F.H.U. AUTOANDREAS

Toruń

F.H.U. AUTOANDREAS

Opinie o F.H.U. AUTOANDREAS

jack

Nie polecam. Praca na C głównie na nockach. Płacą na czas ok, ale kosztem zdrowia same noce. Nie polecam.

Maja
@jack 12.09.2018 11:55

Czy weekendy w F.H.U. AUTOANDREAS na wspomnianym przez Ciebie stanowisku są wolne? Przybliż proszę więcej szczegółów dotyczących warunków zatrudnienia na nim. Możesz również napisać, jakie aspekty w pracy dla tej firmy spowodowały, że masz taką opinię. Wszystkie merytoryczne wypowiedzi są bardzo pomocne na wątku dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w F.H.U. AUTOANDREAS.

Edward

@Stary Szofer miałeś okazję pracować dla tej firmy, czy swoją opinię budujesz tylko i wyłącznie na podstawie usłyszanych opinii od innych osób? To ważne w perspektywie Twojej wypowiedzi. @Driver_01 czy od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi warunki pracy w F.H.U. AUTOANDREAS uległy znaczącej zmianie?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w F.H.U. AUTOANDREAS? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Driver_01

Ludzie z którymi chce się pracować!

Andrzej

Można liczyć na fachowe wsparcie z ich strony

Stary Szofer

Plantacja bawełny na kołach .... Tak mówią o firmie . :-)

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie F.H.U. AUTOANDREAS? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o F.H.U. AUTOANDREAS - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. AUTOANDREAS