Opinie o Athletic Sp. z o. o. w Kluczbork

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Athletic Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Athletic Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Athletic Sp. z o. o. w Kluczbork

Kamil Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) tak można o Niej powiedzieć która 99%produktow wykonują w (usunięte przez administratora)o tak można nazwać takie miejsca gdzie pracownicy Są zmuszani do nie ludzkiego wysiłku do pracy w skrajnie niebezpiecznych warunkach bez zabezpieczeń przy Acetonie braku klimatyzacji wstyd aby firma tak dużą tak potężna w taki sposob traktowała pracowników

@Kamil

Hej, a o jakie niebezpieczne warunki chodzi, tym bardziej, że piszesz „skrajnie”? Możesz napisać konkretniej? Nie rozumiem też dlaczego jesteście „zmuszani”, jak to określiłeś, skoro to Wasza praca. Jestem ciekaw czy ze względu na trudne warunki jest jakaś rekompensata, np. wyższe wynagrodzenie.

Renata Nowy wpis

Na stronie firmy nadal widnieje oferta na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży z biegłą znajomością języka angielskiego. Ktoś tu już pisał właśnie ze kogoś szukają, nie wiem, czy praca znowu jest dostępna czy firma nie ściągnęła ogłoszenia? ;) Ktoś coś wie? Jak ogólnie pracuje wam się w dziale sprzedaży? Dużo tu negatywnych opinii, może jednak ktoś widzi jakieś plusy?

Karolina Nowy wpis

Trafiłam na ich stronę, bo szukam pracy akurat, i widziałam, że jest ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Tylko oczekują biegłej znajomości angielskiego. Ktoś był może na rozmowie i wie, czy pytają o certyfikat?

Pracowałem na spawalni 1 rok, 2 umowy, później zrezygnowałem. Ofertę znalazłem w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kluczborku. Młodszy spawacz aluminium metodą TIG. Zapis w ogłoszeniu "uprawnienia spawacza niepotrzebne" nauczymy i przeprowadzimy kurs, następnie po pozytywnym przejściu kursu uprawnienia zostaną wydane. Po okresie próbnym, podpisaniu kolejnej umowy i pospawaniu próbki, próbka jest wysyłana do zbadania i otrzymujemy uprawnienia. UPRAWNIEŃ NIE OTRZYMAŁEM !!! NIE WYROBILI!! JAK MOGŁEM PRACOWAĆ BEZ UPRAWNIEŃ ? ZAPEWNIALI MNIE, ŻE MAM UPRAWNIENIA, A JAK BĘDĘ KIEDYŚ ODCHODZIŁ TO MI JE WYDADZĄ!!! NIESTETY, KŁAMALI !!!! JAK ODCHODZIŁEM TO DOSTAŁEM SWOJĄ PRÓBKĘ NA PAMIĄTKĘ I POWIEDZIELI, ŻE PREZES NIE WYDAŁ ZGODY NA ZROBIENIE UPRAWNIEŃ !! To już świadczy o jakości tej firmy. Kolejna sprawa, spawane są różne konstrukcje, sceny itd. Konstrukcje są używane na imprezach masowych, skoro są spawane przez ludzi bez uprawnień to CO Z BEZPIECZEŃSTWEM ??? Takie konstrukcje są zagrożeniem dla ludzi i powinny być wycofane z rynku. To powinno być zgłoszone do PIP. Na kontroli jakości wpisywali numer jakiegoś spawacza, na konstrukcje przyklejali naklejkę z jego numerem (spawałem na czyjeś konto). Kolejna sprawa, kamery na każdym stanowisku, a także zwracanie uwagi pracownikowi jeżeli ma przerwę o 5min dłuższą. Osobiści zwracała mi uwagę jedna osoba, niesłusznie, bo akurat miałem przerwę. Nawet nie wiedzą jaki jest czas pracy na spawalni. Podsumowując to co zostało napisane do tej pory, praca bez przeszkolenia na stanowisku, masz spawarkę i się ucz, a jak czegoś nie wiesz to idź się kogoś zapytaj. Najniższa krajowa, przy kolejnej umowie podwyżka 1zł. Problem ze stanowiskiem, przychodziło się do pracy, a tu stół zajęty przez jakiegoś gościa.. Szukaj sobie stanowiska, a czas leci. Na umowie płatne za godzinę, a w rzeczywistości jest dzienna norma do wykonania. Omijać z daleka!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Athletic Sp. z o. o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zofia

Aktualnie w firmie poszukują specjalisty ds. sprzedaży i rozważam apliowanie do nich tylko chciałabym poznać aktualne opinie pracowników na temat pracy w tej firmie. Kilka osób wspominało o kamerkach, czy tak jest nadal? Czy na rozmowie mówią o tym, że praca jest przy kamerach? Chętnie dowiem się jak wynagrodzenie bo czasy coraz cięższe i każdy grosz się liczy.

