2 Dodaj opinię
2 126 103 5 1

Opinie o HRK S.A

Mery Nowy wpis

Dzień dobry. Czy firma oferuje ścieżkę kariery?

Nowy wpis

@Mery

Tak, możliwe ścieżki kariery możesz sprawdzić na naszej stronie: https://hrk.pl/pl/grupa-hrk/kariera-w-hrk . Jeżeli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterkami Kasią (rekrutacja) czy Anitą (payroll) - kontakt również na naszej stronie.

#Anonim Nowy wpis

Najgorsza agencja rekrutująca z którą miałem do czynienia! Nastawieni tylko na kasę. Nie sprawdzają potencjalnych Pracodawców.(usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu kontaktu z tą firmą!

Tak3Nie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w HRK S.A?

@Pytanie

Cześć, dołączając do naszego zespołu możesz liczyć m.in. na dostęp do nowoczesnego systemu Traffit, który ułatwia prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz usprawnia kontakt z klientami, a także do bogatego pakietu LinkedIn i ogłoszeń na najbardziej znanych portalach pracy. Dużo dajemy pracownikom - po szczegóły zgłoś się do naszego działu HR - katarzyna.prazanowska@hrk.pl

Jogurcik
@HRK S.A

Czy każdy konsultant ma indywidualne konto premium czy jest jedno dzielone na zespół?

Nowy wpis

@Jogurcik

Po szczegóły zgłoś się proszę do naszego działu HR - katarzyna.prazanowska@hrk.pl

Konsultant

Dostałem w zeszłym roku na jesieni ofertę - odrzuciłem jedynie ze względu na to, że po prostu dostałem lepszą. Firma nie jest zła, ale mam wrażenie, że w środku jest strasznie sztywno. Mam też zastrzeżenia co do samych projektów - może i są zamykalne, ale z trudem. Co zresztą jest podyktowane realiami samego rynku. Kto lubi pracować w korporacji z tabelkami i ciągłym raportowaniem na pewno się tu odnajdzie. Samego HRK nie nazwałbym jednak w pełni korporacją - mimo, iż firma jest spora.

Tak4Nie1
Pop
@Konsultant

Pracuję w HRK i nie spotkałam się z czymś takim jak tabelki i raportowanie. Jest bardzo duża samodzielność i jak ma się wynik, to jest duża dowolność w sposobie pracy.

Pop
@Pop

A już na pewno nie ma sztywnej atmosfery. Jest luz ;)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Hmhmhm

Moja opinia dotyczy rekrutacji: zostałam zaproszona na rekrutacje na stanowisko X, po czym na miejscu okazało się ze nie jest to stanowisko X a Y i ze ewentualnie mogę tez zostać polecona do pracy jeszcze na inne stanowisko Z do innego pracodawcy. Żadne ze stanowisk innych od X mnie nie interesowało, wiec zmarnowali mój czas na rekrutacje, testy i dojazd. Ewidentne zbieranie danych do bazy

Tak4Nie
IT recruiter
Nazwa działu: IT

Pracowałam tutaj pewien okres czasu i teraz mając porównanie z innymi firmami w których byłam mogę śmiało powiedzieć, że HRK było najlepszym miejscem w którym byłam. Myślę, że kiedyś tu jeszcze wrócę. To prawda, że w firmie są zasady i jasno określone reguły, ale to moim zdaniem jest plusem, świadczy o profesjonalizmie i pewnych standardach. W HRK organizowana jest duża ilość szkoleń na których można się naprawdę dużo nauczyć, ludzie są pomocni, przyjaźni, panuje miła atmosfera. Dużo jest miłych niespodzianek dla pracownika: piątki dla rodziny, lody, lemoniada itp. Nawet te prześmiewcze już ''owocowe wtorki'' są przez cały tydzień, nie tylko w jeden dzień. Na wynagrodzenia też nie ma co narzekać. Projekty wiadomo, raz lepsze, raz gorsze, chyba jak wszędzie, takie są uroki agencji. Ja jednak ze swojej strony naprawdę polecam, to dobre miejsce dla pracownika.

Tak5Nie1
to ja

nie polecam, atmosfera tragiczna. podejscie do ludzi? Kazdy traktowany inaczej. zero podwyzek, zero motywacji. w wigilie prezes opowiada, ze wyniki firmy sa o wiele wyzsze od poprzednich lat, ale na pensji ani w premii tego nie zobaczycie.

Tak26Nie1
@to ja

Prawda. Pokazują na wykresach jak słupki z zyskiem rosną, ale na pracownikach oszczędzają. Nawet nie wiedziałem, że w tej firmie ktoś dostaje premie. Ja i nikt z moich znajomych nigdy nie dostał żadnej premii. Nawet na święta dostaje się "nagrodę", żeby nie było o nią roszczenia.

@Gość

Nagroda na święta? Możesz rozwinąć temat?

Avril
@to ja

Premii nie zobaczy ten, kto nie zrobil swojego osobistego wyniku. To chyba nic nadzwyczajnego, że premia to jest system motywacyjny, dodatek do podstawy za wykonanie targetu z nadwyżką. Czy uwazasz, ze kazdy niezależnie od trudu włożonego w pracę powinien zarabiać tyle samo?

Tak1Nie1

@to ja

@Gość nieprawdą jest, że w firmie nie ma premii. Otrzymują je wszyscy, którzy przekraczają wyznaczone cele - jest to standard występujący w każdej firmie i wymóg konieczny do otrzymania premii.

Tak2Nie
Marianna

Zgadzam się.

Iwona

@Polecam! jakie szkolenia były Ci oferowane? Czy były to szkolenia miękkie czy odnoszące się do Twoich obowiązków? Czy każde z nich były certyfikowane? Co z wynagrodzeniem i umową - można negocjować warunki, dodatki czy premię? Jak oceniasz zespół? Atmosfera zachęcała do pracy?

@Iwona

Brałam udział w szkoleniach odwołujących się bezpośrednio do zakresu obowiązków, czyli zarówno działań rekrutacyjnych jak i sprzedażowych. Warsztaty i szkolenia realizowane przez trenerów zewnętrznych są certyfikowane. Umowę miałam na czas nieokreślony. Premie standardowo zależą od osiąganych wyników. Stawki wynagrodzeń jak najbardziej rynkowe :) Atmosfera jak wspomniałam zdecydowanie umila czas w pracy :)

Tak7Nie
Hmmmmm
@Polecam!

Kłamstwo...drogi goworku przecież to jawnie kupione komentarze od kilku miesięcy!

@Hmmmmm

@Hmmmm żadne kłamstwo, jedynie moja subiektywna opinia o byłym pracodawcy.

Tak7Nie3

zdziwiony
@Hmmmmm

To już ktoś nie może mieć dobrej opinii o firmie? Nie chodzi w tym serwisie wyłącznie o obrażanie firm...

Tak7Nie1

Hmmmmm
@zdziwiony

Ale też nie o selekcjonowanie komentarzy tak by pojawiały się tylko pozytywne(ciekawe czy ten się pojawi). Od 2 tyg próbuję coś napisać i się nie da, bo po prostu nie zamieszacie... To jest właśnie OBIEKTYWNOŚĆ Goworka....

@Hmmmmm

Nikt tutaj nie selekcjonuje komentarzy specjalnie. Jeśli dany wpis narusza znacząco regulamin serwisu GoWork, to normalne jest, że administrator go usuwa. Tak się dzieje w przypadku tych negatywnych, jak i pozytywnych. Pracujesz może w HRK S.A? Jeśli tak, to nalegam, żebyś zaczął już wypowiadać się o tamtejszej specyfice pracy. Czy wszystkie pracujące tam osoby mają dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

@Iwona

Dostęp do bezpłatnej opieki medycznej - ja mam dostęp do takiej opieki czyli NFZ Jeśli chodzi o prywatną opiekę medyczną to jest za dopłatą - pracodawca płaci część, pracownik drugą część. Każdy może skorzystać, ale nie każdy chce - ja na przykład nie korzystam, ponieważ nie potrzebuję.

Gość

Wewnątrz zespołów panuje przyjazna,rodzinna wręcz atmosfera, między zespołami także pozytywne relacje, nie ma plotek,czy niezdrowej rywalizacji jak w innych firmach. Plusem jest również lokalizacja, dogodny dojazd i dla pracowników i dla kandydatów.

Tak10Nie1

@Gość

Nie ma rywalizacji i plotek? (usunięte przez administratora)

@Gość

"Chyba jesteś ślepy i głuchy..." A masz coś na poparcie swoich słów? Nie jest tak, że "złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy"?

