MT Polska (Międzynarodowe Targi Polska)

Opinie o MT Polska (Międzynarodowe Targi Polska)

working_girl

hm.. dopiero teraz znalazłam to pytanie... bardzo głupie :) o czyje zarobki pytasz? prezesa? recepcjonistki czy kierowcy? :) za moich czasów firma super z rewelacyjną Panią Prezes Urszulą Potęgą, jak teraz, ne wiem, ale chyba też dla Ciebie nieaktualne :)

Czy ktoś może tam pracuje? Bardzo byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Jaka jest tam atmosfera, jakie zarobki, i ogólnie co wypadałoby wiedziec o pracy tam. Bardzo dziękuję.

Zostaw opinię o MT Polska (Międzynarodowe Targi Polska) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MT Polska (Międzynarodowe Targi Polska)