Opinie o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

piątkowicz

Ze smutkiem muszę się zgodzić z przedmówcami i jak tak patrzę na to wszystko to szybko lepiej nie będzie. Kierownictwo zapomniało o zasadach jakie obowiązują w lotnictwie, tylko te pieprzone tabeli i nieprzekraczalne terminy. A GDZIE BEZPIECZEŃSTWO I DOKŁADNOŚĆ!!!!! Totalne dno organizacyjne, chamstwo, poniżanie drugiego człowieka, nerwy i brak chęci chodzenia do pracy. Wszystko ma swój kres, piszę ludzkiej wytrzymałości. I ta wygodna dla przełożonych bezczelność jednego człowieka(narazie bez nazwisk), potrafi skutecznie zniechęcić do normalnej pracy nawet najbardziej oddanych dla zakładu pracowników. Zainteresowani na pewno (z odrobiną chęci) skojarzą fakty. Przykro, że to tu piszę o tym, ale jest coś takiego jak niemoc. Liczę na zmiany na lepsze, nie tylko ja. Wiemy wszyscy, że wirtualny świat jest ogromny, chłonny na informacje i ma swoją moc. Zaczekam

@piątkowicz

Wpis z 2015 roku, a jak jest teraz? Czy coś się zmieniło?

Wuzelnick

Wg mnie ten zakład to nieporozumienie.. Mechanik lotniczy z wypłatą taką samą wypłata jak człowiek który zamiatarki przystanki w firmie Eurostyl .. Wgl nie liczą się z pracownikami rzetelnymi...podpierdalanie i kapusiarstwo... Najbardziej śmieszy mnie fakt że kierownikami działów są pseudo zolnierzyki którzy chlali ile wlezie a teraz wielkimi rzadzacymi są.. Straszne hamstwo płynie z kierowniczych pomieszczeń i kierownika przydupasow czyli mistrzów... Młodzieży jeżeli chcecie iść do wuzla to zastanówcie się bo wiele jest firm które stawiają na młode umysły i ręce... Starsi wiecznie nadazac za technika nie będą, wzl zresztą też bo tam wieje komunizmem i technika z lat odległych.. Osobiście nie radzę... Dużo młodych i w średnim wieku się zwalnia także zastanowienie się to rzecz podstawowa

@Wuzelnick

Wpis z 2015 roku, a jak jest teraz ? Czy coś się zmieniło ?

ontOn

prośba o anonimowe ankiety na temat (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie władzy na terenie zakładu.

@ontOn

Proszę o informację na priv Kto to jest ontOn (607758080)

DK

Bardzo dobry pracodawca. Dobre zarobki i miła atmosfera. Zacząłem pracę w styczniu. Najlepsza firma w Bydgoszczy w jakiej pracowałem.

nowatu

chcialam złożyć dokumenty do WZL, stanowisko biurowe, moje pytanie czy są jakieś kierunkowe te stanowiska, czy ogoólnie, jak przebiega rozmowa? z czego się przygotować? albo do czego ?:)

Moim zdaniem bardzo fajna firma z dobrą atmosferą. Na większości wydziałów jest fajna, koleżeńska atmosfera. Uczciwie mogę powiedzieć że mam kolegów z pracy, a nie jak w większości firm współpracowników w postaci korpo-szczurów. Kiedy potrzebowałem to zawsze Mi ktoś pomógł i nikt nie wpuścił w maliny. Sam pracowałem na kilku stanowiskach od robotniczych po inżynierskie i na każdym pracowało Mi się dobrze. Jeżeli słyszysz o firmie złe opinie to zazwyczaj są to ludzie którzy trafili pod głupiego przełożonego lub pracują w firmie od ukończenia szkoły i nie mają realnego spojrzenia na rynek pracy. Głównym minusem przy zatrudnieniu są znajomości. Aplikując na stanowiska wymagające konkretnych kwalifikacji szansa jest. Niestety na stanowiska administracyjno-biurowe lub nisko kwalifikowane bez znajomości realnie niema szans.

Piątkowicz

Zgodzę się z Twoja opinią. Firma godna zaufania i polecenia. Znakomita większość ludzi jest ok, jednak w tak dużym gronie zawsze znajdzie się ktoś kto psuje tą sielankę. Wspomniałeś o znajomościach przy zatrudnianiu. Tak to prawda, ale zapewne w większości firm jest taki niepisany zwyczaj, choć nie zawsze polecana osoba spełnia oczekiwania. Jest też taka sytuacja, że osoba bardzo mocno osadzona w zakładzie poprzez rodzinne koligacje (wydaje się mu że z uwagi na brata jest nie do ruszenia) stwarza nerwową atmosferę oraz bardzo często w swoich opiniach szydzi z współpracowników (bez znaczenia czy to podwładny czy też przełożony). Nie wypowiadam się na temat jego fachowości bo się na tym nie znam, ale sprawy miedzy ludzkie zawsze były dla mnie ważne. Może te kilka zdań dotrze do zainteresowanego i do jego inteligencji. Jak widać jest bez nazwisk, imion, ale z tych kilku zdań można się pokusić o wniosek - o kim mowa. Na zakończenie- w firmie super ale zawsze znajdzie się jakieś ALE.

capo
@Piątkowicz

trzeba było rzetelnie pracować,w ciągu roku 17 spóźnień,słaby pracownik,roszczeniowy,z technikum im.braci gagarinów też noty słaby i rok w plecy,niska ocena w eliminacjach,poniżej 50%,tylko rąbanie drewna w Norwegi

zadowolony
@Piątkowicz

HA,HA proponuję poświęcić więcej czasu pracy na sprzęcie niż na palarni,u prywaciarza papierosa odpalał byś od szpadla,rzeczywiście roszczenia, maksymalne zminimalizowanie nakładu pracy,wymagania na poziomie super specjalisty,najpierw samemu trzeba jasno spojrzeć w lustro-czy jestem w porzadku,ZAKŁAD PRACY-super,warunki bardzo dobre,socjal na poziomie,zarobki bardzo dobre,baza do nauki i samokształcenia,wszystko na miejscu,kadra zarządzająca miła,pomocna,możliwości awansu....POLECAM wszystkim marzącym o porządnej,rozwojowej pracy

pracuś
@Piątkowicz

bardzo fajna firma z dobrą atmosferą,proponowałbym zastanowić się nawet nad tak okrężnymi opiniami,nikt naprawdę nie jest anonimowy w sieci,(...)FIRMA godna zaufania-polecam wszystkim pasjonatom lotnictwa,miłośnikom dobrej roboty

pracuś
@capo

zgadzam się w całej rozciągłości

Czarek

Podpowiedzcie czy trudno dostać pracę w firmie? Słyszałem, że jest świetna więc może ?

Miła
@Czarek

Aktualnie poszukujemy wielu nowych pracowników w związku z nowym projektem "Orlik" dla MON. Sprawdzaj regularnie ogłoszenia o pracę na BIP na naszej stronie internetowej. Firma jest super, warunki pracy także.

Miśka

Czy przyjmujecie aktualnie kobiety do pracy teraz, jeśli tak na jakie dostępne stanowisko mogę aplikować? dzięki z odp

TIG

Witam. Chciałbym dowiedzieć się czegoś o pracy spawacza. Mam certyfikaty i doświadczenie w metodzie TIG. CZY ciężko jest się dostać? Na jakie warunki finansowe można liczyć? Z góry dzięki :)

Anka

Od tej firmy to inne powinny się uczyć! Zadowolony, szanowany i uczciwie opłacany pracownik pracuje 2 razy lepiej, bo mu na pracy zależy. A w zeszły piątek to taka mieliśmy imprezę firmową dla pracowników, że szok - jedzonka full, alkohol lał się strumieniami, tańce, muzyka, śmiechy do nocy. Bardzo fajna firma. Pracuję ponad rok już i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Nikt na ludziach nie oszczędza a firma śmiga aż miło.

@Anka

Dobrze się pracuje w naszych wuzlach :)

ja anna
@Anka

A kobieta na jakim stanowisku ma szansę na pracę w WZL?

Pracowniczka
@ja anna

Jest u nas wiele wydziałów, w których mogą pracować kobiety - Księgowość, Kadry, Płace, Handel, Zaopatrzenie, Marketing, Wizerunek, Kontrola Jakości, Kancelaria Jawna, Kancelaria Tajna.

irka
@Anka

Pracuję od niedawna i jestem też super zadowolona

Jo Anna
@irka

Na jakim stanowisku Pani pracuje? Na jakie można aktualnie aplikować jako kobieta?

Beti
@Jo Anna

odpowiedz jest powyżej :)

lala

A ja mam pytanie skoro tak świetnie się pracuje to dlaczego tak mało jest ofert pracy. Aplikowałam na księgową w grudniu 2018 i spełniałam wszelkie wymagania oferty a pani główna księgowa wolała zainwestować w młodą osobę poczułam a nie starszą.Nie wszyscy mają szansę pracować w tej super firmie.Myślę, że można tutaj się dostać tylko po znajomości.

