Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Celyna

Daj spokój, przecież to firma rodzinna, Rąsia Rąsie myje, gdzie wam będzie lepiej!

Pit

Ludzie z butików też narzekali a teraz się cieszą że do Colasa idą. Podobnie będzie z WKS - zmiana właściciela tylko na lepsze wyjdzie

tak

Coś cicho w BO Kraków na temat nowego dyrektora. Może kolega z WKS się wybiera, skoro WKS już sprzedał i będzie potrzebował nowej posady dyrektorskiej? Coś wiadomo?

@tak

Tak już pakuje walizki, będzie pojawiał się 1 x tydzień , to jest wystarczające.

BO

Chyba ta informacja nie jest zaskoczeniem? To tajemnica Poliszynela.

BO Kraków rządzi!

@Darek

"Darku" nie wiesz, że rzeczona firma nie raz brała udział w tych samych przetargach co Skanska, dziwnym trafem zawsze miała niższe ceny ... Jakoś Komisja Etyki nigdy się tym nie zainteresowała , Rąsia wiecznie żywa (y) .....

@celyna

Dokładnie Pan Rąsia okular i jego Perfektcyjna Anna niezatapialne...

Małgorzata
@Pit

Czy informacja o sprzedaży firmy Skanska to potwierdzona wiadomość? Jeśli tak, to jak zareagowali pracownicy na zmianę właściciela przedsiębiorstwa? Czy w związku z tym nastąpiły jakieś istotne zmiany w firmie na korzyść pracownika? Jak to działanie wpłynęło na realne funkcjonowanie firmy?

Mak

Masz rację

Pol
@Mak

Dzisiaj będę ogłoszone wyniki finansowe za 2018 - ciekawe?

@Pol

Wyniki są imponujące tylko mały niuans czerwone zamiast cziornych. Ale pojawił się jeden milion cziorny tylko szybko zniknął-Bestia. Ale całe stado Baranów się o nim dowiedziało na ROADSHOW.

Anka
@wynik

-400?!??

dokładnie to już standard

dokładnie to już standard

Akcionariusz

Dzisiaj niestety chyba akcje poszybują w dół

Ala
@Akcionariusz

I poszły o 7%

@Ala

Brawo Wy, nawet ten OBO Kraków "Darka" nie pomógł....

@Celyna

Gdyby nie my, to dołek byłby o wiele większy. Weźcie się do roboty obiboki!

@Celyna

Gdyby nie my, to dołek byłby o wiele większy. Weźcie się do roboty obiboki!

Abc

Kiedy oficjalnie ogłoszą, że wks sprzedany?

kuku
@Abc

Już niebawem będzie info.

Okradziony

Wstyd ,że firma Skanska bierze na podwykonawstwo firmy zatrudniające na czarno jak "mrowent "

@Okradziony

Bo to Akademia (usunięte przez administratora) Witajcie w naszej bajce , słoń zagra na fujarce , pinokio nam zaśpiewa .... ......Tu wszystko jest możliwe....

Abc
@Okradziony

Jest ok

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Papaj

Cała góra jest w okresie ochronnym , zero decyzyjności

Zaskoczona

Cześć. Czy komuś też zaproponowano rezygnację z retencji na rzecz przejścia do działu obsługi gwarancyjnej i pracę „ na pewno na 3 lata” ?

Rudy Mundek
@Zaskoczona

Świat się zmienia, coraz trudniej o jelenia!

Remo
@Zaskoczona

Tak słyszałem o takiej propozycji. Nie daj sie wy......c szukają jeleni. Do roku sama sie zwolnisz bez odprawy i szmiesznej retencji na to czekają pozdro

Gwarancja.
@Zaskoczona

Nic się nie dziw. Trzeba naprawiać usterki.

ciekawe
@Zaskoczona

3 lata? bo potem już nie będzie firmy i wtedy wygasa większość gwarancji... ? hehehe

Zaskoczona
@ciekawe

Inni będą „ budować miasta”. Firma nie planuje inwestycji w moim regionie. Większość gwarancji się skończy i podziękują za współpracę. Przykro się robi jak widzę jak nas traktują. Obiecali nagrodę za skończenie budowy, po odbiorach przenieśli do działu gwarancji. A dziś nie chcą wypłacić tego co się należy i proponują 2-3 lata pracy bez retencji. Jak można tak traktować ludzi, którzy zostawili serce w tej firmie...

Ann
@ciekawe

siejesz niepotrzebnie panikę. Aktualnie są budowane obiekty na 8 -letnią gwarancję, więc Twój komentarz ma się daleko od rzeczywistości.

Joł
@Zaskoczona

Ja się wypiáłem na gwarancje, wolę retencję dostać

@Zaskoczona

Wielki plus zapowiada się na Archiwum Narodowym w Krakowie! Teraz mamy działkę pod kolejną inwestycję - w okolicach R. Grzegórzeckiego. Uczcie się od najlepszych! Do roboty!

@Zaskoczona

OBI Kraków górą , jezdeśmy najlepsiejsi.

@OBI

Pomyliłeś jedną literę, OBO Kraków jest najlepsze!

@Darek

Prawdziwy Dariusz pseudo "nic nie mogę" powinien coś zrobić z tym samozwańczym Darkiem, bo naobiecuje , a potem niektórzy uwierzą i przyjdą z roszczeniami ... A co do Archiwum to gratulacje , pewnie premia w III Kwartale 2022 r.

xc
@celyna

Kto ma dostać premię ten dostaje :) Ja tam nie narzekam na premie po hali Cracovii :)

Manager
@xc

Jak jesteś menadżerem dostajesz premię co roku nawet jak przynosisz gigantyczne straty finansowe. Rozliczany jesteś z innych celów miękkich , czyli grunt to przyklaskiwanie głoszącym i robiącym głupoty.

tak
@Manager

Skanska w Polsce jest podczepiona do źródła finansowego, potrafi funkcjonować niezależnie od wyników projektów i utrzymywać coraz większe grono "zacnych" Managerów oraz całą rzeszę kancelarii, konsultantów. Jest wyjątkowa , żadna inna firma tak nie funkcjonuje , to unikat. Dzięki współpracy z agencjami zewnętrznymi wygrywa w nagrodę Brązowe spinacze. To się chwali. Zapraszamy. Tych co wiedzieli jak się zarabia pieniądze w grze rynkowej już prawie wyzwalnialiśmy, teraz będziemy się delektować i jeździć na spotkania, na których razem jesteśmy lepsi i budujemy zaangażowanie.

Antek
@Ann

Ile jest tych obiektów z 8 letnia gwaran ja? 2,3,5 a może 1?

celyna

Podobno wszyscy "asfalciarze" mają przyjechać samochodami służbowymi do Wa-wy , w celu przeglądu, ściągnięcia loga i.t.d. Ciekawe ile będzie kosztował przejazd tego "konwoju " ...

były

Witam Wszystkich kolegów z byłej pracy. tak przegladam Wasze wypowiedzi z tego dziwnego forum i nie moge sie nadziwic, , mnie tez zwolniono mieszkam na prowincji o dobra prace tak naprawde trudno, skanska to była tak naprawde w moim regionie dobra firma i dobra praca płacili nienajgorzej warunki dobre ale dopuki cwaniacki , którzy dostali sie do władzy było ok mieliśmy zabezpieczenie dla naszych rodzin i na nasza przyszłość nikt nie kmbinował pracowalismy ile sił bo wierzylismy, że to będzi owocowac na przyszłość dla firmy i dla nas . niestety wszystko na marne (usunięte przez administratora)i okłamywano to nie wina sytłacji na rynku ale wina konkretnych ludzi, którzy zostali syto wynagrodzeni za swoja niewiedze i cwaniactwo a najgorsze było to, że było z góry przyzwolenia na ich działania premie po byku tak naprawde za nic a my nie dostawaliśmy tak naprawde nawet ochłapów ci ludzie dorabiali sie willi w ciągu roku i mówili, że trzeba byc lojalnym i uczciwym szkolili nas etyki kodeksu postępowania a sami jak tylko mogl;i doili krowę az pourywali dydki . a co teraz z tymi ludzmi tacy jak my którzy zostali bez pracy i terzaz znowu musza udawadniac ze sa cos warci i walczyc o swoje w obcych firmach. nie szkoda tego co było tyle wisilku i poświęceń a pewna grupa ludzi to wszystko zniszczyła. pytam sie was szanowna wielka i nieomylna elito czy nie szkoda wam tego co było czy nasze dzieci nie potrzebuja godnego życia co wasze dzieci w czym wy jestescie lepsi, że potrzebowaliscie az takich premi i pieniędzy na wyplaty za co wam płacono za niszczenie firmy czy za budowanie firmy? a zwykli ludzie znowy są pod rynną !!! tragedia to wasza wina wielka elito

@były

To jest przykre ale prawdziwe... Tak jak w całej Polsce, kolesie potrafią zniszczyć wszystko byle siebie i rodzinę ustawić...

@były

Nikt sie nigdy nie przejmował zwykłym robotnikiem robolem,(usunięte przez administratora). Doputy pracuje na kierownika,pm,majstra,inż jest fajnie.Kierownik zawsze ma koło siebie (usunięte przez administratora)jednego bądz kilku,kapusia informującego o wszystkim podpierdzielacza,którego poklepie po plecach a ten za to robi z siebie (usunięte przez administratora)i goni tylko do biura i.Nasza firma pozwalała na coraz to bardziej smiałe poczynania białych kasków,jednak bariera pomiedzy robotnikiem a kierownikiem była nie do przebicia,żeby ten mógł cos zrobic ,zaprotestowac.Te durne szkolenia etyka informuj jesli widzisz,ze cos jest nie tak:)Kazdy prawie kierownik,pm-nowy dom,wczasy kilka razy w roku itp,itd.A my co mamy praca od rana do wieczora przez cały rok,za jakie pieniądze.Pytam skąd taka przepasc?

KB
@były

Bardzo szlachetne jest to co piszesz kolego, ale niestety jest mnóstwo ludzi, którzy widzą tylko czubek swego nochala. Dla nich liczą się oni sami a nie firma jako całość. A już na pewno nie przejmują się innymi.

Posterunkowy Hops
@bolek

Bolek w tym kraju mamy kapitalizm, każdy może być każdym jak w takiej bajce "Zwierzogród" Ofert pracy dla kierowników jest dużo więc nie nażekaj tylko aplikuj. Jeżeli jesteś dobry i masz kwalfikacje to napewno stanowisko kierownicze dostaniesz i to bez żadnych "pleców".

@Posterunkowy Hops

Tylko,ze w naszej firmie nie musiałes byc dobry,nie musiałes wiele potrafic,wystarczyły studia badz nawet nie i jesli jakims cudem sie załapałes to można było dryfowac i ładnych pare lat,jesli trafiłes na dobry grunt bez żadnej odpowiedzialnosci za swoje decyzje.A teraz mamy to co mamy.

J23
@były

Skanska zniszczył dawny Zarząd - Piotr i Krzysztof wyciągnęli ostatnie pieniądze , rolowali wynik do samego końca. Zostawili po sobie zgliszcza i kumpli , którzy to kryją. O wszystkim wiedział Roman !!!

wicek
@J23

zgliszcza i sporą grupę kolesi, czasami na dosyć wysokich stanowiskach, którzy wciąż pracują w tej firmie

Buźka
@J23

J23 napisał, że o wszystkim wiedział Roman. A ja od dawna pytałam się i pytam. Gdzie była księgowość z Martą D. na czele. Gdzie był kontrolling z Anną G. na czele. Gdzie była Katarzyna B. z raportowania i oczywiście Marek M. Tyle szczebli finansowych, tyle oczu i nikt niczego nie widział, nikt niczego nie wiedział???

@Buźka

Popieram Cię Buźka. A co powiesz o Korabie i wyrzuconych setkach tysięcy jak nie mln na rozwój tego kulejącego programu? Podobno, koleżanka mi opowiadała, że jedna z firm informatycznych baaaardzo się na S. obłowiła.

Kontrola
@Buźka

Ja tez popieram... bo to 200% prawdy. Bo przecież te panie poza chodzeniem po galerii w godzinach pracy i siedzeniem w internecie nie zajmowały i nie zajmują się niczym. Jak się nie znają na tym, to jak mają sprawdzać czy kontrolować ...

Klemens
@Buźka

Właśnie wspominany tutaj i opisywany, jako chory psychicznie Dawid N. wiedział i reagował. To go rozjechali.

@J23

To nie Skanska zniszczyli. To Skanska niszczyla ludzi. Osoby tam będące są teraz w PORR. To jest jedyny powód, dlaczego firma upadła.

odwołana Pikieta
@Klemens

Związki im pomogły.

Klemens
@odwołana Pikieta

W czym pomogły?

Meridol
@Klemens

Właśnie.. Gdzie jest Nowak?

Aj

Ludzie czy ktoś mi powie kto to jest ten gość Darek ja dawno takiego masochisty nie słyszałem. Ciekawe czy mu płacą dodatkowo za takie pierdzielenie. Może dawniej podpierdzielales podpierdzielanego pijąc z nim wódkę w jego domu w towarzystwie przelozonego do ktorego podpierdzielales BRAWO TY.

@Aj

Myślę, że ktoś się podszywa, prawdziwy Darek jest za tchorzliwy, z drugiej strony ktoś z Krakowa, bo dobrze zorientowany, myślę, że ktoś sobie jaja robi żeby sprowokować!

@Celyna

Po co te insynuacje? Nie jestem tchórzliwy. Zajmijcie się pracą, to wszyscy zyskamy. Pierdzicie w stołki, czekając na kolejne wypłaty. Do roboty lenie! Tak jak OBO Kraków, które jest chlubą Skanska!

Mac
@Darek

Darek nie jest tchórzliwy, mogę to potwierdzić

L.
@Aj

Z wikipedii: BAIT (język angielski) rzeczownik (1.1) przynęta, wabik (1.2) pokusa (1.3) zarzutka Ten koleś (troll) po prostu szuka takich rozmów w necie nakręca się jak mu odpisujecie, lepiej go olać :) Nawiązując do "bait" z wikipedii - dajecie się łapać na jego przynętę.

Aj
@L.

L. Masz rację olać kolesie Pozdrawiam.

Morgan FREEMAN

Jeśli chcecie ludzi zatrudniać po to, żeby ich ośmieszac o ponizac, to (usunięte przez administratora) za drzwi. Żadna inna firma nie ma tylu negatywow w sieci, jak wasze ubeckie scierwo.

@Morgan FREEMAN

u nas w OBO Kraków jest super! Praca 7-17, wypłata dobra. Pozrawiam

inżynier
@Darek

Ja z Krakowa jestem 3 lata po studiach, zdałem teraz uprawnienia jest szansa na przyjęcie do Krakowa. Specjalność drogowa.

@inżynier

OBI Kraków słabo przędzie, ale zawsze możesz próbować. Pozdro

@Darek

Będziemy zatrudniać już kończymy zwalniać poprzednich.

@OBI

A tylko nie licz na kontrakty , nam są niepotrzebne. Będziemy czekać na premie , w tym roku mają być. Stołki w biurze w miarę wygodne, kawa jest ale nie tak jak w Sparku , jedź na Warszawe może.

@inżynier

Ścislej mówiąc OBI w likwidacji, trzymaj się z daleka!!!

@Celyna

W Krakowie tylko OBO! Zapraszamy do zespołu pracowitych i uczciwych kandydatów.

@Darek

uczciwych i pracowitych szkoda zapraszać do tego co jest, niestety ale taka prawda, stracą czas.

Reksio

OBO zyska, Oni stracą. Gra o sumie zerowej

@Reksio

No właśnie! Jakby nie kręcili, a pracowali uczciwie, to by też byli na +.

Były OBO Kraków
@Darek

Darek nie ośmieszaj się. Kto ciebie podpuscił. Nie znałem ciebie z tej strony.

Krakowiaczek

To może pozarządza OBO i pociągnie jeszcze roczek. Jest przecież wakat po Walenrodzie :) A strata w OBI, ...to nie jego :) Tak wyszło.

@Krakowiaczek

Dokładnie, my jesteśmy zawsze na +. OBI było źle zarządzane, dlatego taka strata.

Maciek01
@Darek

10 godzin dziennie? Przecież dzień pracy to 8h!!! A może być max 150h w roku - coś tu śmierdzi !!! Zapraszam do W-wy jak znasz język i masz kilka lat doświadczenia w budownictwie - u każdego porządnego dewelopera 10tys na start.

Ja.

Kto poniza?? To może wpadniemy i powywozimy kolesi na jabłuszka w zimie?

CHWDP

Od tego forum ciekawsze jest tylko forum Getback na go worku. Kiedyś dla rozrywki wchodziłem na (usunięte przez administratora) ale teraz czytam te wasze posty!

No i co, które bitumy do Colasa sprzedane

Dino
@Zainteresowany

A CO CIĘ TO OBCHODZI , JA PRZEJDĄ TO SIĘ DOWIESZ :)

Kumaty
@Zainteresowany

Bitumami to handluje orlen i lotos...

Pati

Nie słucham Korteza bo jest z Rzeszowa

@Pati

jak zwykle dzwonią ale nie w tym kościele, nie z Rzeszowa , urodził się w Krośnie a jego dom rodzinny jest w Iwoniczu. To jednak może posłuchasz, bo warto

Pati
@Pati

Simson jest z Jawiszowic a jednak też z Rzeszowa. I też go nie słucham... nie warto :)

zatem słuchaj tylko siebie

swe

no to szykuje się trzecia tura zwolnień

Janusz Budownictwa

Dlaczego twój post został usunięty?

Janusz Budownictwa

Link do strony

nicki

To forum to stało się pięknym podsumowaniem Skanska w PL. Naszego pięknego Januszbud-u S.A

Skanska4ever
@nicki

Żadny Januszbud! Skanska to najlepsza firma budowlana w Polsce! Prawie każdy student chce się do niej dostać na praktyki!

Rozscielacz
@Skanska4ever

Czy ktoś tam jeszcze pozostał z myślących bo czytając ten wpis obawiam sie ze nie.

Toto
@Rozscielacz

Janusze biznesu.

Skanska4ever
@Rozscielacz

Tylko narzekasz. Weź się do roboty to będziesz zadowolony z pracy i życia.

Rozscielacz
@Skanska4ever

Bardziej szczęśliwego człowieka nie spotkasz odkąd ... odszedłem z tej firmy 2 lata temu. Żyj mrzonkami a daleko zajdziesz biedaku

Niekontroliwany

Witam, czy zarządowi udało się już odzyskać kontrolę nad firmą?

Krokodyl
@Niekontroliwany

Jeszcze nie

@Krokodyl

cały czas jest wszystko pod kontrolą, nie przejmujcie się firmą. ma się dobrze, cała 5 latka była wkalkulowana w koszty, Skanska AB to wszytko przewidziała dając porządzić Polakom. Jest to tzw kontrolowane wycofanie się z rynku... Straty odbija sie na dywidendach i podatkach więc globalnie i tak jest na plus...

control
@Niekontroliwany

W cuda wierzysz?

@Krokodyl

Chyba nawet nie próbują, bo już pozamiatane...

west

ilu was tam jeszcze zostaje po nowym roku,chodzi mi o to kto wyprowadzi sztandar i zgasi żarówkę

Dino
@west

ALEŚ TY TĘPY I ŻAŁOSNY SAM BRAŁEŚ A JAK CIĘ W DEE KOPNĘLI TO WYPISUJESZ TAKIE BREDNIE ŻE CI NIE WSTYD I DAJ INNYM W SPOKOJU PRACOWAĆ BO JEST GDZIE NAPRAWDĘ .

