Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Pracownik, produkcji clement

Odnośnie do dziadka . Ciekawe jak Promar Steel mu się tam wiedzie. Ktoś coś. ....?

"Obiektywni i Merytoryczni"
@Pracownik, produkcji clement

Bazując na wypowiedzi Pani Patrycji " używać merytorycznej i obiektywnej argumentacji" to dziwię się ktoś pyta o firmę Promar Steel, to jest formu z opiniami o firmie Clement, a nie opiniami czy dziadkowi się powodzi czy nie w Promarze. Jeśli chcesz dowiedzieć się coś o dziadku to skontaktuj się z nim, a odnośnie opini o firmie Promar Steel to poliłeś fora, polecam opinie o Promarze dodawać na forum poświęconym Promarowi.

Patrycja

@KaLoSz.de wszelkie wypowiedzi na tym forum, które będą kogokolwiek obrażały, zgodnie z regulaminem zostaną usunięte. Jeśli mamy o coś żal, używajmy merytorycznej i obiektywnej argumentacji, bez względu na to, czy nasza opinia jest negatywna, bądź pozytywna.

KaLoSz.de
@Patrycja

Odnosząc się do pani komentarza. najwidoczniej nie chce pani znać prawdy. Nikt tego z palca nie wyssał, w wchodzenie w tył..ek to już Pani problem. Osiołek wie co zrobił. Życzę powodzenia i więcej snu, będzie Pani lepiej wyglądać :)

KaLoSz.de

I co tam osiołku? Co tam słychać? Nie masz wyrzutów sumienia? ludzie twojego pokroju to kawały uhjów... Jak Ci leci osiołku? odpisz pracownicy Clementu są rządni wiedzy na twój temet jak się piołeś do koryta a o koledze zapomniałeś, przeto zaczynaliście we dwoje lody kręcić, czy nadal tyle przekrętów wyrabiasz ... Nie wstydź się przyzaj się

Jaki bezsens zarządzają nami osoby które się w ogóle do tego nie nadają. Wychodzi przy tym pełno błędów i stresowych sytuacji przez które wszyscy cierpią. Kierownictwo powinno się zastanowić na kim może polegać i kogo awansują.

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Pracownik, produkcji clement

Wypominki juz były. A tu dalej hahah

Alek

Kto nie pracował to nie doznał tego zaszczyytu, więd wszystko przed wami. Osobiście znam kilka osób które są tam nie doceniane a posiadają ogromne umiejętdności i pomysły za które kierownictwo powinno się trozzczyć.

Znajomy

Dziadek nie rub z siebie ofiary ,przecież ty jesteś największym prowokatorem . Dobrze wiesz o co chodzi zresztą my wszyscy wiemy pozdrawiam.

Pracownik ocynku clement

Jacy ludzie są zawzięci i falszywi masakra . !

FILCAK.PL

Kto to gumowiec? kto to gumowiec? króty to ?

generały.ru

A generał który to, który ?

Patrycja

@Pracownik miałeś możliwość pracować w CLEMENT Windows Polska albo ktoś z Twoich znajomych? Piszesz w bardzo mocnych słowach o ich stosunku do pracowników, nie zastosowałaś żadnej konkretnej argumentacji. Pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe.

Ona
@Patrycja

Nie widzę w tej wypowiedzi żadnych treści obraźliwych, chyba że prawda kole w oczy to możesz ją uznać jako obraźliwą ale tylko dla Ciebie. Pozdrawiam

Halina.pl
@Patrycja

Patrycja cieszmy się pracą w Clemencie póki jest jeszcze, a tak szybko odchodzi, "zamiatanie śmieci z ulicy" daje się we znaki.

kuzyn

wreszcie ktoś tego czarnego falszywego cymbała ocenił

ZNANA

przykre to co piszesz oPIOTRKU znam go od dziecka to ze pracował ciężko to nie wstyd fizycznie a osiągnął awans to jego zasługa nie ważne podctawowka ukonczona a studia bo człowiek nauczony pracy ciężkiej cenniejszy jest od wyuczonej os.tak jak szefowa twoja idz na malarnie i postaw się pani M.Ś I NATYCHMIAST WYLATUJESZ Z PRACY WTEDY DOCENISZ INNYCH PRACOWNIKOW A JAK W OCZY KOLE TO MYŚL

Krowy i kury.cz

W zamysłowie ma się rozumieć ? Nie przegap okazji bo druga ci się nie trafi. Przeto lubisz taką pracę. Onajdziesz się wreszcie z swoim żywiole.

Co do tej stali, jest nie prawda że Pizduś brał w tym udział. Prawda jest całkiem inna. Stal przywlaszczyli ale inne osoby. Jest przesadzone nazwać pizdusia (usunięte przez administratora) Jeśli będzie taka potrzeba, to wyjaśnimy te oszczerstwa pod jego adresem.

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Jestem zaskoczony niektórymi wpisami na forum. Jesteście pewni, że tak można??

Pizduś

Ja z kolei krawaty wiąże, usuwam ciążę. W wolnym czasie mogę się podjąć spawania ramek, okien, drzwi. Jestem w tym bardzo dobry. Bo słyszałem, że za niedługo zostaniecie sami z dwoma spawaczami. Oni na pewno nie podolaja temu zadaniu. Czekam na ofertę 0 700-500-900

Halina z Gubina

A co takiego niby ten Pizduś kradnie? i króremu wójkowi sprzedaje ? z kim się dzieli forsą w magazynie jak nikt nie widzi? Co takiego on niby wywozi i sprzedaje za poł ceny do inspektora gadgeta ? Jak ktoś śmie takie kaluźnie na jego temat opowiadać. Wstydziłby sie ten ktoś.

Olo

Wreszcie ktoś napisał prawdę

Szybki Lopes

Chętnie podejmę współprace w zakresie spawania ramek skrzydeł i drzwi, jestem szybki i zwinny. polecam się.

Al paczino

Ale wy jesteście po~ani????

Kolumb

A ja jutro gdzieś pojadę bo mam już tego dosyć, kto mi zabroni ? a w czasie podróży jeszcze jakiegoś maczka zalicze i będzie finał, tak właśnie koniec i kropka

Pracownik produkcji

Odnosząc się do poprzednich wpisów, kłamstwem jest to co pisze szlifierz, że stać go na utrzymanie Maybacha. Ja tam pracuje 14 lat i jako monter-szlifierz zarabiam 2600 brutto. I jak tu utrzymać Maybacha i sami zobaczcie jak tu jest. Można tylko zalać smutek dwoma snajperami.

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa