Opinie o Athletic Sp. z o. o. w Kluczbork

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Athletic Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Athletic Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Athletic Sp. z o. o. w Kluczbork

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Athletic Sp. z o. o.?

P.

W zależności od działu - produkcja na 1 lub 2 zmiany, magazyn 7-15 Biuro 7-15 lub 8-16

BP!

Nie polecam zwlaszcza dzial case mobbing manipulacje wulgaryzmy agresje traktowanie ludzi chierarchicznie toksyczna atmosfera ponizanie mozna tak duzo pisac I to jest prawda tylko do prawdy sie nikt nie przyzna zwlaszcza jednostki odpowiedzialne za ta atmosfera bo te jednostki dobrze sie czuja w tej roli jak ryby w wodzie chce Ktos sprawdzic czy ma mocna osobowosc albo pogorszyc sobie stan emocjonalny to na case niech idzie tam nie ma takiego czegos jak szacunek do czlowieka jestes Robotem do pracy jak juz jestes nie uzyteczny to nastepny zajmie twoje miejsce Egipt 21 wieku tak prawda nie polecam...

Igor

Widziałem dobre opinie o firmie a mam pytanie czy w ogóle prowadzą rekrutacje?

Nela

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie na stanowisko w Back Office. Wszystko przebiegało miło i sympatycznie do momentu, w którym Pan rekrutujący zapytał, czy planuje mieć dzieci, bo nie chce mieć sytuacji, kiedy zatrudni jakąś Panią, a ona zaraz zajdzie w ciąże. A następnie pytanie czy już jestem po ślubie. Od razu było wiadomo, że to koniec rozmowy. bo niestety ale kobieta, które jest po ślubie i jeszcze nie ma dzieci, to nie materiał na pracownika dla tego Pana. Za takie pytania, można oskarżyć o dyskryminację. Dodatkowo jeszcze utrzymywał, że zadzwoni bez względu na wynik rekrutacji, a jednak do tej pory tego nie zrobił, a minął jakiś miesiąc. Dno i nie polecam.

@Nela

Przykro mi, że masz takie doświadczenia jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną w Athletic. Napisałaś, że wszystko przebiegało miło do momentu, w którym zapytano Cię o to czy czy masz dzieci i czy jesteś mężatką. Możesz opisać dokładniej jak wyglądała pierwsza część rozmowy? Jakie wcześniej padały pytania? Czy zostały Ci przedstawione warunki zatrudnienia oraz proponowane wynagrodzenie na dane stanowisko? Na pewno będzie to przydatna informacja dla osób, które planują aplikować do Athletic.

Nela
@Julita

Rozmowa rozpoczęła się po angielsku, aby sprawdzić jego poziom. Pytania dotyczące doświadczenia zawodowego i przebiegu zatrudnienia, wiedza na temat firmy. Dalsza część odbywała się już w języku polskim. Został przedstawiony czas pracy, obowiązki na stanowisku i forma zatrudnienia. Kwestia warunków finansowych miała zostać poruszona, po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury w procesie rekrutacji.

@Nela

Osoby, które wybierają się na rozmowę kwalifikacyjną, będą Ci bardzo wdzięczne za te informację. Często na rozmowach kwalifikacyjnych rekruter daje kandydatowi czas, by ten sam zapytał o interesujące go aspekty pracy. Czy w tym przypadku, również miałaś taką możliwość?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Athletic Sp. z o. o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Wiktor

W tym momencie jest walka o pracownika między firmami. Kto da więcej ten ma ludzi. Może są szanse na podwyżki?

Baron

Zmienia się coś w Athleticu?

Fabian
@Baron

Niestety tylko na gorsze. Zaczynają zatrudniać ukraińców, gruzinów i Bóg wie kogo jeszczcze. Cedrob i Aprok wyciągają im magazynierów i pracowników fizycznych dając większe pensje. Ogólnie brak perspektywy, firma tylko dla porządnie zdesperowanych.

Julita

@Baron, pytasz, bo jesteś zainteresowany aplikowaniem do pracy w Athletic, czy po prostu z ciekawości? A może pracowałeś w tym miejscu i zechciałbyś podzielić się z nami swoją opinią? @Patrycja, dziękuję za zaproszenie. Czy mogłabyś jeszcze tylko napisać, czy pracownikom przysługują na przykład jakieś dodatkowe benefity socjalne? Jak wygląda ta kwestia w Athletic?

Julita

@Patrycja, rozumiem, że pracujesz w Athletic Sp. z o. o.? Co możesz powiedzieć o pracy w tej firmie? Jesteś zadowolona z warunków oferowanych przez pracodawcę? W firmie poszukują aktualnie specjalisty do spraw sprzedaży z biegłą znajomością języka angielskiego - czy ktoś jest zainteresowany tą ofertę? A może ktoś już aplikował i może powiedzieć, jak wygląda proces rekrutacyjny?

Patrycja
@Julita

@Julita, pracuję właśnie w dziale handlowym. Leci mi 3 rok pracy i jestem zadowolona. Dobre warunki i świetna atmosfera w biurze. Szukamy właśnie nowej osoby do ekipy sprzedażowej - zapraszamy na rekrutację

Eryk

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Słyszałem, że to dobry pracodawca, zastanawiam się tylko dlaczego tak dawno nikt nie pisał? Jest tak dobrze , że nie chce się nikomu pisać?

