flexworks

Bleiswijk

Opinie o flexworks

Jeremiasz

Profesjonalna firma, sądzę że warto załapać się tu do pracy. Szkoda tylko, że od tak dawna nikt nic nie pisał. Jan słyszałem sporo dobrego i mam zamiar startować.

Weronika

@Szymon, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do flexworks? W komentarzu wspominasz m.in. o tym, że firma 'potrąca' kary, nie informując przy tym innych. Co masz na myśli? Czy spotkała Cię jakaś konkretna sytuacja?

Szymon

Najgorsza firma jaką poznałem ! Ostrzegam szczególnie przed p.(usunięte przez administratora)i p.(usunięte przez administratora)tylko potrafią kłamać ,nie potrafią udzielić prostej odpowiedzi. Potrącają kary o czym nawet nie informują ludzi , oszukują na salarisach , trzeba dobrze kontrolować

maras

a czy ten system wypłat dotyczy także innych lokalizacji?

agniecha300

Najgorsza firma na świecie.Praca na produkcji przy papryce...mieszkanie w "hotelu"ze zbieraniną ludzi z całego świata.Latające noże,mordobicie,awantury,kradzieże-to wszystko na porządku dziennym.Służba porządkowa tego hotelu to kilka "karków"na których nie można patrzeć bo "zabijają"wzrokiem.Opłata za hotel 90E tygodniowo + 19E za ubezpieczenie + 4e dziennie za "obiady"które odliczają od wypłaty niezależnie czy jadasz czy nie.A teraz o płacy-138h(4 tygodnie)=693E na konto.Porażka!!! Wypłaty są co 4 tygodnie...NIE POLECAM!!!

xyz

Wszystkie oferowane przez nich prace są w holenderskich firmach. No tak potrzebują pracowników, bo wszyscy od nich uciekają :) Teraz każdego przyjmą bez wahania. Wcześniej wymagali znajomości języka, a teraz dosłownie każdy się przyda... Zresztą to już nie jest FLEXWORX a HOOGENDOORN DE WAARD.

xyz

Tak ale przez to biuro innej opcji nie ma. Nawet rzekomo wakacyjne doliczają do wypłaty a jak zaczniesz liczyć to i tak się nie doliczysz. Gdzieś ta kasa znika i tak naprawdę tego nie dostajesz. Próbuj a i tak się przekonasz że miałem rację.

xyz

Jak zarobisz 1050€ dojeżdżając rowerem i przy 180h to będzie dobrze... Oczywiście mieszkanie służbowe.

pracownik były

czy ktoś poda numer do tej pracy,ja byłam w tej firmie w 2004 roku, to było pakowanie reklam w Amsterdamie i Utrechcie z góry dzięki

edgar

Czy ja wiem, jak dla mnie to nadal jest jakas alternatywa co do zarobków w naszym kraju, także flexworks jeszcze pewnie długo utrzyma sie w branży. Może ktoś napisac na ile można liczyć w ogóle starając się o taka posadę produkcyjną? Czy sa tutaj jakieś ukryte opłaty jak kwatera i dojazdy, czy składka ubezpieczeniowa?

paweł27

Właśnie zauważyłem że firma flexworks wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać. Branża: Produkcja Lokalizacja: Holandia Agencja Pracy Solid Service Flexwork (nr rejestru 10692) dla jednego ze swoich ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722839?keywords=&region=

niezadowolony

pracuje sie tylko na koszt wynajmu mieszkania, jawne oszustwo, tylko rodziny koordynatorow maja prace,nie polecam nikomu

igor

jedyne z czym mi sie kojarzy nazwa FLEXWORKS to ISTNA TRAGEDIA !!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

ryba

nie polecam nikomu pracy w tej firmie maja prace dla znajomych [usunięte przez moderatora] jak ktos chce siedziec caly tydzien na domku i pracowac 2razy na tydzien aby zarobic na domek czasem nie to prosze bardzo ale ostrzegalaem

nerwus

....... - 2010-03-10 20:10:53 I tak będą ludzi ściągać...[usunięte przez moderatora] ja własnie z tamtą zjechałem i nie polecam tej formy ogólnie żadnego polskiego ajzen biura [usunięte przez moderatora]mydlom oczy ludzią daja nna umowę do podpisania a na miejscu jest 2 ale juz inna pracy nie ma ludzie siedza na domkach i zastanawiają się za co wrócić do polski żenada trzeba z tym skończyć

.......

I tak będą ludzi ściągać...[usunięte przez moderatora]

przestroga

Taa zgadzam się to co się w tej firmie wyprawia z ludźmi to śmiech.Zarabiają po 200 euro miesięcznie o ile coś zarobią...trzeba to gdzieś zgłosić bo to chyba wbrew jakimś zasadom jest,są przecież jakieś prawa to normujące i biura się tym zajmujące....muszę to sprawdzić pozdrawiam

Najgorsze jest to że walą takie ściemy że szok.Ludziom wyjeżdżającym mowia ze wyplata jest co tydzień,ze dostaną ubranie robocze w zakladzie pracy i nie wspominaja nic o butach.[usunięte przez moderatora] tyle mam do powiedzenia ja sie ciesze ze juz nie pracuje w tej firmie

ali

macie racje kicha na maxa

kozak

Chyba wszyscy się nad tym zastanawiają co musi siedzieć w glowach naszych przecudnych szefów że tak łapczywie ściągają nadal ludzi z polski.My siedzimy po miesiąc na domkach bez pracy nie licząc dnia dwóch w tyg.A tu co tydzień nowi nowi i coraz to więcej osób siedzi na domkach.....Dalej ludzie przyjeżdżajcie posiedzimy sobie razem będzie nas jeszcze więcej.....ahoj

to prawda

tak zgadzam się z wypowiedzią ufo.Ludzie przyjeżdżają tu żeby zarobić a jedyne co im pozostaje to siedzenie na domkach bo nie ma pracy.Jeden dzień w tygodniu pójdą do pracy,zarobią na mieszkanie i wychodzą na minusie.Nie polecam tej firmy [usunięte przez moderatora]

ufo

Nie polecam tej firmy.Ludzie zarabiaja po 100 euro na miesiąc.Przepracowany jeden dzień w wyg to jest max na no możecie tu liczyć.A jak przyjedziecie to nie mówcie że nie wiedzieliście...

ktosiek

nie polecam tej firmy,nie gwarantują żadnych godzin,ludzie zarabiaja po 100/200 euro na miesiąc.Masz nazwisko masz prace,jesteś zwykłym szaraczkiem to pracujesz dwa trzy dni w tygodniu.Zazwyczaj jest tak ze ma się 14-28godzin.Koszmar.Ludzie nie jedzcie z nimi bo nie warto się w to pakować

lolek

Jedyne słowo, jakie mi przychodzi na myśl to "DNO".....

Zostaw opinię o flexworks - Bleiswijk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie flexworks