vicotel

Wałbrzych

Opinie o vicotel

wioslek

ciężko powiedzieć, najpewniej pracownicy by to potwierdzili bądź też nie, ja chciałem dać tylko info że właśnie w wałbrzychu szukają pracownika porządkowego i chodzi o mężczyznę, z racji na to, że czasem nie jest to łatwa praca, a fizycznie trzeba być sprawnym

Słowa kojarzące się z vicotel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .ok Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..super. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1200 Najbardziej podobało mi się w vicotel:wszystko Najbardziej nie podobało mi się w vicotel:------

Zostaw opinię o vicotel - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vicotel