Deutsche Bank

Kraków

Opinie o Deutsche Bank

vhcj

@Michał chyba nie jest tak różnowo jak mówisz, skoro szukają na doradce finansowego praktycznie do całej Polski, m.in. do Konina, Koszalina czy Białegostoku

...

Nie szanują swoich pracowników. Nie traktują wszystkich równo. [usunięte przez moderatora] osoby studiujące. Zarobki marne. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wszyscy się na to godzą zamiast przeciwstawić się takiemu traktowaniu. Zdecydowanie odradzam pracę w tej instytucji.

nik

Słowa kojarzące się z Deutsche Bank (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): sprawdzająca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni Najbardziej podobało mi się w Deutsche Bank: możliwość pracy z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w Deutsche Bank: prowizyjny system wynagrodzeń

Zostaw opinię o Deutsche Bank - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deutsche Bank