pytań oraz przekonania się czy informacje zasłyszane w sieci są zgodne z prawdą. Możesz na własną rękę przekonać się jakie warunki panują w firmie Faurecia.

Lolek

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię . Czy warto starać się o pracę?

opinia

Zdecydowanie nie polecam zakładu zmuszanie do pracy w soboty , do pracy po 12h z zawiadomieniem o tym w tym samym dniu ze musisz przyjsć na 12h .... chcesz dzień urlopu to nawet mistrzyni nie chce z Tobą rozmawiać o tym nie mając na uwadze tego ze przychodzisz co sobote i na te dwunastki ... krótko mówiąc obóz pracy tania siła robocza bez nadgodzin ponad 2000zł nie zarobisz .

Kamil
@opinia

Można awansować na mistrza, jak pracuje się na produkcji?

@Kamil

tak jak zrobisz pseudo studia :) WWSE takich nie brakuje mistrzów nie mających pojęcia o pracy administracyjne uprawnienia i "plecy"?

R. Dupa
@anonymous

Mozna zostac brygadzista nawet jak się ma kreski i kropki na lapach i jak sie ma plecy. A jak się jest zamykanym na 48 to mistrz wtedy moze wpisac urlop wypoczynkowy jak się mu jaja lize. W tej firmie mozna wszystko dopoki beda wybierac mistrzow z tego samego towarzystwa wzajemnej adoracji.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia