HARTBEX

Rzeszów

Opinie o HARTBEX

lolo

Dzięki za adwagę, takich wypowiedzi obszernych mogłoby być wiecej,może by sie otworzyli i odważyli co nie którzy jak było i jest w tej firmie Hartbex. Reasumując to dalej taką samą politykę prowadzą od lat.Były takie kontrakty w Niemczech,gdzie trzeba było mieć pod warunkiem swoje narzędzia pracy przywiezione z kraju,nawet rękawice robocze były reglamentowane szukali oszczędnosci. Tak żerują na zwykłych pracownikach były i sa duże rotacje w zatrudnieniu,ciągle szukają nowych ale-obcych którzy nic nie wiedzą jak naprawdę jest widzą tą sytuację na miejscu w pracy na kontrakcie. Nawet dobry fachowiec-obcy się nie utrzyma kto mądry ucieka w porę z tej firmy.Za soboty nie płacą robisz za darmo ale wiem jak pracuje w kraju to mam zapłacone ale nie od nich.

Patrycja

Czy podejmując zatrudnienie w HARTBEX wymagana jest znajomość języków obcych na konkretnym poziomie? W jaki sposób pracodawca weryfikuje nasze umiejętności? Niektóre firmy wymagają dokumentów poświadczających ukończenie kursów językowych. Jak to wygląda w tej firmie?

Patrycja

@Pracownik_Mariusz a gdzie dokładnie pracowałeś? I na jakim stanowisku? Mógłbyś napisać coś więcej o wynagrodzeniu i warunkach zatrudnienia? Pojawiły się nowe oferty pracy w Stuttgardzie - warto tam aplikować?

Lolek989

Panowie jak wyglądają zarobki dla pomocnika budowlanego w Rzeszowie? Słyszałem ze szukają do pracy.dzięki z góry za info

BYLY FRED

FREDY

Raczek

Umowa przecież jest chyba w podstawie prawda czy nie?

onn

Oni sie przeniesli z Trzebowniska do Rzeszowa na ul. Kopisto 8?

Klasek

Na oskarżenia tego typu co napisał @darek31 nie ma co zwracać uwagi. Każdy może sobie coś takiego napisać. Nie ma w tym poście żadnych konkretów i przykładów więc ta opinia w sumie to nie jest opinią :) a Harbex z Rzeszowa nadal istnieje o czym świadczy nowe ogłoszenie o pracę na ich stronie internetowej. Są tu jacyś pracownicy którzy mogli by mi coś powiedzieć o tej firmie ?

Franciszek

Nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć? W ogóel to co się takiego obecnie dzieje z hartbex, bo naprawdę taka cisza na forum zaczyna wyglądac troche niepokojąco. Czy aby na pewno firma działa stabilnie i nie wpadła w żadne problemy. Dziwi mnie, że najwyraźniej od wakacji zeszłego roku nikogo nie szukali.

Racja

Wszyscy Panowie narzekają bo popili i zostali wyrzuceni za alkohol ja pracuje od 10 lat i jest super . Najlepiej wole pracować w Niemczech . Fajna atmosfera, super kierownictwo. Jak ktoś popije to nie dziwne. Ale na budowach musi być dyscyplina

Firma krzak to firma przykrywka czy nieistniejąca, a HARTBEX działa od 1992 r.

maniek

Witam ele jest nowa oferta i ludzie jadą na ręke 2000 E

kazik

Miałem już jechać od nich ale kolega zjechał i powiedział mi,że jeśli chcę stracić anie zyskać to jedz.(usunięte przez moderatora)potrącają za zameldowanie 40Euro i wymeldowanie 40 Euro(usunięte przez administratora)Jeśli w tym miesiącu dobrze nie zapłacą to połowę operatorów zjeżdża.

Prawda
@kazik 18.07.2012 20:39

Ci sa obciążani co wódkę wala, i nie chcą robić .

romek
@Prawda 13.01.2017 15:23
Ci sa obciążani co wódkę wala, i nie chcą robić .

chcesz skana umowy tam jest czarno na białym a nie bedziesz brednie pisał

navi

to firma krzak omijajcie ja z daleka, tylko obiecują ludzie po tygodniu wyjeżdżają z kontraktu

Zostaw opinię o HARTBEX - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HARTBEX