Opinie o Vicotel Security Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Vicotel Security Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vicotel Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vicotel Security Sp. z o.o. w Wałbrzych

Rafał Nowy wpis

Ciężka praca, płacili najniższą krajową.

@Rafał

Coś poza najniższa dla pracowników jest? Premie roczne, miesięczne? Kasa czytałem, że terminowo a możliwość wzięcia zaliczki troszkę wcześniej?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Vicotel Security Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Pracownik Gospodarczy?

Nik Nowy wpis

A jak sobie wyobrażasz za...dalanie miotłą i (usunięte przez administratora) przez 12 godzin zdalnie. W tej firmie każde 15 minut się liczy. Przyjdziesz do pracy 15 min później lub wyjdziesz 15 min wcześniej to będziesz musiał odpracować po godzinie.

@Nik

Ktoś tak sobie wymyślił w tej firmie z tym odpracowywaniem godziny przy 15-minutowym spóźnieniu? A jak z nadgodzinami, jak one są rozliczane, o ile temat nadgodzin tu istnieje?

Robotnik gospodarczy to ma zapewnione tam jakieś zakwaterowanie czy takich rzeczy nie zapewniają? Chciałem wejść w jakąś ofertę, nawet starszą, z 2021 z października, ale mi nie pokazuje już. Ale jakby były kwatery bym jechał sam pytać, bez gorzej bo daleko mam..

Nettia

Witam mam pytanie jakie zasady panują w tej firmie marzy mi się zmiana z tej obecnej i szukam koleżanka dała mi namiar i się muszę podpytać co i jak dziękuje za wszystkie opinie

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Vicotel Security Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK PORZĄDKOWY? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Ktoś pisał że dostał używaną koszulkę. To chyba nie kłopot ważne żeby jeszcze miała kolor i nie była dziurawa. Dobrze wyprać i ok. Trochę ekologi czy odrazu wywalić jak jeszcze dobra? W szmateksie jeszcze za to płacą za używane. Auto też kupujesz używane a nie wspomnę że i kobitę bierzesz też już używkę bo cnotek mało. Wiele rzeczy mi się też nie podoba ale jak wypłata jest na czas i atmosfera jest znośna to można pracować. Gdyby tych zakładów nie było to gdzie my zdechlaki byśmy pracowali? To że dostają kasę z Pefronu to dlatego masz etat. Przecież mogą zatrudnić na zlecenie emerytów i wtedy nie muszą zajmować się urlopami chorobowym i składkami. Ja ich nie bronię ale trzeba patrzeć w dwie strony. Wiadomo że gdyby nie płacili no to kicha ale jak płacą i jest w miarę znośnie. Myślisz że w innych zakładach tych normalnych np na strefie jest miodzio? Nigdzie nie jest dobrze tak jakby człowiek chciał. Ja gdy coś mi nie odpowiada poprostu zmieniam firmę.

No cześć, pytanie mam takie o to ogłoszenie na robotnika gospodarczego. Szukam takiej pracy, ale jak wchodzę w ofertę, co tutaj jest, to mi pokazuje, że nie ma takiej, a przecież było w poprzednim miesiącu dodane jak patrzę. To już przyjęli człowieka? A czego wymagają tam teraz do pracy w ogóle jak coś? Ciekawe, czy bym się dostał w ogóle z moim doświadczeniem.

Każda z tych firm jsst taka sama i dopuki rząd nie wprowadzi kogoś aby zajmował się co się dzieje z nami niepełnosprawnymi to tak będzie. Powinni odpowiadać za każde uchybienia. No ale szczerze mówiąc to tak naprawdę to narzekacie i tyle potraficie. Jak pozwalacie na takie traktowanie to co się skarżyć. Tutaj chociaż jest wypłata na czas a nie jak w jednej firmie gdzie wypłat na czas nie ma są upuznienia do tygodnia i zastanawiasz się i denerwujesz czy wogule wypłacą. Robią co chcą ale jak baran nie ma wypłaty a dzwoni do kierownika że udało mu się pożyczyć na bilet i będzie w pracy to co się dziwicie że mają was za debili, tak więc albo róbcie coś żeby to zmienić albo nie piszcie żali bo to śmieszne.

Lopez

Nie polecam tej firmy ubrania dostaje się używane kierowniczka nie ma zielonego pojęcia o kierowaniu ludźmi są pracownicy którzy się ślizgają a biorą wypłatę jak ci co zapieprzaja nie wolno nic się odezwać bo będą szukać sposobu żeby cię zwolnić pracownice robią co chcą był taki czas że o 13 już nikogo nie było a pracują do 14 najgorsza firma w Legnicy nie polecam ochroniarze śpią jak się wychodziło z drugiej zmany tragedia

Były tam. Postronny
@Lopez

Też tam pracowałem , sam odszedłem. Trochę problem z dojazdami. Ale robota spoko, jak wszędzie trzeba robić. Nowa kierowniczka daje radę. Lepsza niż poprzednicy. No ale ? Panie Lopez doigrał się Pan ,a teraz ulewa się Panu. Poprostu nie nadawał się Pan do zespołu. No i aut. Wszyscy odetchnęliśmy od Pana. A ślizganie, to rozumiem że Pana wizytówka . Wszyscy to widzieliśmy. Na nowej Firmie F.. coś tam , coś tam ,też za chwilę będzie źle ? Pozdrawiam ????