Tak5Nie
pixel

W firmie ostatnio dzieje się wiele dobrego, widać poprawę na plus

Tak8Nie1

@pixel

Czy tak duża rotacja doświadczonych pracowników świadczy o tym, że dzieje się wiele dobrego? (usunięte przez administratora)to wiele dobrego.

Oo

Nie polecam jako pracodawcy , dają umowę zlecenie, niskie stawki ,stare biuro i komputery stacjonarne również stare , ciagle nadgodziny i presja ze strony menagerow. Wyciąganie nr dobludzi podając się za inna firmę. Odradzam prace w HRK

Tak5Nie

@Oo

@Oo nieprawdą jest, że w HRK mamy tylko @umowy zlecenie - nasi pracownicy są zatrudniani na umowę zlecenie, gdy np. są studentami lub ta forma im odpowiada, ale również mamy pracowników z umowami o pracę czy B2B. W firmie na co dzień nie pracuje się na @komputerach stacjonarnych a na tzw. terminalach, które łączą się z wirtualnymi komputerami. Dzięki temu z dowolnego miejsca w firmie możesz się zalogować na swój pulpit. Ze względu na ogrom danych, jakie przetwarzamy, to również chroni firmę przed niepożądanym wyciekiem informacji. Jeżeli dany pracownik potrzebuje skorzystać z laptopa, bez problemu może go wypożyczyć z działu IT. @Biuro jest w bardzo dobrej lokalizacji, wystrój jest kwestią gustu. Firma jednakże słucha pracowników i w najbliższych miesiącach planuje odświeżyć wystrój na bardziej nowoczesny. @nadgodziny występują w każdej firmie, u nas nie jest to wymóg - nikogo do nich nie zmuszamy. @Oo Twoje zarzuty są więc niesłuszne.

Tak11Nie1
Polecam!

Pracowałam w HRK blisko 3 lata i absolutnie nie żałuję żadnego dnia spędzonego w firmie. Atmosfera panująca w zespole czy na firmowych korytarzach zdecydowanie mocno na plus. W trakcie pracy miałam okazję uczestniczyć w ogromnej liczbie szkoleń czy warsztatów. Były one prowadzone przez firmy zewnętrzne ale głównie przez trenerow/managerów/konsultantów wewnętrznych. Pozwoliło mi to poznać różne style pracy na stanowisku rekruterskim ale także trudny dla mnie świat sprzedaży :) Dużym plusem dla pracownika są "dodatki" do dnia codziennego tj.super kawa, owoce, wyciskarka do soków czy też akcje specjalne organizowane przez marketing. Z perspektywy zdobytej wiedzy, umiejętności i czasu spędzonego w HRK zdecydowanie polecam :D

Co jest

Słuchajcie, dlaczego nie można tutaj napisać negatywnego komentarza? Mam informację i nie mogę jej dodać....

Tak29Nie

Zadowolona Pracownica

Nie zgadzam się z przedmówcą. Firma nie ma w ogóle korporacyjnego charakteru, panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca pracy i rozwojowi. Jeżeli coś jest nie tak to proszę piszcie konkretnie - jest super, bo... jest fatalnie, ponieważ... itp. Wg mnie jest naprawdę dobrze, managerowie z doświadczeniem, kompetencjami, jasna ścieżka awansu, szkolenia, rozwój, integracja, wysoki poziom kultury współpracowników. Czego chcieć więcej? :)

Tak8Nie

Pracus

Nie ma idealnych firm, ale HRK nie jest nawet w połowie tak super jak o sobie mówią. Dużo obiecują, z realizacją jest gorzej. Jeśli lubi się korpo to nie jest to zle miejsce

Tak7Nie

Iwona

@pixel czy możesz opisać obecną sytuację przedsiębiorstwa HRK S.A? Jakie wymagania są stawiane pracownikom oraz jak kształtuje się system wynagrodzeń i dodatków do pensji. Komu poleciłbyś pracę tu?

rekin

czemu w oddziałach nie ma owoców i soków jak w warszawie??????????????/ słabe

Iwona

@pixel rozwiń swoją wypowiedź, tak aby zawierała merytoryczne fakty o obecnej sytuacji w HRK S.A. Co takiego dzieje się w firmie, że zauważasz poprawę? Wzrastają wynagrodzenia, poprawiają się relacje z przełożonymi?

