Opinie o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaczmarek Electric. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaczmarek Electric na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

szczerze.o.KE

Oceniam tylko i wyłącznie dział logistyki, bo tylko tam miałam/miałem (nie)przyjemność pracować. Na rozmowie kwalifikacyjnej szefowa wraz z dyrektorem swoimi pięknymi monologami o tym, jakim to zaszczytem jest pracować w KE przekonali mnie do podpisania umowy na okres próbny na najniższej dozwolonej w Polsce stawce wynagrodzenia. Kolejna umowa na czas określony miała wyglądać dużo lepiej w zakresie podstawy + wysokie premie uznaniowe wypłacane kwartalnie. Czar pryska, gdy okazuje się, że ta podwyżka podstawy w zasadzie wystarczy tylko na zakup odpowiedniego zapasu (usunięte przez administratora) higienicznych potrzebnych do otarcia łez, gdy na konto wpływa wspomniana "wysoka" premia uznaniowa. Cudzysłów użyty nie bez powodu. Praca w rzeczywistości w godzinach 7:00-16:00, na listach obecności wszyscy pracownicy są zgodni, że ostatnią godzinę pracy traktują jako wolontariat i wpisują 7:00-15:00. Z atmosferą w pracy bywało różnie. Dyrektor ma swoich "pupilków" wśród pracowników i trzeba mocno uważać żeby nie powiedzieć takiej osobie o dwa słowa za dużo. Sposób szkolenia nowego pracownika woła o pomstę do nieba. Na plus wolne wszystkie weekendy i zawsze wypłata na koncie w terminie

Rzadko zamieszczam swoje opinie i komentarze w Internecie, ale tym razem nie mogłam się powstrzymać. Przed przyjściem do Kaczmarek Electric też zajrzałam na tę stronę i czytałam komentarze. Wiem jednak, że ludzie zawsze przede wszystkim hejtują i narzekają, więc nie brałam sobie tego za bardzo do serca. No i całe szczęście. Pracuję w tej firmie już jakiś czas (prawie dwa lata) i uczciwie mogę powiedzieć, że nie spotkała mnie dotąd ani jedna rzecz, na którą mogłabym się poskarżyć . Wręcz przeciwnie, często myślę o tym, że dobrze się tu czuję i lubię tu pracować. Pierwszy raz piszę o tym na jakimś forum, ale moi znajomi to wiedzą, bo często im o tym mówię. Zapewne w różnych miejscach i w różnych działach pracują różni ludzie, ale nie wylewajmy pomyj na firmę, bo mamy jakieś pretensje do ludzi w swoim dziale. W moim dziale jest super atmosfera. Powiedziałabym, że chyba najlepsza ze wszystkich miejsc, w jakich dotychczas pracowałam. Znam też trochę osób z różnych innych działów w tej firmie i robią wrażenie zadowolonych. W poszczególnych działach ludzie mają spotkania integracyjne, wyjazdy, które sami organizują, bo chcą. To chyba znaczy, że dobrze czują się w tej pracy i w swoim towarzystwie. Wolsztyn czy Powodowo, to miejsce, w którym nie tak łatwo o pracowników na pewne stanowiska . Myślę, że firma czasem nie ma zbyt wielkiego wyboru i nie zawsze obie strony będą zadowolone. Jakaś rotacja jest nieuchronna, ale mam wrażenie, że część osób, które tu napisało, przedstawia firmę w krzywym zwierciadle. Mogę mówić tylko za siebie, ale moja ocena tego pracodawcy jest bardzo dobra.

M1234
@Anna

Każdy sądzi podług siebie jeśli ktoś jest dobrze traktowany przez tą firmę i pracowników to będzie miał dobre zdanie a jeśli ktoś jest źle traktowany to napewno będzie mówił negatywnie o tej firmie ponieważ czuje się nie doceniany i poniżany przez innych pracowników.

M1234

Kaczmarek to firma bez przyszłości ludzie się zmieniają jak rękawiczki w tej firmie nie ma co się uczyć imion pracowników , ponieważ co chwilę się zwalniają atmosfera jest po prostu nie doniesienia ponieważ pracownicy przeważnie płeć męska Kaczmarka w Powodowie zachowują się gorzej niż starsze Panie pod koscialem której klekraja jedną na drugą sa po prostu gorsi , ponieważ potrafią pisać do osób po za firma w celu weryfikacji spraw obowistych danego pracownika potrafią tagrze oczerniac osoby , które nigdy na oczy nie widzieli potrafią z takiej osoby zrobić kur... , dziwk..., i tym podobne poniewa ta osoba ma przyjazne relacje z pracownikiem Kaczmarka dla mnie to jest chore jeżeli pracownik ma większą władzę niż kierownik zmiany ponieważ pracownicy ustalają sobie zmiany i osoby które mają być na ich zmiany w tej firmie ponuje chorą atmosfera skoro pracownicy potrafią sobie znaleźć kozła ofiarnego i się to cały czas czepiają obniżają taką osobę i każą robić najgorszą robotę moim zdanie nie polecam tej firmy ponieważ szkoda zdrowia i nerwów na taką firmę niby mają dobrą rekomende ale dzięki takich chorym akcja pracowników ta firma traci i będzie traciła dalej jeżeli prezes się nie dowie o takiej atmosferze jak i o zachowaniu pracownikow to ta firma bardzo dużo straci