@Dino

uderz w stół a nożyce się odezwą...............................

@Dino

tak bardzo nie pracuj bo się spocisz a efekty twojej pracy widać, miliard w plecy za 3 lata pełen szacun oszołomie

@Dino

Gdzie to może i jest, ale u kogo to nie bardzo....

Czaderski Czesław
@Dino

jak ktoś pracuje to nie zaczyna dnia od odwiedzin na goworku. prawdą jest że pare osób odejdzie po nowym roku z własnej nie przymuszonej woli, nie oglądając się na premie, ubezpieczenie i kartę sportową. wciąż rośnie portfel dobrych kontraktow i po wynikach (nie prognozach FC) kwartalnych to widać. Będzie lepiej ale niektórzy chcą już mieć lepiej i nie mozna ich za to winić

@Czaderski Czesław

czesław wymień te super nowe kontrakty nie licząc sprzedaży wytwórni COLASOWI bo to też jest dla nich dobry kontrakt oraz przedstaw te wyniki.Przypomnę ci że wynik na S-8 był rzeczywiście powalający

@west

A podobno na kontrakcie w Limanowej ponad 120 procent straty, a jeszcze nie zakończony.....

Rzeszów
@Celyna

Limanową to chyba dopiero zaczynają także jest szansa na przebicie wyniku Żabna ;)

@Rzeszów

Tylko OBO Kraków dobrze prosperuje. Reszta to same straty.

@Darek

No to zostaniecie zielona wyspa, tylko nie wiadomo pod jaką flaga?

@Celyna

Zostaniemy i będziemy mieli duże premie!

@Darek

darek w tej chwili przestań się onanizować i wróć na ziemię ,NATYCHMIAST!!!!!

@Darek

Apropo premii, kiedy nagroda za hale Craxy?

@Celyna

Kadra inżynierska otrzymała premię :)

Jo

Oszołom to cię robił

rozbawiony
@Rzeszów

obie budowy łaczy jedno były rowadzone przez kadry z byłego POLDIMU fachowcy co się zowie na limanowej kb był GENIUSZ spod Zakliczyna nie rozumiem jak mogli zwolnic takiego mistrza -wszyscy płakali po nim krokodylowymi łzami

Rudy Mundek
@rozbawiony

Ciekawsze pytanie jest kto te fachury ściągnął do S ?

baniok
@rozbawiony

Dobry był z niego kierownik,prawy i hojny,nigdy na nic nie żałował,nie oszczędzał na pracownikach,zawsze rozpoczynał tyle robót aby nie przeciążac ludzi,by mieli odpowiednie warunki pracy,przerwy i smaczne posiłki,więc dlaczego mu podziękowano?Planował mądrze i perspektywicznie,oszczednie i gospodarnie,więc dlaczego, łaj?Kto mi odpowie bo był r..y?

Trzeba doliczyć sprzedaż WKS

rozbawiony
@baniok

a jak ludzie go kochali przed jego nazwiskiem obowiązkowo padało słowo na K LUB CH a jaki oszczędny był i o pracownikach myślał złom sprzedawał żeby ludziom grilla albo ognisko z pieczeniem kiełbasy zorganizować niestety w nawale obowiazkow chyba sobie o tym zapomniał -było minęło krzyz na droge

@baniok

Dobry był i prawy,sam konczył o 15 +/- żeby pojezdzić na rowerze (pracownicy produkcyjni i nie tylko,czesto 19-22)ale to tylko po to żeby przemyslec strategie,poukładać plan na nastepny dzień,miał swoich zaufanych ludzi(1)raportujących co,gdzie jak i z kim poukładać a na reszte miał w.......

