Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Hubert

Ta Agencja mnie okradła i wykorzystala.... mój pierwszy solaris - 114 euro zlodziejska agencja!!!

Ula

Bardzo negatywnie będę się wypowiadać na temat tej agencji ludzia których spotkam.. Należy to zamknąć (usunięte przez administratora) Okradli mnie

(usunięte przez administratora) I na dodatek jakiś (usunięte przez administratora) wstydzi się opinią i ja kasuje co chwilę... Wy zlodziejska Agencjo!!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Sputnik

Jak najbardziej pracowałem dla nich na magazynie Plus!!! Porażka a jeszcze większą porażka jest ta koordynator pani Mart...a żałosna kobieta!!!! (usunięte przez administratora) nic więcej

Sprawiedliwość

Jest nas sporo a takich zlodziejskie agencje się zamyka!!!

(usunięte przez administratora) To już jest zgłoszone do Ambasady

Epa

Kot

Miś fleur i jej mapetki to zarząd. Mój pierwszy Solaris -114 euro. Zwolnili mnie bez wypowiedzenia ' powodem było niezadowolenie klienta z mojej pracy. Nie dali mi możliwości podjęcia innej pracy.

....

(usunięte przez administratora)kadry to porażka ludzie już Axidus lepszy!!!

Gaweł

Qurwy i złodzieje!!!!

Przestrzegam przed tymi (usunięte przez administratora)!!!!!

Zawidziony

Co tu innego można napisać jak na język tylko nasuwa mi się słowo (usunięte przez administratora) Aby zapełnić hotel by szefowa miała pieniądze z tego pracownik w ogóle się nie liczy... Taki przykład stompetoren 50 chłopa na domku cpuny, alkocholicy (usunięte przez administratora) I ta śmieszna koordynator pani Mar.... Kłamie w żywe oczy... Ludzie omijajcie ta agencję!!!!!

Witam Najgorsza agencja jaka może być... Pracowałem na magazynie Plus w midenbomster po 3 godz dziennie choć mówili że będą godz. (usunięte przez administratora) prawda!! Tydzień temu mnie zwolniono a przepracowalem ponad 30 godz na dzisiejszym Solaris widzę - 14,70 netto i to ma być agencja sami (usunięte przez administratora) Ludzie omijajcie ta agencję szerokim łukiem!!! Kur... I (usunięte przez administratora)

Pracownik były

Stompetoren magazyn plus kordynatorka kłamie bezczelnie w oczy. Brak godzin pracy pracuje się może 20 godzin w całym tygodniu a nowych ludzi cały czas ściągają co jakiś tydzień. Patologia na domku 50 osób sami faceci. Kontrakt bez okresu wypowiedzenia i do tego brak gwarancji minimum godzin normalnie profesjonalni Janusze. Gorszych warunków umowy nie da się już załatwić. Domekk - ponad 50 osób a do pracy idzie dziennie max 30 i to nawet nie na 8 godzin tylko 4????

ewa

Nie polecam tej firmy nawet największemu wrogowi. Bardzo nie miła atmosfera, ludzie mało profesjonalni. Zarobki masakryczne.

Kamil
@ewa

Agencja zatrudnienia Want 2 Work Sp. z o.o. (wpis do rejestru numer 2329) poszukuje osoby na stanowisko: ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ - magazyn ciepły Atrakcyjna stawka! TYGODNIÓWKI -super koordynatorzy znajdują czas dla Nas w swoim czasie wolnym,są ok .Mieszkam w domku atmosfera jest bardzo rodzinna poza tym mam samochód do własnej dyspozycji.Ps. nie wszyscy mogą tak mieć.

michalkam32
@Kamil

Właśnie się tam wybieram mam pracować od poniedziałku mam mieszkać w Vaalserberg 119 Capelle aan de IJssel a praca w Magazyn PLUS : Hendrik-Ido-Ambacht czy nie mają spóźnień z wypłatami i czy praca jest ok na tym magazynie

Kamil
@michalkam32

Jeśli o mnie chodzi to u mnie ok,ale większość ma płacone z opóźnieniem,solarisy nigdy głąbą się nie zgadzają,pozatym malo jest godzin ja mam ile chce

Były Pracownik
@Kamil

Kamil to tzw. pan F kabluje na wszystkich uważa się za boga a to zwykły Paź na posyłki Kamili i Moniki ogólnie atmosfera napięta można dać mu po pysku a już nie raz dostał za to że jest takim człowiekiem haha ogólnie co do firmy nie polecam (usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć jeśli znasz angielski to szukaj lepszej firmy praca w plusie spoko ale warunki zamieszkania i wynagrodzenie pozostawiają wiele do życzenia 4/10

Kamil Pan F.
@Były Pracownik

witaj Byly Pracowniku , szkoda ze nie podales swojego imienia, mogłbym wiecej o tobie powiedzieć. Przypadkiem wpadłem na ten post ale lepiej pozno niz wcale. nie wiem dlaczego twierdzisz, ze na wszystkich kablowałem, jezeli za kablowanie uwazasz telefon do biura bo nie przyszedłeś do pracy i nie czułes sie w obowiazku kogos o tym poinformowac, to od tego byłem tam ja zeby zadzwonic ze cie nie ma, tak w2w zabezpieczył sie zeby informowac plusa przed rozpoczeciem pracy ze kogos nie bedzie (i zeby mozna powiedziec uratowac ci (usunięte przez administratora) Ja nie wyobrazam sobie ze przychodze do pracy kiedy mi sie podoba, tobie widocznie sie tak wydawało, dlatego jestes byłym pracownikiem. Nie uwazałem sie za boga tylko miałem Ci przekazywac informacje od koordynatora i od plusa i to robiłem. mowisz ze byłem paziem na posyłki, moze i racja, ale to nie mi trzeba było robic plan na kartce kto w jakim aucie ma siedziec, bo z 12 osób dojezdzało 9 a dla was to było wporzadku, wiec chyba taki paz był wam potrzebny. czy dostałem od kogos po pysku??? nie przypominam sobie. wielu z was pewnie chciało mnie skopac, ale zapału do tego mieliscie tyle co checi do pracy. twój mały rozumek i twoich kolegów nie potralił pojac ze ja nie musze chodzic i kablowac zeby miec łatwiej w zyciu, wystarczy robic to co do ciebie nalezy czyli przychodzic do pracy i pracowac . wy jak mieliscie zostac raz na kiedys w poniedziałek do 18 to dostawaliscie białej goraczki, jak umawialismy sie ze w tym tygodniu zostanie ta czwórka to woleliscie nie przychodzic wcale udajac umierajacych. a co do mieszkania to tez mi sie nie podobało tylko zamiast plakac i dzwonic non stop do biura jaka to tragedia to sie wyprowadziłem i miałem tak jak mi sie podoba. jeszcze jedno, nie wiem kto pisał te post na górze z podpisem kamil, ale napewno nie ja. jak ktos chciał mnie osmieszyc to osmieszył sam siebie, wiekszej głupoty nie widziałem. co do wypłat to wam sie nigdy nie zgadzały, chcieliscie pracowac po 30 godzin w tygodniu, z tego zeby firma wzieła sobie za mieszkanie i ubezpieczenie a wam zeby jeszcze 400e zostało. nie pozdrawiam cie byly pracowniku, wez sie w koncu wzioł szczeze do pracy, bo zawsze bedziesz miał problem. jak ktos bedzie miał lepiej od ciebie to powiesz ze konfident, jak bedzie to kobieta, to powiesz, ze kleczy pod biurkiem.

Kamil Pan F.
@Były Pracownik

a i jeszcze jedno jedyna moja opinia, moje zdanie jakie wam przekazywałem to takie, ze jezeli masz za duzo godzin twierdzisz ze za duzo pracujesz to zmien prace, zwolnij miejsce człowiekowi który przyjedzie zarobic pieniadze a nie na wakacje, pewnie za to mnie tak nienawidzicie :)

@Kamil Pan F.

Cześć, mogę zapytać gdzie pracujesz, za pośrednictwem want 2 work? Tzn. w jakim mieście? I czy w Holandii agencja pośrednictwa pracy to właśnie wan 2 work czy tzw. Stuwadoorsbedrijf? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Niewazne

Stompetoren - banda alkoholików, niedzielne libacje, zalęgarnia ćpunów. Na porządku dziennym są wyzwiska, bijatyki, obrażanie wszystkich. Sama praca w Plusie jest okej ale kwaterunek to KOMPLETNE DNO. 50 chłopa w jednym budynku. Nie wiem czy ktoś tu sprząta czy nie ale stale brakuje podstawowych rzeczy tj. papieru toaletowego, płynu do mycia naczyń. Pani gosposia siedzi cały dzień na kuchni (serio, kiedy nie zachodziłem na dół to zawsze piła kawkę), jedynie coś zaczyna robić gdy zbliża się kontrola.

P
@Niewazne

Czego klamiesz

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)