Smyk Sp. z.o.o

Poznań

Opinie o Smyk Sp. z.o.o

savitri81

a ktoś może wie jakie są zarobki jako zastępca kierownika?

Mon

Wiesz co to jest przerażające, ale to jakieś stare informacje, nic takiego nie dzieje się od wielu miesięcy, teraz generalnie jest naprawdę dobrze, coraz lepsza kasa

CZEKA

Na "Smyku" w Galerii Malta panuje swoisty eros. A odpowiedzialna za to jest sama kierowniczka - Dominika D. Ochronę i opiekę nad nią roztacza przełożony, Grzegorz K. Wysuwa ona (Dominika D.) aseksualne pomówienia pod adresem innych osób. I to wszystko w miejscu pracy. Ludzie, przecież to klimat agencji towarzyskiej. Ostatnią "ofiarą" Dominiki D. był pracujący w sklepie pan ochroniarz. Już na drugim spotkaniu Dominika D. zaczęła go wyzywać, że ponoć maca jej ukochane koleżanki O Boże! Może Dominika D. sama pragnęła, by jej to zrobił, ale to już trzeba mieć walory estetyczne. Pan ochroniarz złożył skargę, co bardzo rozwścieczyło Dominikę D. Była wyjątkowo chamska. Grzegorza K. nie było wówczas w pracy, ale gdy tylko wrócił z urlopu również był wściekły - nawet pies, nim broni sukę, najpierw się zastanawia. Na "molestowanie" nie mieli oni żadnych dowodów. W ostateczności pan ochroniarz został przeniesiony, i chwała Bogu, bo by go zgnoili.

hi hi jasne napewno masakra jakaś

Fajna praca w miłym zespole

Zostaw opinię o Smyk Sp. z.o.o - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smyk Sp. z.o.o