FWS FABRYKA YROBÓW STYROPIANOWYCH

Żyrardów

Opinie o FWS FABRYKA YROBÓW STYROPIANOWYCH

Iwan

Witam,pojawiło się ogłoszenie na handlowca.Czy może ktoś się podzielić doświadczeniem na temat warunków zatrudnienia.Chodzi o pensję,premie,jaki samochód,na jaki okres zatrudnienie,jak z jakoscią produktów oraz jak to cenowo wygląda na tle konkurencji,itp.

judin
@Iwan 16.02.2016 09:46

Znajomy pracował w firmie jeszcze kilka lat temu i muszę przyznać , że miło było ostatnio usłyszeć , że dalej nieźle im się wiedzie i są na fali wznoszącej. Robił właśnie za handlowca. Przeniósł się jednak - oczywiście wszystko rozeszło się o kasę ...

mlody

Najlepiej robić wszystko i zero szacunku. Prezes myśli ze jest bogiem a pracownik śmieciem, który tylko chce go okraść. Nie ma żadnego zaplecza socjalnego. Ogólnie nie polecam tam nikomu pracować.

?

również nie polecam. brak czegokolwiek. strata czasu za marne pieniądze. wymagania kosmiczne.

lipa nie polecam 7 zł na godzine to wszystko na co ich stać

Zostaw opinię o FWS FABRYKA YROBÓW STYROPIANOWYCH - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FWS FABRYKA YROBÓW STYROPIANOWYCH