Opinie o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chłodnia Olsztyn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chłodnia Olsztyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

Też słyszałam że [usunięte przez moderatora] zwolnili, ciekawe kto będzie następny

Konfidentów nie zwolni, ktoś musi donosić na tych co zostali...

@

polecimy wszyscy kwestia czasu,czy ktoś liczył ile my zarabiamy na czysto po odjęciu tych wszystkich dodatków .

To prawda, niszczą wszystkich co się znają, bo wiedzą i widzą co Ci ... robią z firmą, płacz i lament. Koniec miesiąca ciekawe kto poleci?

Czy po rozmowie w Chłodnia Olsztyn rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
zdzich

I Jakie budynki są własnością Chłodni Olsztyn ?

Te zwolnienia grupowe to prawda ?

hmm

A przeprosiłam, bo musiałam.

hmm

Myślisz o kimś innym. Jak byłam w łazience to słyszałam ciekawa rozmowę.

pracowita

Wez sie za prace a nie nagadujesz

hmm

Przepraszam za wcześniejszy komentarz.

hmm

To co dzisiaj, niechcący, usłyszałam od żółtych, wygląda mi już na koniec tej firmy. Szczegóły zachowam dla siebie oraz dla rodziny.

chłodnica

niema się czego bać bo nie ma chłodni takie gawno co pozostało to to nie firma tylko zlepek przypadkowych ludzi którzy chcą dorobić do wojskowych emerytur i tym podobni właściciel czekamy na efekty bo złomu kiedyś zabraknie wszystkich bardzo wykształconych przepraszam za błędy.

jkl

ja sie nie boje,ale nie bede robil innym rozrywki...

NO ja bym coś napisał ale się boję

Zastraszeni pracownicy boją się pisać...

chyba nie tylko oni

Jak dla mnie to dobrze ze [usunięte przez moderatora] chyba jutro wraca do nas nas, z tym kolesiem praca idzie jak po masle, ma chlop glowe na karku. Jest wredny ale konkretny i wie czego chce.

klamka

najśmieszniejsze jest to że klamce się wydaję że wszystko wie najlepiej i robi najlepiej a naprawdę to jest tak że nikogo ze starych doświadczonych nie chce słuchać tylko karze im robić jak on uważa fałszywie patrzy na każdego pracownika tu obiecuje złote góry a na wypłacie jak było tak jest czyli bardzo bardzo kiepsko może ktoś z biura czy zarządu w końcu przejrzy na oczy i powie mu żeby nie robił z ludzi i z siebie debila gdyby nie [usunięte przez moderatora] to na produkcji nie byłoby nikogo normalnego

cała prawda

To nie klamka się dissuje, zbyt mało rozwinięty ma budyń pod czaszką... Please, czy naprawde myślisz, że jest on w stanie urodzić taki tekst i przy okazji nie [usunięte przez moderatora] się na śmierć "budyniową".

qaz

"Do Całej prawdy, ja podisuję się cała prawda. Widzisz różnicę?" klamka, trzeba mieć trochę niedorozwoju, aby dissować samego siebie hehe ty wiesz wogole co to diss? Cała prawda ciebie pochwalil ale nie wiedziales ze ja wiem ze to ty napisales

cała prawda

Do Całej prawdy, ja podisuję się cała prawda. Widzisz różnicę? Dzięki za uznanie - pozdrawiam i liczymy (chyba mogę wypowiedzieć się za większość) na więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia Olsztyn - Olsztyn

Chłodnia Olsztyn