Agata

@Magda12 a ile czasu trwa taki dzień testowy w Kaczmarek Electric? Firmy dość często nie płacą za takie dni. Ale czy Twoim zdaniem oni nie przyjmują w ogóle po takich dniach do pracy czy tylko Tobie się nie udało?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaczmarek Electric? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Magda12

Zapraszają na dni testowe podczas ktorych pracujesz za darmo, oczywiscie bez umowy i jakiegokolwiek rozliczenia, oczywiscie nic do reki nie dostaniesz zeby sie wykazac, ale to i tak wystarczy aby Cie ocenić. Uscisk dloni i "zadzwonimy".

Agata

Dla osób zainteresowanych pracą w Kaczmarek Electric polecam przeczytanie wywiadu na GoWork.pl http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14180,wywiad-cezary-kaczmarek, by dowiedzieć się więcej o tym pracodawcy.

Mona

Ja miałam doświadczenia z firmami, niby porządnymi, a jednak szara strefa, płacą Ci najniższą krajową, a reszta pod stołem. W Kaczmarku wszystko jest legalnie, uczciwie i człowiek wie na czym stoi. No i firma rozwojowa, z przyszłością, daje stabilizację. Tego szukałam.

jack
@Mona

To możesz już dalej stać w miejscu i pracować tam do końca życia i jeden dzień dłużej.

velek

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak sie pracuje i jak wygladają wynagrodzenia w tej firmie?

Bizon.

Rodzinna atmosfera to już wspomnienie... Teraz jest kołchoz za marną kasę. Dziwnie rozliczane nadgodziny i soboty. Pod pretekstem poprawienia zarobków zmienili system premiowy i zamiast więcej to jest o około połowę mniej. Spryciarze.Pole do popisu dla Inspekcji Pracy. No i pensje stoją w miejscu a wszystko drożeje. Praktycznie co tydzień odchodzi jakiś pracownik. W planie mają zatrudnienie Ukraińców. Czyli taki początek końca. A wszystko z chciwości i krótkowzroczności...

Falownik
@Bizon.

Teraz jeszcze zatrudniają jakiegoś chudego gościa z konkurencji. Jeszcze nie pracuje a już jeździ po oddziałach, ustawia ludzi i opowiada taki głupie historie swojego życia. Skąd w tym kołchozie takie pomysły?

Były
@Falownik

Ten odział i w Komornika i jego kierownictwo to jakaś masakra, porażka dla firmy. Liczy się ilość nie jakość

Jan

Warto. Warunki bardzo dobre jak i kontakt z centralą. Pozdrawiam. Jan

Hejka

Chciałbym się dowiedzieć jak oceniają franczyzobiorcy jeśli chodzi o współpracę z Kaczmarkiem? Czy warto jakie są problemy ?

bronek

chciałem współpracować z tą firmą ale nie warto napisałem kilka maili i odpisali że ktoś się skontaktuje i tak czekam od miesiąca na kontakt chyba jednak im nie zależy na zdobywaniu klientów. Program Z NAMI WARTO powinien brzmieć wręcz przeciwnie bo NIE WARTO skoro już na początku lekceważą potencjalnego klienta

Kamil
@bronek

Zapraszamy do firmy Asaj Radom :-)

ehe

W końcu taki przedstawiciel handlowy ma szansę na dwuskładnikowe zarobki, ale czy premia doliczana jest do podstawy? Z gory dziękuję za szybką odpowiedź.

Maniek

Jak wygląda podział marży z firmą prowadzącą oddział KE? Z bonusa też coś spada?

taki
@Maniek

Coś wiesz o jaka marża, ja słyszałem ze 30% bonusy tez są dzielone.

gazela

Tak gazela a ty jak pójdziesz tam to bedziesz łoś Pozdrawiam

byly

obiecuja premie i inne rzeczy a potem jak cie złapia to sie rakiem wycofują

byly

Pracowalem powodzenia stary żebys tylko nie żałował

byly

Najniższa krajowa i obietnica gruszek na wierzbie w przyszłości nieokreślonej

Horn654

Co oddział to inna bajka. Zależy gdzie trafisz, ale zarobki średnie. No chyba, że masz badane, jesteś obrony za dwóch i świecie to Cię docenia.

xxx

Kierownictwo dobrze wie co sie tam dzieje ale póki to nie ich robią w bambuko to sami sie nie odezwą

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarek Electric - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Kaczmarek Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarek Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarek Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaczmarek Electric
2.1/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Gajewskich 32
    64-200 Wolsztyn