ROCA Polska

Opinie o ROCA Polska

eustachy

Cześć Od roku czasu już tu nie pracuję. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i polecam brać życie w swoje ręce póki jeszcze macie siłę. Najgorszym jest się zasiedzieć!

Prostak

Najcięższy dział odlewnia.... Wam się na tej odlewni to już całkiem w (usunięte przez administratora) poprzewracało... Jak Wam tak źle to wskoczcie na 4-ro brygadowke. Związki jak zwykle... Krowa która głośno muczy mało mleka daje...

stfu

czysty prostak z ciebie

@Prostak

zeby zwiazki cos zdzialaly to taki prostak powinien pierw sie zapisac do ich narzekacie na zwiazki ale jak chodzili zeby sie zapisac to co drugi godol nie najwiecej mocie do powiedzenia w szatni i na dzialach ale zeby wesprzec zwiazki to ie (usunięte przez administratora) obracacie to nie narzekajcie i nie wypowiadajcie sie na temat zwiazkow

Odlewnik
@Prostak

Zapraszam "kolege" Prostaka na odlewnie na jeden dzien pracy . G***o robisz a najmocniejszy w gebie jesteś tu na forum .

jeszcze bezrobotny ...

A więc ile tak naprawdę można zarobić w Roca ?? 1. praca od pon do pt ?? 2 praca od pon do sb ?? 3 jakie są te dodatki wakacyjne i świąteczne ?? 4 czy są premie kwartalne ?? roczne ?? 5 Czy organizujecie transport zakładowy ?? Wszycy tak narzekają , a jak jest naprawdę??

Xxxcc
@jeszcze bezrobotny ...

Od Pon do Piątku tylko niektóre działy. Wczasy pod grusza a na swieta "bony" Nie ma takich premi Transport jakis jest ale nie znam szczegółów

Dawerty
@jeszcze bezrobotny ...

Zalezy na jaki dzial trafisz. Co dzial to inne godziny pracy. Jedni chodzą na rano od pon do piątku, na 6 do 14 inni na 8 do 16. Jedni pracują tylko w nocy. Potem sa brygady ABCD tzn szkliwiernia, piece, kontrola koncowa i labor idą grafikiem 6 na 2 na 3 zmiany ( czyli światki, piątki i niedziele). Na kazdym dziale jest ciężko. Na piecach nowi czasem wytrzymują 2 dni a czasem pracują normalnie pokonując ból. Zalezy czego oczekujesz od pracy i co wcześniej robiłeś. Ktoś kto malo dzwigal, ma problemy z kregoslupem niech omija ten zaklad z daleka.

Dawerty
@jeszcze bezrobotny ...

Plus minus te 3tyś powinieneś zarobić. Na lato 400zl dostajemy ( nie pamiętam dokładnie) na zimę (niecałe 600). No i urlop bardziej planuje u mas pracodawca niz pracownik. Ciężko jest sobie zrobić urlop np. W kwietniu czy maju jak wiekszosc zakladu ma urlopu przelom lipca i sierpnia.

Lidia

Na stronie ROCA Polska znajdziecie kilka ofert pracy w różnych oddziałach firmy w Polsce, ale w Gliwicach również. Zapoznać się z nimi możecie wchodząc w ten link: http://www.roca.pl/gdzie-nas-znajdziesz/biura-roca/oferty_pracy Z ogłoszeń wynika, że pracownik może liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną. Jak osoby aktualnie pracujące w ROCA Polska mogą odnieść się do tych warunków? Co możecie powiedzieć, bazując na własnym doświadczeniu, w tej firmie o ich funkcjonowaniu w praktyce?

Kot presesa
@Lidia

Jeżeli chodzi o pakiet medyczny to z pewnością ma Pani na myśli prace fizyczna w wysokich temeraturach przekraczających grubo ponad 30 stopni oraz w wysokim zapyleniu i halasie z rekreacyjnym dzwiganiem ogromnych ciężarów (często ponad normę ).natomiast co się tyczy pakietu socjalnego zapewne chodzi pani o bułkę za 1.50 ze starym serem i kapustą oraz kartę Multi sport do której zakład dopłaca całe 0 zl. Jeżeli chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie to tutaj zakład naprawdę się postarał, wysokość wypłaty jest naprawdę odpowiednia jeżeli chodzi o pracę w takich warunkach przy założeniu ze jest to praca na pół etatu.