Iwona

@Remik firma jak najbardziej funkcjonuje. Powiedz, czy jesteś zainteresowany pracą w tej agencji pracy czy może szukasz zatrudnienia przez HRK S.A jako pośrednika. Warto zajrzeć na: https://www.hrk.pl/pl/jobs tu możesz znaleźć oferty pracy, które oferuje ten pośrednik.

Jerzy

Żadna firma nie oddzwania. Przecież wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!!

Remik

Czy firma normalnie funkcjonuje?

TakNie

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie HRK S.A? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Jacek

Idealnych firm nie ma. Jeśli coś nie odpowiada to pracujemy żeby poprawić albo szukamy innego miejsca.

Tak20Nie1

Iwona

W obecnej chwili prowadzone są liczne rekrutacje do firmy HRK S.A. Jak dotąd pojawiły się opinie zarówno polecające tę firmę nowym kandydatom, jak i ją odradzające - jakie jest wasze zdanie? Pamiętajcie żeby każdy komentarz poprzeć merytorycznymi argumentami, ponieważ tylko dobrze uzasadnione opnie mają wartość dla czytelników forum.

kostrzana
@Iwona

a co się stało z tymi niby redaktorami go work z ze znaczkiem mikrofona Pani Iwono:)?

tobiasz

Zdecydowanie unikać tej firmy

Tak21Nie

Mała

Orientuje się ktoś jakie są warunki pracy i wynagrodzenie w HRK w Łodzi?

ania

umowa zlecenie pensja podstawowa okolo 2 tys atmosfera fatalna rywalizacja wyscig szczurow nerwy i ciagly stres zostawanie po godzinach szczerze, nie polecam

Tak24Nie

Haruka
@ania

Dziękuję wszystkim za szczere opinie. Dzięki nim uniknęłam rozczarowania ze strony tego pracodawcy.

Hania
@Haruka

Nieprawda mam umowe o prace zostalem po stazu i ponad 8k brutto kam jako konsultant.

Tak22Nie1

Tom

Bardzo słabe warunki pracy przy najniższych wynagrodzeniach. Biuro do remontu a atmosfera nieciekawa.

Tak13Nie

Ktoś

Czytam i nie mogę się nadziwić, skąd w ludziach tyle jadu i złości. Pracuję w HRK bardzo długo i nigdy nikt mnie nie zmuszał do siedzenia po godzinach, a jak już się trafią to poprostu je odbieram. Nie siedzę w pampersie i nikt mnie nie mobbinguje, kpi są wszędzie. I jeszcze jedno nie rozumiem czemu na temat firmy wypowiadają się osoby które za pośrednictwem HRK szukają pracy?

On
@Ktoś

Jeżeli napisał to pracownik firmy, to poziom na prawdę jest bardzo słaby. (usunięte przez administratora)

Plankton Biznesu

Ja osobiście ze swojej strony bardzo dobrze wspominam czas spędzony w firmie HRK. Przez 1,5 roku firma zainwestowała we mnie sporo czasu i pieniędzy (liczne szkolenia sprzedażowe, wewnętrzne na temat branży oraz rynku rekrutacyjnego, jak i te dotyczące osobowości- insights). Ciekawym doświadczeniem była również akademia sprzedaży, zakończona egzaminem i uzyskaniem certyfikatu. Bardzo dobrze poznałem zasady prowadzenia rozmów biznesowych oraz rekrutacyjnych z kandydatami. Niewątpliwym atutem są cykliczne, średnio co trzy miesiące, wyjazdy szkoleniowo-integracyjne organizowane przez firmę. Inicjatywy w postaci udziału w piłkarskiej lidze biznesu są również ciekawą alternatywą dla osób lubiących sport. Największą wartością dodaną firmy są jednak ludzie i świetna atmosfera wewnątrz zespołów, jak również między innymi unitami. Oczywiście trzeba się liczyć z koniecznością realizacji budżetu oraz nastawieniem na wyniki - kto nie jest na to przygotowany w branży sprzedażowej ten raczej powinien pomyśleć nad karierą wewnętrznego działu HR. Na minus z pewnością klasa budynku, w którym mieści się biuro, ale bliskość metra wynagradza to w 100%.

Zostaw opinię o HRK S.A - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie