Opinie o Faurecia w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Faurecia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Wałbrzych

Idz

Idz do jej mistrza i zapytaj o numer a nie gitarę zwracasz

Nr

Co się dzieje z tą szwaczka od marka co szyła na pierwszej maszynie zwolniła się ma urlop chorobowe czy co? Jeśli się zwolniła dajcie mi nr tel do niej. Taka młoda w rozpuszczonych włosach

Stażysta

Stażysta gdzie? Biuro produkcja? Staż przez urząd czy przez firmę?

qwase

A czy ktoś się orientuje ile zarabiają stażyści? Pozdrawiam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Faurecia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
lider?

Tak moja liderka jakby miała nie stać i nie szyc to nie wiem co by robiła. Teraz i tak nic nie robi bo siedzi ciągle i gada nie powiem z kim ale tak jest. Nie robi nic.Nie zdaje nic nie robi pożądków nie pomaga nam przy wiązaniu nawet kart start apu nam nie sprawdza więc nie pisz tu że mają dużo obowiązków chyba że twoja jest taka zaradna to inna sprawa

Skóra

a mnie się tam podoba, moim zdaniem lider nie powinien stać przy maszynie. Mam nowy zespół bardzo fajną liderkę ale co z tego jak biedna nie dość że wszystkim musi się zająć to jeszcze szyć żeby plan zrobić. Magazn papiery złomy zebrania,i po co? zajęła by sie tym wszystkim na spokojnie a w między czasie by pomagała na stębnówce.To nie. Ale może coś się zmieni bo poki co to planu nie robimy.

wiocha

Nie przesadzaj ciągle są jakieś zmiany. Próbują wyciągnąc z nas jak najwiecej ciesz się,że masz możliwość pracować za dobrą kase i nie narzekaj,rób to co robiłaś do tej pory na maszynie 8h i tyle. Resztę zostaw ''myślący''

Udogodnienia

Jesteśmy na nocnej zmianie. Zrobili udogodnienia. Brak słów. Czas się zwolnić. A było już tak dobrze. Teraz jest tragedia. Nie wiem jak to dalej będzie. Co do kursu to ciesz się że masz możliwość zdobycia pracy po odbyciu kursu nie każda firma Ci to zapewni. Mi za kurs nie zwrócili bo wtedy tego nie było umowę możesz dostać po 5 dniach dojazd masz za free więc o co Ci chodzi?

Rayesh

Praca może i ok, ale na taśmie, na szyciu nuda, ukrop i w dodatku 2 tygodnie robisz za darmo, bo hajs za kurs szycia Ci oddadzą po 3 miesiącach (o ile Cię zostawią na dłużej) po rezygnacji usłyszałyśmy od jednej z pań "ochroniarek", żebysmy sie w dupę pocałowały. I vice versa. Nie polecam.

Duża

Nie wiesz że tak zawsze jest. Jak się ludzie poznają to jeden drugiemu zazdrości i obsmarowuje. Nie wiem jak u Was u nas na nocce przynajmniej mamy spokój od tych Francuzów co chodzą. A jak nowy dyrektor bo nawet nie wiem jak wygląda?!wychodzi do ludzi? Pyta o coś?

Duża

Ilona

Tak dokładnie kasa jest dobra wiadomo jest to co wszędzie ploty gadanie itd ale pokaż mi zakład pracy w którym tej nie ma. Nie oglądaj się na nikogo tylko idź za dobrą pensja.

Ok

Jest ok kasa tez nie jest zła. Wszystko ok a romansów nie ma to ze ktoś z kimś rozmawia to nie znaczy ze ma z nim romans!

RANKA

No właśnie wstaje do pracy. Jak sobie pomyślę ze mam tam iść to. Dobrze ze Agnieszki u mnie nie ma bo wykonczyla by mnie psychicznie. Jak można być takim wrednym

ukl

ja się przeniosłam z UKL-a już dawno i jestem zadowolona bardzo zadowolona,że nie jestem na tym projekcie. A wam współczuje

Z

Jak niewiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o jakiś romans albo coś w ten deseń zaraz będę mieć przerwę to napisze może coś więcej

?

Ale o co chodzi?

Aguś

Witam,właśnie będę miała szkolenia,a później pójdę prawdopodobnie na zmianę do pani Jamrozik lub Sicińskiej.Jak się tam pracuje na linii i jak się z premią wychodzi zarobkowo na początku?Pozdrawiam .

SPAĆ

TRZEBA IŚĆ SPAĆ BO TE RANKI TO CZŁOWIEKA WYKOŃCZĄ. WIE KTOŚ COŚ NA TEMAT NOWEGO DYRKA? KTO TO SKĄD TO CO TO?

Majster

Dziś było nawet znośnie bo majster wrócił z urlopu. Ale ogólnie jest beznadziejne każdy to powie

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia