Opinie o Flexworx w Bleiswijk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flexworx. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flexworx o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexworx w Bleiswijk

Jeszcze w listopadzie ktoś wspomniał o trzech ofertach na stronie, ja też taka ich liczbę widzę ale maja daty styczniowe. Nie wiecie przypadkiem czy to są odświeżone tamte oferty czy jakieś nowe? Myślę wstępnie o tej spożywce w Zoetermeer. Był ktoś i mógłby polecić?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Beata

01.12.2023 11:12

Beataikona wywiad

Właśnie zakończyłam współpracę z agencją pośrednictwa pracy Flexworx i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie było zawsze terminowe. Koordynator był pomocny. Warunki mieszkaniowe były bardzo dobre. Domek był nowoczesny, w pełni wyposażony, umiejscowiony blisko miejsca pracy. Miałam zapewniony dojazd samochodem służbowym do pracy. Na zlecenie wyjechałam razem z mężem. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę.

Beataikona wywiad

Zajmowałam się skanowaniem produktów, pakowaniem ich i etykietowaniem do wysyłki.

Beataikona wywiad

Zakończyłam współpracę z powodów rodzinnych.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Beataikona wywiad

Zarabiałam 12 euro brutto na godzinę.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Beataikona wywiad

Współpracowałam z tą firmą dwa miesiące.

Beataikona wywiad

Pozytywne aspekty współpracy z tą firmą to miła atmosfera i wynagrodzenie na czas. Zlecenie, którego się podjęłam, okazało się lekką pracą.

Nie mam żadnych uwag.

Beataikona wywiad

Na moim stanowisku nie było możliwości rozwoju.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Beataikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami firmy oceniam bardzo dobrze. Byliśmy zgranym zespołem.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Beataikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą oceniam bardzo dobrze.

Beataikona wywiad

Według mnie najbardziej na miłą atmosferę wpływał zgrany zespół.

Beataikona wywiad

Pracodawca wywiązywał się z ustalonych warunków pracy.

Julix Nowy wpis

Witam czy jest jakaś porządna agencja przez którą mogłabym wyjechać z partnerem razem żeby warunki mieszkaniowe i można było liczyć na pomoc biura w każdym przypadku pozdrawiam

Elżbieta Nowy wpis

Kary za brudny kubek lub spanie w salonie brzmią dość abstrakcyjnie, w jaki sposób agencja kontroluje takie rzeczy, macie kamery? Czy jest regulamin, który reguluje wysokość tych kar, czy kwoty są przyznawane wedle uznania?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Flexworx? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik magazynowy
KBTI Poland
logo firmy Order Picker w AH, wiele lokalizacji
Carrière
(2059 opinii)
logo firmy Team Leader
Workstead
logo firmy Praca przy pakowaniu/ sortowaniu warzyw i owoców
Bleiswijk
Strefapracy.com Sp. z o.o.
Madzix44

Polecam! Agencja ok.

Robert

Czy język niemiecki jest wymagany w tej firmie czy nie ?

Diese Firma ist echte Diebe

Gorąco nie polecam!!!(usunięte przez administratora)(w większości przypadków wypracowane godziny nie są prawidłowo uwzględniane w pasku wypłat, ludzie pracują na identycznych zmianach identyczną liczbę godzin mimo to mają różne od siebie wyliczenia wypłat, brakujące godziny z przepracowanego tygodnia pojawiają się masowo u dużej liczby pracowników cyklicznie co tydzień trafia kogoś innego albo księgowość to debile albo zamierzeniem jest okradanie uczciwie pracujących osób) korekty "błędów systemu ksiegowania" wypłacane są niechetnie i po długim okresie czasu... dziwnej treści kary typu zaśniesz na sofie w salonie zamiast we własnym pokoju 50€ lepiej zostać w Polsce za 2500zł niż tracić nerwy na tę bandę(usunięte przez administratora)Jestem mocno zdziwiona że jeszcze nikt z byłych pracowników nie zafundował im kontroli holenderskiego urzędu. Kraść i przetrzymywac pieniądze potrafią odsetki z tego tytułu to już fikcja. Ludzie tam zatrudnieni powinni zebrać się podpisać listę wszystkich oszukanych i wysłać do belastingu z prośbą o przetrzepanie dokumentacji i zamkniecie agencji bardziej przypominającej (usunięte przez administratora) niż agencję zatrudnienia.

szukampracy

ja tez bym chciala wiedziec jak jest z praca? prosze o informacje.

Edward
@szukampracy

Masz jakieś konkretne wymagania względem tego pracodawcy? Ciekawi mnie, czy poszukujesz pracy na konkretnym stanowisku, czy może nie masz w tym zakresie większych wymagań.

2016
@szukampracy

Byłem w 2016 nie polecam tej tam na cale biuro

Ta firma to jest jeden wielki nie wypał, odradzam każdemu!

Zuzanna
@Paweł

Masz oczywiście prawo do takiego zdania. Ja jednak, z uwagi na to, że jestem zainteresowana pracą w Flexworks, chcę poznać powody Twojej niechęci wobec tego pracodawcy. Czy chodzi może o wysokość wynagrodzenia czy może o atmosferę w pracy? Powiedz coś więcej.

Feliks

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie da się napisać?

zyto
@Feliks

jestem kolego pewny robilem przez to biuro i naprawe zaufaj mi jesli masz troche ambicj i znasz jesyka angielskiego to nie pchaj sie donich ale decyzja nalezy do ciebie ja nie polecam banda zlodziej a zwlaszcza Bozena (babcia) ile bys niemial to tyle by szarpala

Szymon

Najgorsza firma jaką poznałem ! Ostrzegam szczególnie przed p.(usunięte przez administratora)i p.(usunięte przez administratora)tylko potrafią kłamać ,nie potrafią udzielić prostej odpowiedzi. Potrącają kary o czym nawet nie informują ludzi , oszukują na salarisach , trzeba dobrze kontrolować

Paula
@Szymon

Co to znaczy że oszukują na salarisach

Kudlaty
@Paula

Przekonaj się sama trza uciekać jak najszybciej

Wojtas

Lipa straszna banda oszustów traktują ludzi bez szacunku..kary wymyslane za wszystko brudny kubek,zapach za wszystko.mało pracy ale jak już mieli to w większości kieraty obozy..wypłaty co 4 tygodnie jak się nie spóźnia bo i tak im się zdarzało.dobrze mają kinfidenci lizidupy i inni niedowartosciowanii chorzy mentalnie jak umysłowo ludziw. M

Paula

Traktuja ludzi jak bydło. Wielka PANI Bożena, ma problemy emocjonalne a nawet śmiem twierdzić, że ma problemy psychiczne. Uważajcie na nią i na całą firme. Nie wywiązują się z umów. Warunki mieszkalne tragiczne

Nina

Pewnie o tym wszystkim była mowa na samym początku tylko sami nie pamiętamy a później jest problem.

Nie polecam tej firmy, to jest patologia , oszukują na wypłatach. Za przejazd do pracy potrącają z wypłaty po 15 euro/tydzień a nawet za wyjazd do lekarza. Omijajcie wielkimi krokami.

Weronika

@Anonim tak, masz racje - na stronie internetowej flexworks można znaleźć szereg przeróżnych ofert pracy. Natomiast wszystkie zostały opublikowane w ubiegłym roku. Czy to znaczy, że to są stałe rekrutacje i można w dalszym ciągu wysyłać swoje cv? Z czego to wynika? To dość specyficzna sytuacja, więc więcej szczegółów będzie tu naprawdę pomocne.

Olek

Podpowiedzcie jakie warunki pobytu organizuje firma?

Weronika

@Igor Próbowałam znaleźć te informacje w internecie dla Ciebie, jednak nie udało mi się to. W związku z tym, podpinam się pod Twoje pytanie. Czy ktoś może napisać czy firma Flexworks szuka pracowników, jeżeli ktoś posiada takie informacje?

@Weronika

Z tego co mi wiadomo cały czas szukają pracowników.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexworx - Bleiswijk

• Jak się pracuje w Flexworx?

Zobacz opinie na temat firmy Flexworx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexworx?

Flexworx