counter
3 94 323 5 1
Yord.pl Nowy wpis

Coraz wiecej firm produkujacych okna stalowe do Anglii powstaje w okolicy. Teraz pojawiła sie firma Yord windows & doors z Włoszakowic. Produkuja na tych samych profilach co Clement. Szukaja spawaczy i wg. Ogloszen placa do 6500 brutto.

Tak8Nie
pracownik Nowy wpis
@Yord.pl

polecam, atmosfera na pewno lepsza

Tak7Nie
petent Nowy wpis
Kandydat
@Yord.pl

Jak się można skontaktować tam w sprawie pracy ?

Tak5Nie
Ex_pracuś

Skończcie już płakać...połowa tych komentarzy jest pracowników lub mięczaków co nie potrafią powiedzieć nic oficjalnie na głos. Jak tak źle Ci się pracuje płaczku jeden z drugim to się zwolnij!!! Praca na pewno czeka....lepsza, segregowanie pieczarek itp...połowa z Was nie umie się wysłowić a co dopiero używać przecinaka i młotka a chcą zarabiać po 10000 brutto...AHAHAH Zakład jak każdy inny z naciskiem na każdy... Wracają z FAMABY spawacze...ciekawe czemu.... Nie wytrzymują dyscypliny i presji wyniku, tutaj tego nie ma a i tak płaczecie! Mimo wszystko życzę Wam powodzenia! Bawcie się ładnie dalej beze mnie:) pzdr

Tak5Nie3
Ex_Goguś Nowy wpis
@Ex_pracuś

Coś mi się wydaje, że bawimy się dobrze razem z Tobą, a ex pracownikiem byłeś jeszcze jakiś czas temu. Jeżeli chodzi o płaczków to każdy może tu wyrazić swoje zdanie i płakać ile chce, a każdy z rozumem wyłapuje bardziej czy też mniej treściwe opinie. Inspektor działa pzdr :)

Dupiata mar

Już słychać w firmie że następnego darmozjada do biura chcą zatrudnić a na produkcji coraz mniej ludzi ????

Mi
@Dupiata mar

Wiadomo do którego ? hehe ciekawe po co kolejna osoba.

Bb
@Dupiata mar

Jak byś ruszył trochę głową i pomyślał to nie pisał takich bzdur. Może na zastępstwo, trzy dziewczyny na macierzyńskim, dwie kolejne w ciąży.

Mi
@Bb

Też ktoś zaraz wróci

TakNie1
Cc
@Mi

Ale pewnie już nie do siebie Pozatrudniali cwaniaczków na biura , morale nedzne a zwalniaja tych , z ktorymi dało sie pracować.

Tim
@Cc

A kogo niby zwolnili?

Goku
@Cc

Z tym, że cwaniaczków i tak dalej to się zgodzę, ale kogo zwolnili ostatnio ? bo już dawno nie było roszad, chyba że mówisz o przestrzeni roku :)

Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy firma zapewnia jakieś dofinansowania na dojazd do pracy lub, zapewnia jakiś transport ?

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Miki

Kolejny inspektorek się dzisiaj kręcił.

Miki

Chyba fałszywy inspektorek zabrał głos :)

Interesant

Czy zagląda ktoś tu z HR ? Jest obecnie rekrutacją to Firmy ? Interesują mnie stanowiska biurowe z kompetencjami technicznymi oraz doświadczeniem w branży.

Halina
@Interesant

Tak, wyślij Cv

interesant
@Halina

Mógłbym prosić o dane kontaktowe ?

Mariola

(usunięte przez administratora) Podwyżki wstrzymane a na nowego kierownika to pieniądze były tak jak i dla miazia już pieczątka się zmieniła z kierownika na dyrektora sobie kieszenie napychają a ludzie za 2000 zł mają (usunięte przez administratora) i wiecznie im mało albo bo to muśi jechać.

Tak4Nie
Tomek
@Mariola

Dokładnie, gdzie ta najwyższa jakość ja się pytam, aby wypchnąć i pojechało bo kilogramy muszą się zgadzać. Wiadomo większa kasa dla dyrekcji będzie. Może by tak zatrudnić jeszcze kogoś do biur ? a może na kierwonika awansować lepiej . To jest śmieszne na 20 osób zaraz 3 kierowników będzie, w sumie to już jest.

TakNie

Czy CLEMENT Windows Polska zapewnia kartę multisportu?

odpowiedź
@Pytanie

No co ty, zapomnij o multisport czy wogóle o innych benefitach. Nic ta firma nie ma do zaoferowania ciekawego, czego nie znajdziesz gdzieś inndziej. Utrzymuje się tylko i wyłącznie z pracowników miejscowych z wylaczeniem kierownictwa ale to wiadomo inna liga zarobkowa.

Szlifierz

Kiedyś to była firma, a teraz wypisują same bzdury, niech pokażą co potrafią zrobić, dlaczego nie zwerbujecie byłych pracowników.

Tak4Nie
Krystyna
@Szlifierz

Nie do końca wiem, jak mam interpretować Twój wpis. Wywnioskowałam jedynie tyle, iż kiedyś pracowałeś w firmie CLEMENT i chyba wówczas praca w niej Ci odpowiadała. To jestem ciekawa, dlaczego już nie jesteś tam zatrudniony. Zdradzisz tu przyczynę?

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 178 dni.

Witam! Pracowałem w tej firmie ok. 3 lat temu i czytając komentarze i opinie widzę, że dalej jest system pracy ,,bo to musi" wyjechać. Kto z tamtej ekipy jeszcze został? Pamiętam z jedynki: p.(usunięte przez administratora)

Tak4Nie1

Piszą tu takie bzdury że czytać się nie chcę. Może powiem jak jest naprawdę. Rzeczywiście zarobki nie są zbyt duże, ale też nie najgorsze jak na nasze realia. Do tego co roku przewidziane są podwyżki, wypłata zawsze na czas, nadgodziny zawsze wypłacane, umowa o pracę od pierwszego dnia, fundusz socjalny, wszystkie urlopy, chorobowe i inne uprawnienia zgodnie z prawem. Praca jednozmiana 5 dni w tygodniu. Bądźmy uczciwi, nigdzie nie jest idealnie, ale uważam że praca nie jest najgorsza.

Tak15Nie8
Pracownik 1
@Pracownik

Jestem ciekaw kto jest taki madry ???? pewnie ktos wyzej chce zalagodzic opiniee, bo nie wydaje mi sie zeby ktos z moich kolegow mogl napisac to. Ps. To co jest napisane powyzej to akurat chyba norma. Najwazniejsze jest podejscie do pracownika i atmosfera a tutaj to akurat nawet nikt nie xna takiego pojecia.

Tak8Nie3
Ktosiek
@Pracownik 1

Cos w.tym jest, rozumiem ze opinia miala ocieplic troszeczke atmosfere ale chyba ten komentarz jest zbyt mocny z ..... nic nie ukrecisz Ida mrozy co raz to zimniej sie robi.

Tak5Nie
Abcd
@Pracownik 1

Twoim zdaniem to norma? To podpytaj znajomych, jak mają najniższa krajowa a reszta w kopertę, jak fajnie się pracuje na zmiany, ja pracowałem, to wiem co to za przyjemność. Liczy sie tez podejscie pracownika do firmy. Jak ktoś ciągle narzeka, wiecznie mu nic nie pasuje to w żadnej pracy nie będzie mu dobrze. Praca jest, jak nie pasuje to zawsze można sobie zmienić. Najgorsze jest jak ktoś ciągle pieprzy głupoty na temat firmy a pracuje i nawet nie myśli o zmianie.

Pracownik 2
@Pracownik

Jak to przecież magazynierek napisał, strzela z ucha w biurze, to nie ma co narzekać na zarobki, a z jego kwalifikacjami i wykształceniem to mógłby co najwyżej za beduina robić, dlatego tak trzyma się tego krzesełka

TakNie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 209 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Rekomendacja

Co do nadgodzin to tak nie do końca jest płacone

Xd

No nie jest płacone bynajmniej teraz bo gdy się zostaje to nic z tego niema ani nawet słowa dziękuję ????

Fqr
@Xd

Jak nie jest płacone? Nie ma do wybrania później godzin?

@Fqr

No właśnie że nie ani nie jest płacone ani godzin do wybrania. Wymysł (usunięte przez administratora)

Fqr
@Xd

Może poprawki źle wykonanej roboty na nadgodzinach są robione?

@Fqr

To każdy rozumie że poprawki po godzinach ale nie coś co mogło by zostać na na stepny dzień i wtedy jest gadanie że to trzeba zostać bo to muśi jechać ale pracownikowi zato że zostanie z własnej dobrej woli to za to nikt nie zapłaci

Andrzej

mam wrażenie, że kilka osób postanowiło przedstawiać firmę w niezbyt korzystnym świetle. Dla mnie to dobry pracodawca ,więc może zacznijcie to doceniać.

Tak1Nie8
Marek
@Andrzej

Tu nie trzeba przedstawiać nic. Wydaje mi się, że kilka osób pisze jak jest i nie ma w tym nic zlego

Papcio

Magazynierka pluacz nie ustaje. Bylo trzeba az ogloszenia o prace na pomocnika wstawic.

Tak1Nie2
Xyz

Kolejny cwaniaczek w firmie hehe i znowu po znajomości. Niech wyjdzie to na dobre nam, bo poyrzebujemy zmian, ale prosze bez cwaniakowania

A co, przyjęli kogoś...

@Swój

Nie wiem czy przyjeli, ale jest nowy jakis.

haha
@Xyz

Nie wiesz, cyz przyjeli, ale jest nowy jakis hahahahah. No tak, sam sie zatrudnil i nikt o tym nie wie xD

@haha

Ale to nie ten, którego dyrektor kiedyś oprowadzał ?

@haha

Ale smieszne, co ja pracuje w kadrach? Akurat nikt nas nie inforumuje obtym czy kogos zatrudnili czy nie wiec nie wiemy takich rzeczy. Dzisiaj juz moge powiedziec ze.jest zatrudniony a wczesniej to skad moge wiedziec ? Moze na jakis staz czy cos cholera wie.

Inny

@Xyz

podobno miał przyjść jakiś gość z Volkswagena...ale chyba się przestraszyli że bedzie za dobry...

Hahha
@Pracownik

Hahaha z volkswagena xD zbawca swiata co nie? Z produkcji aut dla ludu na produkcje okien dla ludu xD

HaHa
@Xyz

A to Ty taki wazny, ze trzeba Cie informowac o tym, kogo sie zatrudnia w firmie?

HaHa
@HaHa

Nie jestem wazny i tes jakos nie potrzebuje takiej informacji, ale to ty sie do mnie rzucasz, ze nie wiem czy zatrudniony czy nie. Po prostu wytlumaczylem ze skad mam to wiedziec.

@Hahha

Watpie w jakiegokolwiek nowego kierownika z zewnatrz hahha, albo zostaniemy tak jak jestesmy, albo ktos z wewnatrz dostanie pseudo awans aby wykonywal polecebia hhe wielce kierowanie.

Swój

Podobno będzie nowy kierownik, z zeszłym tygodniu dyrektor go oprowadzał po zakładzie. Ktoś go zna ?

Greg
@Swój

No i co z tego, ze bedzie? Zmieni to cos w Twoim zyciu?

@Greg

Mam nadzieję że tak

Marek

Firma prowadzi rekrutację ?

Tak
@Marek

Tak

Jo

Witam. Chcę starać się o pracę jako spawacz możecie powiedzieć jak wygląda praca i zarobki?

Praca
@Jo

Jezeli za te pieniadze, podchodzenie do Cb jak do powietrza, pelen wyzysk, zero liczacego sie twojego zdania oraz narazanie zdrowia akuratvdla tej firmy jest zadowalajace to prosze ????

Łoli
@Jo

Praca wspaniała a zarobki wyśmienite gorąco polecam

Misiek

Nowi ludzie gorsze zmiany i atmosfera, co raz gorzej sie dzieje. Bedzie ostra zima

Tak7Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CLEMENT Windows Polska
3/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 1