Opinie o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chłodnia Olsztyn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chłodnia Olsztyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

ooooo

chłodnia Olsztyn najgorszy zakład w olsztynie

ciekawa

Czy to prawdza, że[usunięte przez moderatora] J wyleciał? Wiadomo za co?

ttyyu

5 ,57 na godz brutto i nie licz na więcej gdzie ty człowieku się pchasz w ten syf

Witam, mam pytanie, ile dostane na godzine zatrudniajac sie w chłodni? pozdrawiam

Czy po rozmowie w Chłodnia Olsztyn rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
mm

co tam słychać w tym wsyfie ostatno

bbbbbb

wiecie co?mnie zwolnili i powiem wam jestem szczęśliwa,koniec inni mnie nie obchodzą

widzicie,zwalniają mieli zwolnić 34 osoby a zwolnili 10 i co dalej?słyszałem że co niektórym wypowiedzenie wycofali.trzeba mieć dobre plecy pani M.[usunięte przez moderatora].Jak ta osoba morze teraz patrzeć na tych co dostali wypowiedzenia.wstyd

czy jedno, wyklucza drugie??:) Dobrze sobie po prostu dziewczyna radzi zeby z roboty nie wyleciec:)

??????????????

to co z tą imprezą dobrze byłoby wziąć drugą połówkę????????

R

starałem sie dobrze pracowac ale ponoc mnie maja zwolnic. nie pisze dobrze na komputerze. jestem starej daty

kkkk

To są jakieś bajki o tej imprezie

...

fajnie by bylo, a kiedy by miala byc. I tak lipa ze nigdy nie mozna wziasc nikogo . Chetnie poszlo by sie z druga polowka.:)

men

ja tam trochę pracowałem,dużo ludzi zwolnili to już nie ta chłodnia co kiedyś pozdrawiam

zwolniona.

zapewniam ze nikt z produkcji nie jest zastraszony . pracowałam tam , to wy dwie jestescie straszakami . Każdy trzyma się od was z daleka i nie siejcie famy , bo wszyscy wiemy o co chodzi. Pozdrawiam.

Zwolniona.

Przejrzano kłamczuchy nie oszukujmy się . Mając do wyboru gorzką prawde , albo słodkie kłamstwo. Zazwyczaj wolą to drugie.Pozwalamy sie okłamywać i sami kłamiemy.Kłamiemy żeby poczuć sie lepiej ale nie ranić innych. Pozdrawiam drogie kolezanki z produkcji.

Tragedia w chłodni

W, że tu liczą się tylko znajomości i dawanie w łape. Powinno to się zakończyć. A może macie premię za to, że komuś nagadacie do dyrektora. Pewnie tak jest. Zero solidarności - większość lizusów. Niby wszystko pięknie - każdy ładnie ale tylko stawiają uszy, zeby wyłapać jakieś nowinki. A wtedy co? ... biegiem naskarżyć. Wstyd ..... Lizusy .....

tak dziś w szatni nam powiedziały jak by był ok to powiedziałby im a że jest niefer to (usunięte przez administratora) to żle onim świadczy jakby wiedziały to by przestały się wściekać nie dajcie się laski

lllll

zrobiłeś drogi m[usunięte przez moderatora] zamęt wstydz się pare dni jesteś dyrektorem a już masz wrogów

Klamka

A ja się tak zakręcę i sam siebie zwolnię, bo jestem HARDKOREM :d

Ja również

Ja również się niedługo zwalniam. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia Olsztyn - Olsztyn

Chłodnia Olsztyn