counter
3 16 13 5 1
Joanna Nowy wpis

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jak w Autoandreasie wygląda atmosfera pracy. Widziałam w wątku pozytywną opinię na ten temat ale została ona dodana już parę lat temu. Dlatego wolałabym się zorientować jak jest obecnie :) Czy nadal z ludźmi w firmie pracuje się dobrze?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Autoandreas Sp. z o.o.?

???? Nowy wpis

Witam czy warto startować do tej firmy jako młody szofer? Czekam na jakieś wieści pozdro.

Poldek Nowy wpis

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i w internecie również. Reszta w dużym stopniu zależy od pracy!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Młody kierowca

Witam. Jakie zarobki są w firmie? Warto podjąć w tej firmie pracę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

jack

Nie polecam. Praca na C głównie na nockach. Płacą na czas ok, ale kosztem zdrowia same noce. Nie polecam.

Maja
@jack

Czy weekendy w F.H.U. AUTOANDREAS na wspomnianym przez Ciebie stanowisku są wolne? Przybliż proszę więcej szczegółów dotyczących warunków zatrudnienia na nim. Możesz również napisać, jakie aspekty w pracy dla tej firmy spowodowały, że masz taką opinię. Wszystkie merytoryczne wypowiedzi są bardzo pomocne na wątku dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w F.H.U. AUTOANDREAS.

Edward

@Stary Szofer miałeś okazję pracować dla tej firmy, czy swoją opinię budujesz tylko i wyłącznie na podstawie usłyszanych opinii od innych osób? To ważne w perspektywie Twojej wypowiedzi. @Driver_01 czy od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi warunki pracy w F.H.U. AUTOANDREAS uległy znaczącej zmianie?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w F.H.U. AUTOANDREAS? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Driver_01

Ludzie z którymi chce się pracować!

Andrzej

Można liczyć na fachowe wsparcie z ich strony

Stary Szofer

Plantacja bawełny na kołach .... Tak mówią o firmie . :-)

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie F.H.U. AUTOANDREAS? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Autoandreas Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Autoandreas Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bolesława Chrobrego 127