@Lidia

Pani Lidio, ubezpieczenie zdrowotne jest super - bralem rezonans kolana - bez oplat w ciagu dwóch dni a potem jeszcze rehabilitację miałem - moim zdaniem pakiet jest bardzo dobry i dobie kolejek z NFZtu można nam pozazdrościc. ale to po dwóch latach pracy. Każdy może skorzystać ze szczepień przeciw grypie, codziennie można skorzystać z kanapki oraz napoju izotonicznego- ja to cenie bo pamietam czasy kiedy tego nie bylo. mamy fajne paczki świateczne i pikniki rodzinne. karty OK system mozna wykupic po atrakcyjnej cenie ale to dla tych ktorzy duzo korzystają z silowni basenow kortow i tak dalej (pewnie nie dla kota prezesa) mamy tez doplaty do wypoczynku w lecie i w grudniu. Pewnie ze fajnie byloby miec wiecej ale poki co i to dobre jest polecam. A praca bardzo ciężka i tutaj się zgadzam (ale jak kot chce leżeć no to sama pani rozumie a moze to związkowiec ktory sobie w kanciapce siedzi?)

Jan
@Makoto

Po twojej wypowiedzi sądzę że jesteś biurową ścierką która niema pojęcia o tym co pisze tylko robi co jej kazali . Zapraszam na odlewnie jak ci tak te bułki smakują to cię nimi nakarmię . A co do karty Multi Sport to za te same pieniądze można ją kupić przez neta więc nie wydaje mi się żeby zakład coś dopłacał . Podsumowując jak siedzisz za swoim ciepłym biurkiem to sieć i nie wypisuj takich bzdur .

@Jan

co prawda skoda mi slow dla hejtu ale czytaj ze zrozumieniem Jan- z kanapek mozesz skorzystac - nie pasi to nie jedz. Karty to OK system wiec chyba cos zle karty sprawdziles a ja nic o doplacaniu nie wiem i nie pisalem Milego dnia kolego i wiecej optymizmu i nie musisz koleżanek z biura obrażać ale to chyba kwestia wychowania jest.

Jan
@Makoto

Więc twoim zdaniem karty są darmowe to chyba tylko dla biurowców . Co do obrazy to chodziło o ciebie i twoje różowe wypowiedzi na temat jak tu jest wspaniałe i piękne ,może tak parę słów o tych pracownikach co się nabawili w tych super warunkach pylicy płuc , przepukliny i ogólnych problemów z kręgosłupem . Podsumowując nie masz zielonego pojęcia o pracy w tym zakładzie a polecasz i chwalisz jakby była to najlepsza praca pod słońcem ,jeśli jeszcze chcesz coś pisać to się poważnie zastanów bo płakać się chce i to nie tylko mi jak się czyta twoje wpisy .

@Jan

Janie - czytaj ze zrozumieniem i nie hejtuj. Jakos jeszcze pracujemy tutaj

Czarnobrody

Ludzie omijajcie ten zakład szerokim łukiem, normy do góry a wypłaty w dół takie są u nas realia. Jeśli nie będzie satysfakcjonujących podwyżek na wiosnę się pozegnamy. Koniec walenia w ch..a i tłumaczenia ze jest ciężko, skoro inne zakłady potrafią zadbać o pracownika to myślę ze nasz też. Tylko u nas patrzą jak z Ciebie zedrzec napychajac sobie i ziomeczkom kieszenie.

xxx

a co bylo zaplanowane bo 90% ludzi nie wie co zwiazki maja za plan Zwiazki to sa na kopalni a nie tu bo puki co nikt z zwiazkow nie przyszol powiedziec co za plan maja i czy ludzie sie na to godza niby te zwiazki tyla wywalczyly a tak naprawde nic bo jakos nic nie odczulem tego na kasie Zas wywalcza pare gr i beda sie chwalic

@xxx

Jesteś jakiś nie dorozwinięty. Zeby nie związki , to byś guzik miała. Aha. I my mieszkamy w Polsce ,więc pisz tak aby cię każdy rozumiał po Polsku a nie kalecz naszego Języka. Chyba,że jesteś Helmutem to wyjazd z kraju raus

@anonymous

taki prostak jak ty nie bedzie nazywal ludzi helmutem taki oburzony a som wciskasz niemieckie wyrazy a po zatym widza ze jak ktos pisze negatywna opinia to zara helmut widocznie ci co daja pozytywne to same (usunięte przez administratora) lazy i podpie......e co kariera sie i marzy pisac poprawnie to jo moga jak pisza pismo do urzedu a nie na forum gdzie to czyto taki niedorozwuj jak ty

@anonymous

Nie jestem podp.... i to sobie zapamietaj. Prostak to jesteś Ty i analfabeta ! I jak Ci się nie podoba, to zmień pracę. Trzeba trochę popracować w tej firmie ,żeby się wypowiadać. Jesteś oszołomem i cebulą .

