Jednostka Wojskowa 2414

Opinie o Jednostka Wojskowa 2414

krzycho...

sluzylem w tej jednostce w latach 1980-82 , 27 miesiecy -stan wojenny , 6 kompania ochrony zaliczylem ponad 240 wart , wspominam ten czas dobrze -kadra wporzadku i wspomnienia na cale zycie ....to bylo prawdziwe wojsko....Pozdrawiam jesli ktos czyta z tego czasu

Jacek
@krzycho... 17.03.2017 21:55

Ja 79-81, Praca plastyka w klubie. Wspomnienia mile. Ale koledzy znikneli i brak kontaktu.

makrtelka

ciekawe jak teraz będzie się pracowało w takich jednostkach wojskowych, skoro minister obrony planuje podnieść budżet na polską armię aż o podobno pięćdziesiąt procent. sądzicie że nastąpi jakaś poprawa i więcen pracoweników będzie? jeśli się warunki finansowe poprawię to chętnie się zaciągnę

Bartek

Służyłem w latach 98 na 99 dowódcą był por. (usunięte przez administratora) wspomnienia jak najbardziej pozytywne choć wart dużo .

slawus1
@Bartek 17.01.2015 22:59

Ja też w latach 83-85 kompania poligraficzna.Pozdrawiam kumpli z tych lat.

berga
@Bartek 17.01.2015 22:59

na której kompani byłeś

bocian

sluzylem w tej jednostce w latach 1982 - 1984 i mam o niej mile wspomnienia

byly szeregowy

siema! jezeli ktos chce sie dostac do tej jednostki czyli do pulku ochrony to odradzam.. nie znam wiekszego syfu i glupoty kadry która tu dowodzi. od kaprala w góre kadra mysli tylko o sobie a szeregoeych nadterminowych traktuja jak ostatnie scirewa. sluzby co 24, wyjazdy do domu, zadko tak ze prawie zero zycia prywatnego. zwolnilem sie z tad i wiele innych zolnierzy tez o tym mysli.. to sa po prostu kurwa jaja co tu sie dzieje. gdy przejdziemy na zawodostwo bedzie to samo.. spanie w syfie, rejony, sluzby, jebanie, przekrety to jest standart.. juz w zedtce bylo lepiej, wiele osob tak uwaza.. obiecywali nam doskonale warunki itd a okazalo sie wielkie [usunięte przez moderatora] pozdrawiam i przemyslcie to gdzie sie chcecie dostac. w cywilu o wiele wiecej sie zarobi za tyle godzin pracy ktore tu sie jebie. za godz pracy w pulku po przeliczeniu wychodzi 4zl.. elo!!

Zostaw opinię o Jednostka Wojskowa 2414 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka Wojskowa 2414