p.h.u. "vicotel" sp. z o. o.

Vicotel sp. z o. o.

Opinie o p.h.u. "vicotel" sp. z o. o.

lanny

nie wiem jakie sa wasze doswiadczenia z firma ale ja od znajomych wiem, ze ten kto chce to bedzie w stanie tutaj podjac prace i zarobic jakies tam pieniadze. Wiadomo, ze firma na rynku nie jest najwieksza a co za tym idzie ma mniejsze mozliwosci zaproponowania czegoos na przyszlosc nie mniej jednak uwazam, ze sa na tyle dobrze zorganizowani aby wyszkolic swoich pracownikow i puscic dalej.

Jeżeli pracowałeś w firmie p.h.u. "vicotel" sp. z o. o. to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw opinię o p.h.u. "vicotel" sp. z o. o. - Vicotel sp. z o. o.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.h.u. "vicotel" sp. z o. o.