Opinie o Faurecia w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Faurecia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Wałbrzych

zainteresowana

a co powiecie o tym nowym mistrzuniu z B-9

Marja

Wien ze będzie w marji

Wigilia

Kolacja przy świecach także ubierz się na 6

Ha ha

No tak xd masz rację a powiedzcie mi jak wygląda wigilia w tym zakładzie? Bo w tamtym roku mieliśmy w stołówce a w tym??

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Faurecia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

żonka

tak firma cały czas przyjmuje ludzi. Potzrebujemy rak do pracy zapraszamy do trnkwaldera

opstawiam trzy N i pan H, P i P oraz Ł i I

?

ile par? a co to ma być wieczorek dla zakochanych czy co?

Biba

Ciekawe ile par się utworzy po wigilii xd

faur.

zmiany? jakie zmiany? nie ma nowych mistrzów owszem przyjeli kilku ale to dlatego,że jak nie zauważyłeś brakuje rąk do pracy. poza tym nic się nie zmieniło. Joda? a o co ci chodzi? jak sie zmienił? każdy jest ok tylko musisz sie umiec z nimi dogadywać. a jak miałeś z tym problem no to pech. koniec z nadgodzinami? patrz a ja dziś idę własnie na nadgodziny:)

FAUR.

A co powiecie o zmianach na UKL .Nowi mistrzowie.A Joda jak się zmienił .I juz koniec z nadgodzinami .

?

a co ma być. Nic to co zawsze zapierd....od poniedziałku do soboty.

ZACIEKAWIANY

Co tam znow ćiekawego się dzieję?

szok

Bingo, to się nazywa czytanie ze zrozumieniem ,ha,ha ;)

daria

daria trochę kogos poniosło ktos komus nacisnął na odcisk dlatego zrobili nagonkę. Wszystko jest ok zatrudnienie przez podfirmę warunki dobre praca jak każda inna wszędzie musisz się narobić tu może fizycznie nie ma nic cięzkiego tyle ze stoisz 8h.

?????

co Was tak smieszy? czy jest źle?

Szok2

Ha ha dobre..

szok

O tak początek lepszego ,ha,ha,dawno się tak nie ubawiłem :) zrobili,zabronili,ha,ha :)

;(

piszesz tu o trenkwalderze który zatrudnia ludzi w faureci wiec co to za róznica jeśli trzeba robic nadgodziny to trenkwalder nie ma nic do tego. Mistrz Cię zmusi i tyle. piszesz o faureci a pracujesz w skodzie. Czas się zbierać na nockę. Aż strach tam iśc niewiadomo co znów wymyślą. Nikt się nie liczy na zakładzie wszyscy robią co chcą tylko my UKL ma dziesięć tysięcy gapiów obserwatorów stróżów.

Xwxw

Dajcie spokój jakieś kartki ze zmuszaniem do pracy w sobotę ciekawe kto za tym stoi!!!

ŻENUA
@Xwxw

NO WŁAŚNIE;( CO TO MA BYĆ. MUSISZ IŚC BO JAK NIE TO ZWOLNIENIE!!LUDZIE!

sutba

Dziś właśnie sie przekonalam ze nie jest warto tam pracować straszenie zwolnienimi jak się w sobotę nie przyjdzie brak ludzi na liniach ale do zwolnienia wsszyscy

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia