HRK S.A

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HRK S.A

Iwona

@louisczy firma skontaktowała się z Tobą z informacją o dalszym przebiegu rekrutacji? Jeśli nie to zawsze też warto takie informacje o nieprawidłowościach podasz procesu rekrutacyjnego przesyłać do firmy.

louis

Miałem okazję uczestniczyc w rekrutacji do centrali HRK w Warszawie przy pl. Bankowym, na stanowisko w HR. Na stronie www firmy chwali się profesjonalizmem ale to tylko czcze gadanie. Przebieg rekrutacji: poniedziałek - test 3.godzinny + rozmowa ok. pół godziny (I etap) czwartek - telefon od rekruterki o zakwalifikowaniu i zaproszenie na rozmowę z Menedżerem na wtorek. Miałem otrzymać maila ze szczegółami spotkania, ale nie otrzymałem. W poniedziałek 15. maja zadzwoniłem do rekruterki, która poinformowała, że Pani Menedżer ma nagłe spotkania i chce się umówić na inny termin. Miał być telefon w piątek 18.maja. Do dziś cisza. Brak telefonu. Brak informacji o wynikach rekrutacji. Żenada, brak informacji, brak profesjonalizmu. Nie świadczy to dobrze o firmie i fatalnie świadczy o hr-e w tej firmie.

No i gites

Jak to czytam to nawet się cieszę że do mnie nie zadzwonili nigdy nigdzie umówić a parę razy aplikowałem na ich ogłoszenia ha ha ha:)))

Vader

Do mnie osoba od nich odezwała się przez serwis ogłoszeniowy prosząc o wysłanie CV i obiecując przesłanie szczegółów dotyczących pracy. Wysłałem CV ,dostałem drugiego maila z prośbą o przesłanie wersji angielskiej. Po wysłaniu angielskiego CV kontakt się urwał. Sprawdziłem osobę ktora się ze mną kontaktowała i okazało się że pracowała u nich dopiero 2 miesiące.

Researcher

manager, który rekrutował mnie do swojego zespołu w trakcie mojej odpowiedzi na pytanie czyścił marynarkę :\ Zaproponowano najniższą w PL

standardowe, ale cały czas notują twoje odpowiedzi niby są policjantami

klos

heheh gorzej jak zaproszą do siedziby ich klienta i stracisz kasę na dojazd, urlop, a zero feedbacku od pana rekrutera -potem z linked in się dowiesz, że rekruter który do Ciebie x razy wydzwaniał już tam nie pracuje. Dla mnie mailowanie i wydzwanianie za rekruterem to nieporozumienie bo ON zarobi jak podpiszesz i on dostaje feedback od klienta a nie ty. . najbardziej rozwaliło mnie to, że rekruter wmawiał mi, że klientowi zalezy na czasie , a pan dyrektor w firmie powiedział, że może za 4 miesiące dział ruszy, że nic nie obiecuje....bo członek zarządu sam nie dał green light

asadsada
@klos

a z jakiej branży ta firma i jakie stanowisko?

Iwona

@LOL2 rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @xd. Mógłbyś powiedzieć co według Ciebie w tamtej wypowiedzi mija się z prawdą?

Free lanclot

I troche prawdy i troche falszu jak wszędzie

Iwona

@pracownik123 rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w firmie. Co możesz więcej powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanych przez HRK S.A?

Iwona

@Paweł Krozumiem, że jesteś zadowolony ze współpracy z HRK S.A. Co sprawiło, że masz taką opinię na temat firmy?

Paweł K

najlepsza firma rekrutacyjna na rynku!

Iwona

@Michał M, @byłypracownikchętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie HRK S.A.

byłypracownik

Nie polecam pracy w tej firmie , ciągłe ciśnienie na kpi , nadgodziny bezpłatne, prawie codziennie, niska stawka

Michał M

wszystko ok :)

Iwona

@kamil wawa rozumiem, że nie udało Ci się znaleźć pracy za pośrednictwem HRK S.A oraz że kontakt telefoniczny był utrudniony. Próbowałeś się skontaktować z firmą drogą mailową?

Iwona

Obecnie firma HRK S.A poszukuje osób do pracy w Warszawie między innymi na stanowisko Accounting Manager with German. Zamierzacie aplikować?

kamil wawa
@Iwona

Nie bo po ostatniej rozmowie rekruter przestał się odzywać.... i odbierać tel....... odnoszę wrażenie, że celem było tylko aby poszedł na spotkanie, nie ma co ukrywać rekrutacja przez wewnętrzy hr jest dużo szybsza i szybciej niż po.... 7 miesiącach wiadomo czy wóz albo przewóz

Ade

Kilka razy dzwonili zaprosili na rozmowe na rozmowie okazalo sie ze manago musi dojechac bo nie wie kim jestem heh drukowal w pospiechu cv zeby wyjsc z twarza ale przyznal bez bicia ze nikt mu nie powiedzial o spotkaniu ze mna i..... co mnue scielo nie k9jarzyl nazwiska rekrutera ktory mnie tam wyslal....Rekruter chcial feedback po rozmowie jak wrazenia dostal. Obiecal zadzwonic za tydzien. Niedlugo minie rok jak obiecal i nie zadzwonil. Sadze ze wyslal mnie do firmy tylko po to zeby szefom udowodnic ze skojarzyl kandydata i pracodawce. Rownie dobrze mogl mnie umowic na rekrutacje do abw lub na prymasa Polski.. tez by na miejscu pytali kim ja jestem..;) i kim rekruter

konsultant

Byłam tam na praktykach, niczego nie uczą, nic nie potrafią jedynie oszukiwać że mają kompetencje. Jedna wielka wydmuszka, mamili mnie że szkolenia itd. nieprawda, unikać.

Michalrz

Serio? Ten post kwalifikuje się do usunięcia. Dziwne, że administracja nic z czymś takim nie robi. Jawne obrażanie drugiej osoby.

NIEZADOWOLONY

Kilka razy kontaktowali sie w sprawie ciekawej oferty pracy, robili rozmowe przez telefon, poprosili o cv, ktore wyslali do pracodawcy. Po tygodniu dzwonie pytac co z ta oferta, to odpowiedz "wlasnie mialam do Pana dzwonic, będziemy się umawiać na spotkanie u klienta"/. Znowu cisza, dzwonie pytać co z tym spotkaniem i nie odbiera telefonu. Albo pracy w ogóle nie bylo, albo potrzebowała "trzeciego kandydata" zeby pokazać klientowi. Oferowali bardzo duże pieniądze, więc pewnie pokazała moje CV jako kontrkandydata do już wybranego żeby pokazać że tamten kandydat chce mniesze wynagrodzenie. Porażka firma!

mopniq

niestety nie widziałam żadnej takiej oferty na kontrolera finansowego o którym mówisz. ale za to chcą księgowych z językiem czeskim i to zapowiada się ciekawie, AS i IFRS zgodnie z wymaganiami SOX po czesku to może być ostra karuzela

Jackal

Ta pseudo "firma" stwarza pozory profesjonalnej. Niestety nie ponosi odpowiedzialności za skojarzenie pracodawcy z pracownikiem. Niestety miałem tego pecha, że HRK S.A. poleciło mi "pracodawcę", który okazał się zwykłym złodziejem ponieważ nie wypłacał pensji. Oczywiście "pracodawca" był przedstawiony w jak najlepszym świetle. Rekrutowany byłem ok. 4 miesięcy i trafiłem na złodziejską pseudo-firmę, która nawet nie miała konta firmowego a pracownicy musieli zakładać swoje środki finansowe bo prezes nie śmierdział groszem. Nawet nie próbowano wyjaśnić zaistniałej sytuacji. Dosłownie nic w tej sprawie nie zrobiono. Dla mnie to kompletne dno i pół metra mułu. Normalnie prymityw.

Zostaw merytoryczną opinię o HRK S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w HRK S.A?

Zobacz opinie na temat firmy HRK S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRK S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HRK S.A?

Kandydaci do pracy w HRK S.A napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HRK S.A