Dorota

A do biura też przyjmują osoby z niepełnosprawnością, czy tylko na ochronę obiektów? Ktoś da mi znać, szukam administracyjnej pracy :)

Pani sprzątająca
@Dorota

Tak przyjmują. Odwiedzając biuro wchodzę tam z wielką niechęcią panie tam pracujące delikatnie mówiąc są mało przyjazne, nawet dla swoich pracowników.

Bobo

Ta firma ma tylko to dobre że wypłaty są na czas a reszta to ściema . Ale czego wymagać jak gościu który mył halę zostaje kierownikiem i wszystkich zwalnia bo myśli że prezes zabierze go na wczasy w nagrodę jak tak dalej będzie stresował ludzi to może go zwolnią w nagrodę

Rambo
@Bobo

Dokładnie koordynator to dramat

Ktoś!

Kiedy to się w końcu skończy ? Kiedy my niepełnosprawni pracownicy ochrony będziemy mieli takie same prawa jak niepełnosprawni pracownicy pracujący w innych zawodach ? Traktują nas jak pracowników drugiej kategorii .

Rambo77

Ta firma to dramat

Rambo
@Ktoś!

Firma ok ale koordynator dramat

Antonina

Witam, czy ktoś mógłby coś napisać odnośnie pracy w biurze? Jak atmosfera, szefostwo?

Ktoś!

100zł dofinansowania z funduszu PFRON na wczasy .

Kiro

PFRON CZY ZFRON ? PFRON - Panstwowy ZFRON - Zakładowy

Ale są też osoby które długo pracują w tej Firmie i nie narzekają. A jeśli chodzi o wynagrodzenia to osoby które maja na umowie zapis(usunięte przez administratora) to tyle dostały kiedykolwiek wynagrodzenia.... nie dostały zawsze mają więcej. Jeśli by to było nie zgodne z prawem to Firma nie wystawiała by takich umów. Pozdrawiam

ala

Bo wchodza koordynatorowi w (usunięte przez administratora) i wydzwaniaja kłamiąc na innych żeby bic punty a same nie wykonują wszystkiego co do nich należy tylko patrza żeby nowy zapier...lał jak się postawisz to kombinują jak się ciebie pozbyć by znalęśc innego murzyna ktory sie nie postawi.

Elo

Kierownicy sprzątania, nie reagują na słowa pracowników, wieczne żarty.. Osoby, zatrudnione na stanowisko kierownicze wogole się na tym nie znają, nie ma czym myć, wszystko chowane. Brygadzista... Nic kompletnie nie robi i na niczym się nie zna. Nie. Polecam!

Bogna

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy ale w biurze?

Czarek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Ryszard

Firma w porządku, dobra robota i nie ma na co narzekać!!

@Ryszard

Też tak z początku myślałem . Myślałby kto że firma ta dba o swoich pracowników . Mają szczęście że nie doszło do tragedii a dużo nie brakowało ! Bo teraz by wszyscy beczeli baranim głosem ! Te debilne linie życia ! Szczęście że po zasłabnięciu kolega zdążył zadzwonić po pogotowie . Jak tak można traktować pracowników ? I to w dodatku niepełnosprawnych . Temperatura przekraczała 25 st . C na zewnątrz i 28 wewnątrz dyżurki . Zero jakichkolwiek działań ze strony pracodawcy by jakoś ulżyć prawnikom w te upały . Żadnych napojów , chociażby wody . Brak wody sanitarnej . Brak prądu . Brak możliwości schronienia się przed upałem . Ale im to wszystko zwisa ! Liczy się tylko kasa ! Póki płacą im za ochronę to wszystko jest w porządku . A pracownik ? Jeden padnie to znajdzie się drugi .

Ktoś !

Po raz pierwszy w tym roku zapisałem się na turnus rehabilitacyjny . Mam umiarkowany stopień niepełnosprawności . Mam też niepełnosprawne dziecko . Czy na ten turnus mam brać urlop wypoczynkowy ? Czy też może przysługuje nam jeden raz w roku do 21 wolnych płatnych dni na taki turnus ? Jak to jest w ochronie ? Ciężko cokolwiek się w tym Vicotelu dowiedzieć .Jak w ogóle jest z urlopami ? Koordynator powiedział mi że mogę w ciągu roku zaplanować tylko 10 dni urlopu . Przecież to jest paranoja ! A co z resztą urlopu 26 dni ? Jesienią bądź zimą ?

Stefan

Jeśli ktoś lubi taki rodzaj pracy to z pewnością nie będzie narzekał na pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Vicotel Security Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Vicotel Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vicotel Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vicotel Security Sp. z o.o.?

Vicotel Security Sp. z o.o.