Patrycja
@Eryk

Cały czas są nowe otwarte stanowiska :-)

TIG

Pozdrawiam spawalnię ALU :) Damian

3e4r

@eiza teraz mozna sprobowac sie u nich zatrudnic jako grafik w Świdnicy na przyklad potrzebuja do pracy osoby ambitnej i utalentowanej, pełnego pasji wizjonera, który potrafi projektować i tworzyć oryginalne,grafik do współpracy nad kreowaniem rzeczywistości.

przem

(usunięte przez administratora) Na produkt jest określony czas wykonania, np. 3 minuty na statyw. Spóźnisz się 10 sekund to kierownik drze pałę. Zrobisz 10 sekund szybciej, to skrócą czas wykonania produktu. Płaca to najniższa krajowa, każą siedzieć po nadgodzinach, ale ich nie wypłacają - przed wypłatą powiedzą, że masz te godziny sobie wybrać. Brygada jest jak w Chinach - spuszcza nawet 2.000 szt. różnych statywów w ciągu zmiany, a w pracy w imię lepszych wyników nie można prowadzić rozmów. Na rozmowie kwalifikacyjnej "stara" mówi o premiach, nadgodzinach itp, których nikt nigdy tam nie widział. Byłem, widziałem, powiedziałem "starej" że ma mi zrealizować wypłatę i odszedłem. Na prawdę też szkoda mi tych ludzi, którzy tam pracują, bo nie wiem czy są tak zniszczeni psychicznie czy nie widzą dla siebie innego miejsca. Pamiętam, jak jeden się cieszył z podwyżki 20gr brutto za godzinę pracy, inny z pendriva za kilka lat pracy, jeszcze inny z plecaka z logiem firmy. Jak na firmę produkcyjną z taką renomą to jest to kpina z pracowników. NIE POLECAM!

Bla bla, potem dostajesz umowę za najniższą krajową do us..ranej śmierci, a jakiekolwiek premie tracisz za cokolwiek byś nie zrobił. Nie chcesz przyjść w nadgodziny lub weekendy = upomnienie + nagana. Omijać szerokim łukiem

Piesek Darek

Popieram wypowiedzi zamieszczone powyżej praca za minimalne pieniadze wieczne pretensje o wszystko cały czas nadgodziny a jak raz powiesz ze nie mozesz to wielkie zdziwienie a sami sieedza i nie zajmuja sie robota badz polepszeniem organizacj pracy wyzysk i jeszcze raz wyzysk radze omijac szerokim łukiem. zero perspektyw nawet jak chcesz pracowas i sie starasz. Takze unikac i mam nadzieje ze czasy kolonizacji i wyzysku sie skoncza a takie firmy znikna:) Opinia dotyczy głownie Cases! Takze prosze sie zastanowic jaka praca sa okupione i wyzyskiem te produkty i czy warto tam kupowac:)CHłodne Pozdrownienia Dla Pana Daroo z Casów Pieska Maltanka żal.....

radek

no to pewnie zależy konkretnie już od danego stanowsika, na specjalitycznym to wiaodmo, ze niezbędne jest wyższe doswiadczenie i też jakaś wiedza praktyczna, no a z drugiej strony wydaje mi się, że można tutaj już konkretnie zdobyć doswiadczenie jeśli chce się być gdzies na niższym szczeblu i pomagać.

masakra

masakra ten zaklad, praca dla ludzi ktorym podoba sie patrzenie na rece i wypominiecie najmniejszego bledu (chyba tylko dla wlasnej satysfakcji), pracuj jak chinczyk bez zdania wlasnego. Brygadzisci - porazka, robia (usunięte przez administratora) a zgarniaja kokosy.

frajer

jednym słowem tragedia.. ludzie są jacyś inni... nie można się tam z nikim dogadać.. trzech "prezesów" w jednej firmie to zdecydowanie o dwóch za dużo!!.. poza tym jeden wielki bałagan.. jeśli ktoś ma możliwość pracy w innym miejscu (też za najniższą krajową) to niech się trzyma jak najdalej od athletica... porazka...

sławek

Największa parodia jest na "cases" przychodzisz na 7.00 i pijesz kawę do 8.00 a w soboty to już wogóle nic nie robisz :) przepraszam robisz lewizny żeby sprzedać i zarobić bo tam pensja jest marna.

Umowę miałem od 7 stycznia do 31 grudnia także nawet się nie załapie na zasiłek bo zabraknie kilku dni do pełnego roku na pytanie czemu taka umowa powiedzieli że się nie da inaczej i nie zostanie mi przedłużona bo chorowałem ale niektórzy chorowali i zostali. Brak wypłaty na czas zawsze jest później ale każdy siedzi cicho żeby mieć pracę. Moim zdaniem to firma rodzinna liczą się wtyki i układy. Najniższa krajowa plus premia uznaniowa ok 100 zł na dziale "cases" nie polecam to uderza w godność człowieka który ma rodzinę na utrzymaniu. Jak zostajesz po godzinach to nawet nikt Ci nie podziękuje ale jeśli nie zostaniesz to każdy krzywo patrzy i nie masz co liczyć na premię. Mój najlepszy zarobek w ciągu roku to 1900 zł na rękę ale pracowałem wszystkie soboty plus 40 nadgodzin co daje 230 godzin miesięcznie. Polecam jako dobrą pracę dla kawalerów którzy lubią sciemniać.

xxx

Firma miała duży potencjał.. głównie zagraniczny. Polski nawet nie wchodzi w grę bo to tylko detal. Głównie firma funkcjonuje z miesiąca na miesiąc. Tak jak wypłata za najniższą krajową miesięczna. Płynność finansowa firmy jest na kiepskim poziomie, nieodpowiednie zarządzanie, brak analiz, brak realności. Działanie spółki opiera się głównie... na obiecywaniach. Ciężko współpracować z kimś kto jest nierzetelny, nieprofesjonalny w komunikacji z kontrahentami.

Zostaw merytoryczną opinię o Athletic Sp. z o. o. - Kluczbork

• Jak się pracuje w Athletic Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Athletic Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Athletic Sp. z o. o.?

Athletic Sp. z o. o.