Keks

Na jakim dziale mozna najwiecej zarobic ??

Ktoś
@Keks

Na stanowisku dyrektora generalnego ????

)))

Ostatni Związki Zawodowe bardzo się zaczęły przechwalać co to nie zrobiły i ile to podwyżek wywalczyły . A prawda jest taka że ok. są Związki Zawodowe jest fajnie ale z tymi przechwałkami to bym się trochę (usunięte przez administratora) bo do tej pory nie było podwyżki którą można by było zobaczyć na pasku nie używając kalkulatora ( straszne drobne wychodziły ) . Jedna jestem dobrej myśli że w tym roku chłopcy wrócą z tarczą a nie jak w latach poprzednich. Chciałbym też zwrócić się do wszystkich pracowników o mocne wsparcie dla nich bo walczymy o wspólne dobro a jak dojdzie do ostrej jazdy to sami bez naszego poparcia nic nie zdziałają . Jednak żeby nie było tak kolorowo to myślę że wiele osób pilnie patrzy Związkom na ręce i jeśli dadzą ciała to na pewno zostaną rozliczeni. Krótkim podsumowanie trzymam kciuki za was i oby w tym roku się udało to co zostało zaplanowane .

ROCA Polska .solidna, profesjonalna, rozwojowa,

czarny

Rozwojowa widać że nie pracujesz na produkcji

Ktoś

Rozwojowa? Dla kogo chyba dla nowych dyrektorkow i ich ''misiewiczow'' bo nie dla nas ludzi na produkcji

Xxx

Ale nie w płacach

xxx

idzie te 3 kola zarobic ale musisz zapi.....ć szkliwiernia nie odlewnia jest najgorszym

GliwitzJack

Pytanie idzie tam zarobic 3 tysiace około???

Człowiek orkiestra

Czy szkliwiernia ? To najgorszy dział?

sotk

Szanowny XXXX - Dlaczego dziwi cię "tak czysta fabryka"? Nie dziwi Cię natomiast bałagan, jaki "robi się sam" za przyzwoleniem tych samych pracowników którzy podobnie jak Ty wypowiadają się w tak sarkastycznym tonie?

XXXX

13-10-2017Pracownicy firma Roca zapamiętają ten dzień na długo bo takiej czystej fabryki jaka bedzie13-tego to długo nie widzieli i długo raczej już nie zobaczą Będzie Wizytacja będą się chwalić jakie cudo wybudowali Pieknie

Nikt

do Władcagondoru Dementuję - nie wrócił do nas.

iuy

Jakie zarobki na produkcji a jakie przedstawiciela handlowego? Może ktoś się wypowiedzieć?

Odlewnia casting

Szkliwienia od kilku dni ma nowego szefa są zmiany na zmianie ma zjezdzac700sztuk kibelkow tylko ja się pytam skąd wziąść te sztuki może by tak pomyśleć pierwsze i zapewnić sztuki żeby były a potem wymagac pracuje w tej fabryce dobrych kilka lat było różnie ale teraz jest źle myślenie u niektórych to góra nie do zdobycia wystarczyło by tylko porozmawiać z pracownikami co zrobić aby było ciut lepiej pozdrawiam

odlewnik

Czytam tę forum od dłuzszego czasu i nic się nie zmienia :) . Pamiętajcie ,że Roca była jedną z firm na strefie , w której to dobrze sie zarabiało , zawsze można przenieść fabrykę na ukrainę . tam przy tych zarobkach znajdą się napewno tacy , którzy z przyjemnośćią sobie znajda zatrudnienie . amfetamina w zakładzie .... ?? a od kiedy ona tam nie istniała?? a teraz koniec wywodów.Minimalna płaca 3000 na rękę, bony żywieniowe , premia kwartalna taka jak kiedyś , na koniec roku premia roczna 15 % zarobków . Na święta i wczasy po 1000 zł i każdy bedzie szczęśliwy , nikt się nie zwolni a i ludzi przybedzie. To ci pa

Kolezanki i koledzy pracujacy w Roca mozecie robic badania okresowe w kazdej przychodni ktora je wykonuje i wspolpracuje z Allianz.nie trzeba jezdzic do Łabed.wystarczy zapytac konsultanta allianz o najblizsza placowke w miejscu zamieszkania.niewiem co mialo na celu robienie nas w ciu.....a ale skonczylo sie.pozdrawiam.

janek

kredyty są dla ludzi mających głowe na karku,dla takich co robią na strefie głodu kredyt oznacza koniec! haha

Zostaw merytoryczną opinię o ROCA Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w ROCA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ROCA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROCA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROCA Polska?

Kandydaci do pracy w ROCA Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROCA Polska