Agencja Badań Rynku Synovate

Opinie o Agencja Badań Rynku Synovate

Paulina

@mep, a co możesz powiedzieć więcej o pracy w tym miejscu?

hela

kolego @mep ale w takich firmach najczęściej są właśnie umowy zlecenia i niektórym to bardzo pasuje

mep

nie ma już firmy synovate, tylko Ipsos. Pracowałam kilka lat temu, zarobki smieszne i na umowe zlecenie

ptbrio

Najgorsza firma z jaka się spotkałem. Wszystko co zostało opisane jest prawdą, stres inwigilacja i chore podejście do pracownika. Badacze dostają lojalki które sa typowym zabiegiem by utrudnić ludziom odejście z tej firmy. Najbardziej irytujące jest to że na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują dużo a potem w Prost ci mówią że to że tak nie będzie to już twój problem. Łącznie ze zmiana warunków umowy o prace. (usunięte przez moderatora)

była pracowniczka

Pracowałam, nie polecam, ciągły stres, inwigilacja, nie dali mi wolnego po wypadku, wykończyłam się i mnie wyrzucili. Nie oceniają ludzi na zasadzie umiejętności tylko kontaktów. Naprawdę nie polecam.

Kasia

skąd ja to znam :) ups chyba tam pracowałam ?

shit

Szczerze mowiac, to niespotykane, ze firma przez tyle lat sie niczego nie nauczyla - zwalnia ludzi, obowiazki zwala na innych bez podwyzek od 2 lat. Nie dosc, ze marna kasa, to zero benefitow, a jedynym srodkiem motywujacym ma byc mozliwosc rozwoju -phi... Taki rozwoj, ze od dawna nie wysyla sie ludzi na dodatkowe szkolenia z programow. Natomiast ta cala lojalka to żena. Unikac,bo sie nerwicy mozna nabawic i glodem przymierac-taka pensja...

makdaff

ODRADZAM! strategia firmy prosta: wybrac z rynku mlodych, obiecujacych, zdolnych ale zdesperowanych ludzi a potem ich osaczyc lojalka (zadna z firm badawczych nie ma tak absurdalnej lojalki i to juz od poziomu badacza...) ludzie fajni, ale zastraszeni, Managin Director kontroluje kazdy aspetk zycia (np. stoi rano na recepcji, zeby sprawdzic czy pracownicy sie nie spozniaja, jest na liscie dystrybucyjnej wszystkich komorek, nawet recepcji jak zamawiasz voucher na spotkanie z Klientem), ogolna paranoja i pulapka, z ktorej trudno sie wydostac...

nick

A jak rozliczają z rzetelności ankiet ?

łukasz

Wszyscy starzy, dobrzy pracownicy juz dawno pouciekali z tej firmy. Zostalo jeszcze duzo fajnych i wartosciowych ludzi, ale to tylko kwestia czasu.Wiekszosc traktuje Synovate jako wybor przejsciowy i przechodzi do firm oferujacych lepsze warunki. A i atmosfera wiecznego narzekania, sfrustrowanych i zmęczonych pracowników nie wpływa najlepiej na codzienne samopoczucie.

xxx

A ja myślałam, że coś się poprawiło...

A.

hehehe czyli nic się nie zmieniło.....

xxx

Nie dbają o pracownika, kontrolują go na każdym kroku czy oby nie mógł pracować jeszcze wydajniej (oczywiście charytatywnie na rzecz firmy). Brak możliwości rozwoju, brak podwyżek. Praca po godzinach, niekiedy po 12h dziennie. Oczywiście wszystko do odbioru tylko nie ma kiedy.... Firma absolutnie nic nie daje swoim pracownikom, ale oczywiście wymaga od nich oddania... Nie polecam!

agnieszka

+ - 2009-05-04 11:18:29 praca w halasie, nieprzyjemna, niskie zarobki od grudnia nie dostałam ani grosza oddałam 40 ankiet i nic makabra!!!!! nie polecam.

igorys

A jaka jest stawka godzinowa? i czy płacą na czas?

robert

Chwalą się coraz większym przychodem z roku na rok, a czemu nie pochwalą się ilu dobrych pracowników zwolnili w tym roku??? Żałosne....firma ogólnie nie taka zła, ale tylko dzięki ludziom w niej pracującym, bo ilość obowiązków przypadajaca na jednego pracownika jest zupełnie nieadekwatna do kasy wpływającej co miesiąc za wykonywaną pracę.

były pracownik

Praca w ciągłym stresie czy zdążysz zrobić wszystko co do Ciebie należy. Praca w niezliczaonej liczbie nadgodzin, za które nie zobaczysz ani złotówki a nie masz kiedy ich odebrać bo ludzie odchodzą a na ich miejsce nie przyjmuje się nowych. Finansowo nie ma co liczyć na kokosy, nawet jeżeli chodzi o stanowiska specjalistów. Nie znam zarobków kadry wyższej więc na ten temat wypowiedzieć się nie mogę. Oszczedzają na wszystkim, brak wyjazdów firmowych, brak 13-stek, brak samochodów służbowych, brak bonów na święta, brak karnetów na basen, siłownię czy fitness - ogólny brak.....i obciach.......oszczędzają na nas polaczkach, bo firma znana na świecie i wcale nie taka biedna.

praca w halasie, nieprzyjemna, niskie zarobki

Zostaw opinię o Agencja Badań Rynku Synovate - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Badań Rynku Synovate