Incenti
counter
Natalia Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś wskazówki otrzymam?

IlonaWis Nowy wpis

Kuzynka mieszka w stanach. Zajmuje się Incruises już prawie 10 miesięcy. Pensja – prawie 20 tys. Woli pracować przy komputerze z domu. Plusy: - firma prowadzi szkolenia i wysyła pracowników na szkolenia (stawia na rozwój) - benefity (np. karty multisport) - o podwyżkę nie trzeba długo walczyć - dobra premia (choć ostatnio coś się zmienia) - można liczyć na premię za zakończony projekt) - wykorzystywane technologii są bardzo nowoczesne - można liczyć na świąteczne prezenty Minusy - firma nie finansuje ubezpieczeń zdrowotnych Powiem tak na pewno nie jest to praca dla wszystkich, trzeba być przygotowanym. W stanach Incruises jest bardzo popularna. Moja kuzynka potrafi na tym zrobić może 2 moje pensje miesięcznie . Bardzo trudne było dla niej zrozumienie hierarchii, tych wszystkich pozycji, które się od siebie różniły a miały praktycznie takie same nazwy. Ale nie może narzekać, to był najlepsze 9 miesięcy jej życia odkąd skończyła studia. Poznała kupę wspaniałych ludzi, wyrobiła sobie kontakty na całym świcie.

IlonaWis Nowy wpis

Co sądzisz o firmie Incenti? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Incenti - Warszawa