Majkel Dżekson

Ludziska jak najdalej od tej firemki. Totalne Dno!!!-pod każdym względem. Strata czasu!

Zofia
@Majkel Dżekson

Najprościej napisać, że pod każdym względem jest dno... Rozwiń to trochę bardziej. Podaj jakieś konkrety...

Może ktoś napisze coś o pracy w Athletic? Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś. Ile trwa okres wdrożeniowy w tej firmie?

@Karolina

Nie ma czegoś takiego. Przychodzisz i robisz

Sylwia
@Dream

Czyli rozumiem, że chcąc pracować w firmie najlepiej posiadać już jakieś doświadczenie oraz umiejętności? Naprawdę nie ma jakiegoś szkolenia wstępnego by pokazać pracownikowi co i jak oraz gdzie co jest? Nowa osoba na wstępie jest rzucana na głęboką wodę?

Prezes
@Dream

Jeśli masz minimum dumy i godności -wykej się na ten Bałagan cienkim sikiem.

Majster

Jeśli się szanujecie to w ogóle nie zawracajcie sobie głowy z tą firmą. Pieniądze śmieszne.Zarobki sprzed 20lat. Dziwię się tym wszystkim frajerom bez ambicji co robią tam bo naście lat. Jak można się tak upadlać. Kierownictwo bazuke na taniej sile roboczej typu skazani czy praktykanci(uczniowie).A teraz to Ukraincy.Obroty z kosmosu a Wam da zarobić na waciki. Wyzysk.Cwaniactwo.Dziadostwo.Uciekajcie jak najdalej. P.s. Karma wróci do ludzi tego typu.

Prezes

Najgorsze (usunięte przez administratora) w Kluczborku (usunięte przez administratora).Wyzysk i inwigilacja. Szef-kawał gbura i cwaniaka. Najgorsze pieniądze jakie w życiu zarabiałem. Omijajcie to Badziewiarstwo szerokim łukiem. Nigdy więcej takiego (usunięte przez administratora) Zmarnowany czas!

Pospolity

(usunięte przez administratora) Kamerki 360 stopni na każdym kroku śledzą, nagrywają nawet dźwięk co jest nielegalne ale oczywiście (usunięte przez administratora)to nie przeszkadza.(usunięte przez administratora) Wyzysk i inwigilacja

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Athletic Sp. z o. o.?

Pracownik pospolity

Zależy. Ogólnie są niechętni, na początek 3msc umowa zlecenie a później umowa o pracę na rok. Później jak ładnie poprosisz i oblizesz to może dostaniesz na nieokreślony

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i jak kształtują się zarobki np na start i po 6 miesiącach?

@Piotr

Najniższa krajowa ever

Czy firma Athletic Sp. z o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie szkolenia człowieku.. :D

Czy Athletic Sp. z o. o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dream

Tak. Dwie zmiany. 6-14 i 14-22. Ale teraz w czasie epidemii jest tylko pierwsza zmiana

Piter

witam Czy praca w athletico jest bardzo ciężka fizycznie? jest tam zapotrzebowanie na pracowników? jak wygląd kwestia zarobków (podstawa)? gdzie znajde takie info?

hendersonix

Pablo a na jakim forum info znajdę?

hendersonix

Jak wygląda praca w siegenia? na akord do upadłego czy luzik? Jak wyglądają zarobki? napisze ktoś czy forum jest "martwe" ?

A
@hendersonix

Nie to forum

Robert

@p. A na jakie stanowiska?

Poszukują teraz może pracowników?

P.
@Anna

Tak

Wiecie czy w Athletic Sp. z o. o. szukają chętnych na staż?

P.

Zależy do jakiego działu

Zostaw merytoryczną opinię o Athletic Sp. z o. o. - Kluczbork

• Jak się pracuje w Athletic Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Athletic Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Athletic Sp. z o. o.?

Athletic Sp. z o. o.