Student Lotnictwa

Dzień dobry, czy jest u Państwa możliwość odbycia letnich praktyk studenckich? Jeśli tak, co zrobić by się na nie załapać?

Żwirek
@Student Lotnictwa

Najlepiej chyba skontaktować się w tej sprawie z Działem Kadr. Oni mają informacje o tym wszystkim. Tu numer do Centrali 0523628600, tam proszę poprosić o przełączenie do Kadr.

Devon

polecam tego pracodawcę uczciwa i solidna firma

Rafal

Moze każdy sie starać o prace w waszej firmie czy liczą sie znajomosci?

DR
@Rafal

Panie Rafale, oczywiście, że każdy może starać się o pracę i aplikować na wolne etaty w WZL nr 2 S.A. Podczas rozpatrywania najważniejsze są kwalifikacje oraz spełnianie wymagań dla danego stanowiska a nie znajomości. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie pod tym linkiem: (usunięte przez administratora) Gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i prestiżowej firmie. Bardzo dobre warunki finansowe, najwyższe benefity w regione, bogaty pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje, dobrą i przyjazną atmosferę pracy.

Santa
@Rafal

Do tego 13 pensja, wystawna impreza firmowa, tańsze bilety do teatrów i filcharmonii, super ludzie i miła atmosfera, że do pracy się idzie z przyjemnością i bez nerwów. A na święta to nam dali w sumie 2500 zł extra. Także żyć nie umierać.

pracowniczka TK

No w takiej firmie jak nasza to aż się chce pracować!!! TO JEST FIRMA PRZEZ WIELKIE F!!!!!! Na karty Sodexo dostaliśmy na Mikołaja min 900 zł! Premia świąteczna 1000 zł. Wypłata grudniowa ponad tydzień prędzej, abyśmy mieli pieniążki jeszcze przed Świętami. Bardzo dobrze zorganizowane Mikołajki dla naszych dzieciaczków z fajnymi paczkami. Wolne dni między Świętami. Wigilie na działach. Nawet w Barze można zamówić jedzonko na Święta w super cenach. Życzę już teraz naszemu Panu Prezesowi Wesołych i Spokojnych Świąt!!! Dzięki niemu nasze będą bardzo wesołe i bogate!!!

Agata
@pracowniczka TK

najlepszy pracodawca w naszej Bydzi

Dorota
@pracowniczka TK

Dołaczam się do życzeń. Takich benefitów jak u nas to chyba nie ma w żadnej firmie w Bydgoszczy.

Kamil

Witam staram się dostac do was do firmy na stanowisko mechanika lotniczego jaka panuje tam atmosfera ? Są u was w firmie jakieś benefity i ile mógl bym zarobić ? Niedługo rodzina mi się powiększa

unnamed
@Kamil

Mechanik lotniczy u nas to zbyt ogólne określenie. Możesz zostać mechanikiem mig-29/su-22, możesz zostać mechanikiem na c130 hercules. Po drugie mechanicy dzielą się na kilka specjalności np. możesz być mechanikiem lotniczym awionikiem lub mechanikiem płatowca z kolei te dzielą się również na kilka obszarów odpowiedzialnych za inny system samolotu. Benefity są i jest to mocna strona zakładu. Prezes dba o pracowników i zaplecze socjalne jest naprawdę na wysokim poziomie. Atmosfera zależy od działu na jaki się trafi. Raz bywa lepiej, raz gorzej-tak jak wszędzie. Zakład zrzesza sporo ludzi w różnym wieku i z różnym stażem pracy w zakładzie. Co do zarobków to również zależy gdzie się trafi i co się sobą reprezentuje ( doświadczenie zawodowe ), ale na duże kwoty na okresie próbnym niema co liczyć.

Pracownik kwartału

Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu:) Witam wszystkich Jarząbków, którym zabrano dostęp do szafy.

Cześć Kandyduje do działu logistyki. Czy ktoś może rzucić jakieś światło na pracę w tym zespole? Jak finanse? Jak atmosfera, możliwości rozwoju? Jak wygląda sama rekrutacja ? Ile jest etapów ? Co jest najważniejsze ? pozdrawiam

TIG

Witam. Czy mógłby ktoś powiedzieć coś o pracy soawacza.? Jest aktualnie nabór. Jakie warunki i jakie pieniążki można dostać na początku. Co się spawa. Jestem spawaczem TIG stali czarnej i kwasoodpornej.

Wojtek

Polecam tego pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 23 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.