Dobijają nadgodziny w tej firmie ;/

Yord.pl

Coraz wiecej firm produkujacych okna stalowe do Anglii powstaje w okolicy. Teraz pojawiła sie firma Yord windows & doors z Włoszakowic. Produkuja na tych samych profilach co Clement. Szukaja spawaczy i wg. Ogloszen placa do 6500 brutto.

Dupiata mar

Już słychać w firmie że następnego darmozjada do biura chcą zatrudnić a na produkcji coraz mniej ludzi ????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w CLEMENT Windows Polska? Chętnie zatrudniają?

Piotrek

Praca jak praca w siedlnicy tez się nie ciekawie dzieje

Piotrek
@Piotrek

Nie zauwazylem by zle sie dzialo

Elżbieta
@Piotrek

Ale co dokładnie nieciekawego dzieje się w firmie Clement Windows? Mógłbyś podać jakieś szczegóły i rozjaśnić temat?

Kandydat Nowy wpis
@Piotrek

Piotrek a co się dzieje w Siedlnicy bo miałem tak starać się o pracę, ale teraz nie wiem czy warto

Piotrek Nowy wpis
@Kandydat

Awanse i podwyzki

Robi Nowy wpis

O jaka ta Siedlnica wspaniała

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy CLEMENT Windows Polska?

Adam

Dobrze potrafią wdrożyć nowych pracowników do firmy ?

Hehe
@Adam

W zyciu. Nikt nikogo nie wdraza sensownie tylko zostajesz sam z robota

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dupiata mar

Mi
@Dupiata mar

Wiadomo do którego ? hehe ciekawe po co kolejna osoba.

Bb
@Dupiata mar

Jak byś ruszył trochę głową i pomyślał to nie pisał takich bzdur. Może na zastępstwo, trzy dziewczyny na macierzyńskim, dwie kolejne w ciąży.

Mi
@Bb

Też ktoś zaraz wróci

Cc
@Mi

Ale pewnie już nie do siebie Pozatrudniali cwaniaczków na biura , morale nedzne a zwalniaja tych , z ktorymi dało sie pracować.

Tim
@Cc

A kogo niby zwolnili?

Goku
@Cc

Z tym, że cwaniaczków i tak dalej to się zgodzę, ale kogo zwolnili ostatnio ? bo już dawno nie było roszad, chyba że mówisz o przestrzeni roku :)

Klosik_PL
@Dupiata mar

Widzę dla wszystkich tutaj darmozjadami są ludzie w biurach... Sam pracowałem w biurze za czasów Halinki, jako magazynier i spedytor...i gdyby nie MY darmozjady z biura połowa z Was nieroby siedziałaby w pieczarkarni... Odważni pod fałszywymi nickami, mądrzy, a nie potraficie dodawać dobrze a zęby co drugi wystąp.,.,. Czego wy oczekujecie po swojej postawie i zaangażowaniu?! Zwolnijcie się nikt Wass nie trzyma,... tacy odważni/!?!

lukas

Gdyby było źle i ludzie by odchodzili to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy

Czechu
@lukas

Firma ma opinie dobrego pracodawcy??? KPINA. Z której strony jest to dobry pracodawca? Ze strony wynagrodzeń? - większość pracowników ma albo najniższą krajową albo czyli 2800 brutto albo 200, 300 może 500 złotych więcej, Ze strony organizacji pracy ? - tak samo, ciągle mało, mało, za wolno itp. co chwila nadgodziny, gadanie typu " ALE TO MUSI WYJECHAĆ" nie ważne jak. Można by więcej wymieniać negatywnych aspektów pracy w firmie Clement Szlichtyngowa. Kto pracuje to wie jaka to firma.

Dobijają nadgodziny w tej firmie ;/

Wojtek
@Anon

a pracujesz za darmo, czy za kase na tych nadgodzinach? Zmuszaja Cie do nich, czy zapisujesz sie dobrowolnie??

Mały
@Wojtek

Nikt nikogo nie zmusza. To są dla chętnych nadgodziny i to tylko na hali nr 4. Są płatne+50 % od stawki. Więc nie wiem kto ma powody do marudenia. A opinia neutralna jest spowodowana tylko przez brak podwyżek.

@Wojtek

Za darmo nie, i dobrowolne w pewnym sensie też są, ale jak nie zostaniesz to się patrzą krzywo.

Sebastian
@Anon

Jaka jest stawka godzinowa w CLEMENT Windows Polska? Czy firma od pierwszego dnia daje umowę o pracę? Interesują mnie te kwestie, a z tego co widzę pracujesz w tej firmie, więc na pewno wiesz coś na ten temat.

Czy CLEMENT Windows Polska organizuje staże dla studentów?

odpowiedź
@Pytanie

nie

Młodszy

Jasne, wszyscy potem uciekają z Siedlnicy. Nie polecam.

Starszy
@Młodszy

Nie wydaje mi się żeby ludzie uciekali z siedlnicy . No chyba że komuś nie chce się pracować tak jak reszcie całej tej chlocie co wypisuje jak im to źle i nie dobrze . ROBIC SIE NIE CHCE PO PROSTU !!!

Pan

Nie ciekawie się dzieje teraz w firmie

Pani
@Pan

Co masz na myśli?

Pilnik
@Pan

Co za bełkot, nudzisz się?

Yord.pl

@Yord.pl

polecam, atmosfera na pewno lepsza

petent
@Yord.pl

Jak się można skontaktować tam w sprawie pracy ?

Jam

Podpinam się pod pytanie

Ex_pracuś

Skończcie już płakać...połowa tych komentarzy jest pracowników lub mięczaków co nie potrafią powiedzieć nic oficjalnie na głos. Jak tak źle Ci się pracuje płaczku jeden z drugim to się zwolnij!!! Praca na pewno czeka....lepsza, segregowanie pieczarek itp...połowa z Was nie umie się wysłowić a co dopiero używać przecinaka i młotka a chcą zarabiać po 10000 brutto...AHAHAH Zakład jak każdy inny z naciskiem na każdy... Wracają z FAMABY spawacze...ciekawe czemu.... Nie wytrzymują dyscypliny i presji wyniku, tutaj tego nie ma a i tak płaczecie! Mimo wszystko życzę Wam powodzenia! Bawcie się ładnie dalej beze mnie:) pzdr

Ex_Goguś
@Ex_pracuś

Coś mi się wydaje, że bawimy się dobrze razem z Tobą, a ex pracownikiem byłeś jeszcze jakiś czas temu. Jeżeli chodzi o płaczków to każdy może tu wyrazić swoje zdanie i płakać ile chce, a każdy z rozumem wyłapuje bardziej czy też mniej treściwe opinie. Inspektor działa pzdr :)

Piotr

Czy firma zapewnia jakieś dofinansowania na dojazd do pracy lub, zapewnia jakiś transport ?

Miki

Kolejny inspektorek się dzisiaj kręcił.

Miki

Chyba fałszywy inspektorek zabrał głos :)

Interesant

Czy zagląda ktoś tu z HR ? Jest obecnie rekrutacją to Firmy ? Interesują mnie stanowiska biurowe z kompetencjami technicznymi oraz doświadczeniem w branży.

Halina
@Interesant

Tak, wyślij Cv

interesant
@Halina

Mógłbym prosić o dane kontaktowe ?

Mariola

(usunięte przez administratora) Podwyżki wstrzymane a na nowego kierownika to pieniądze były tak jak i dla miazia już pieczątka się zmieniła z kierownika na dyrektora sobie kieszenie napychają a ludzie za 2000 zł mają (usunięte przez administratora) i wiecznie im mało albo bo to muśi jechać.

Tomek
@Mariola

Dokładnie, gdzie ta najwyższa jakość ja się pytam, aby wypchnąć i pojechało bo kilogramy muszą się zgadzać. Wiadomo większa kasa dla dyrekcji będzie. Może by tak zatrudnić jeszcze kogoś do biur ? a może na kierwonika awansować lepiej . To jest śmieszne na 20 osób zaraz 3 kierowników będzie, w sumie to już jest.

Czy CLEMENT Windows Polska zapewnia kartę multisportu?

odpowiedź
@Pytanie

No co ty, zapomnij o multisport czy wogóle o innych benefitach. Nic ta firma nie ma do zaoferowania ciekawego, czego nie znajdziesz gdzieś inndziej. Utrzymuje się tylko i wyłącznie z pracowników miejscowych z wylaczeniem kierownictwa ale to wiadomo inna liga zarobkowa.

Szlifierz

Kiedyś to była firma, a teraz wypisują same bzdury, niech pokażą co potrafią zrobić, dlaczego nie zwerbujecie byłych pracowników.

Krystyna
@Szlifierz

Nie do końca wiem, jak mam interpretować Twój wpis. Wywnioskowałam jedynie tyle, iż kiedyś pracowałeś w firmie CLEMENT i chyba wówczas praca w niej Ci odpowiadała. To jestem ciekawa, dlaczego już nie jesteś tam zatrudniony. Zdradzisz tu przyczynę?

Witam! Pracowałem w tej firmie ok. 3 lat temu i czytając komentarze i opinie widzę, że dalej jest system pracy ,,bo to musi" wyjechać. Kto z tamtej ekipy jeszcze został? Pamiętam z jedynki: p.(usunięte przez administratora)

Piszą tu takie bzdury że czytać się nie chcę. Może powiem jak jest naprawdę. Rzeczywiście zarobki nie są zbyt duże, ale też nie najgorsze jak na nasze realia. Do tego co roku przewidziane są podwyżki, wypłata zawsze na czas, nadgodziny zawsze wypłacane, umowa o pracę od pierwszego dnia, fundusz socjalny, wszystkie urlopy, chorobowe i inne uprawnienia zgodnie z prawem. Praca jednozmiana 5 dni w tygodniu. Bądźmy uczciwi, nigdzie nie jest idealnie, ale uważam że praca nie jest najgorsza.

Pracownik 1
@Pracownik

Jestem ciekaw kto jest taki madry ???? pewnie ktos wyzej chce zalagodzic opiniee, bo nie wydaje mi sie zeby ktos z moich kolegow mogl napisac to. Ps. To co jest napisane powyzej to akurat chyba norma. Najwazniejsze jest podejscie do pracownika i atmosfera a tutaj to akurat nawet nikt nie xna takiego pojecia.

Ktosiek
@Pracownik 1

Cos w.tym jest, rozumiem ze opinia miala ocieplic troszeczke atmosfere ale chyba ten komentarz jest zbyt mocny z ..... nic nie ukrecisz Ida mrozy co raz to zimniej sie robi.

Abcd
@Pracownik 1

Twoim zdaniem to norma? To podpytaj znajomych, jak mają najniższa krajowa a reszta w kopertę, jak fajnie się pracuje na zmiany, ja pracowałem, to wiem co to za przyjemność. Liczy sie tez podejscie pracownika do firmy. Jak ktoś ciągle narzeka, wiecznie mu nic nie pasuje to w żadnej pracy nie będzie mu dobrze. Praca jest, jak nie pasuje to zawsze można sobie zmienić. Najgorsze jest jak ktoś ciągle pieprzy głupoty na temat firmy a pracuje i nawet nie myśli o zmianie.

Pracownik 2
@Pracownik

Jak to przecież magazynierek napisał, strzela z ucha w biurze, to nie ma co narzekać na zarobki, a z jego kwalifikacjami i wykształceniem to mógłby co najwyżej za beduina robić, dlatego tak trzyma się tego krzesełka

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 1