miras

Zostałem zaciągnięty do pracy z programu praktyk dla studentów. Dostałem umowę na 3msce, później na rok. Moja umowa w 2016 nie została przedlużona, znlazłem zatrudnienie w Budimexie ale tu się robi podobnie. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie jest perspektywa pracy? Skoro w firmach typu Strabag, Budimex czy Mota jest podobnie jeżeli chodzi o atmosferę i relacje z kierownictwem wyższego szczebla? Wymagania 300% normy, wiecznie donosicielstwo ze strony innych i czekanie na Twoją pomyłkę, a gdy pracownik coś chce to nic mu się nie należy. Ktoś wie gdzie można rzeczywiście godnie pracować? - Wschód Polski/ Mazowsze?

dobra rada
@miras

Zmień zawód. W tej branży nigdzie nie jest dobrze. Specyficzna branża, bez szansy na szybkie uzdrowienie. Jeżeli nie potrafisz się w niej odnaleźć, to olej to. Szkoda nerwów, zdrowia, życia, rodziny. Dużo dobrych ludzi nie wytrzymuje i ucieka do spokojniejszych zawodów, nawet kosztem niższych zarobków.

dobra rada
@miras

Dodam jeszcze, że w małych firemkach to jest dopiero masakra. Tam się nie pchaj.

miras
@dobra rada

Co do małych firm to wiem że to "lata się" dla kogoś i robi mu się wynik. Tym bardziej w spółkach typu PRDM, które zostały sprywatyzowane. Kolega pracuje u nas jako kierownik robot w takim dużym regionalnym PRDM-ie, sam zarabia jakies 3000 na reke, a gdy zobaczyl kiedys miesieczne odcinki dla udziałowców to sie za głowe złapał - sumy rzędu 20-40tys dla kolesi których tylko interesuje wynik i nic poza tym nie robią, nie pełnią żadnej funkcji, Sęk w tym że za młodu polubiłem strasznie wykonastwo i technologię drogową, poświęciłem 9lat na edukację bo oprócz studiów było jeszcze technikum w tym zawodzie. Szkoda by mi było tego wszystkiego. Oczywiście mógłbym pracować dając z siebie 2x więcej niż norma przewiduje, ale to tylko wtedy gdy wszyscy są przekonani że robimy coś w słusznej sprawie, że budujemy wspaniały obiekt na super kontrakcie i gdy nie będzie na każdym kroku czekania aż noga mi się podwinie oraz wszelkiej maści donosicielstwa i włazidupstwa.

nic nowego
@miras

A PM czy SPM w Skanska to ile zarabia? Tak samo robisz na ich zarobki i premie.

wicek
@miras

Rób swoje, ale nie pracuj za darmo tj, odbieraj nadgodziny jeśli Ci nie płacą. Frajerów, którzy pracują za free po 12-16 godzin jest za dużo w naszej branży i ono właśnie psują rynek pracy.

nicki
@wicek

@wicek 27.12.2018 09:31 Niestety jakbym powiedział gdziekolwiek - oddajcie godziny albo mi zapłaćcie to niezależnie jakbym się starał i jaki wynik robił to i tak byłbym tylko kulą u nogi i wzieli by innego jelenia za mnie. Aby uniknąć tego problemu i zatrzymać nadających się do tego zawodu inne firmy dają już umowę z ryczałtem za nadgodziny i nie ważne czy mam ich 5 czy 500 w danym miesiacu - płaca taka sama. Ktoś wie gdzie miałby szanse pracować młody inżynier, mający dwuletnie doświadczenie w budowie dróg? Wschód kraju mnie intertesuje.

Ziutek

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Żeby straty były mniejsze, żeby Skanska znów była liderem w branży!

@Ziutek

Nie podszywa się, Ziutek jest jeden. A ja wam życzę żebyście dotrwali do końca roku, będzie to duże wyzwanie!!! Prawdziwy Ziutek!!!

kończ waść wstydu oszczędz

Ę

Rozdwojenie jaźni?

Ziutek

Ten od propagandy sukcesu to przebieraniec.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.