Opinie o Flexworx teraz Hoogendoorn de Waard! w Bleiswijk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flexworx teraz Hoogendoorn de Waard!. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Flexworx teraz Hoogendoorn de Waard! o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexworx teraz Hoogendoorn de Waard! w Bleiswijk

Staszek Nowy wpis

Mam nadzieje, że teraz są szanse na wyjazd do pracy w firmie, pandemia odpuściła.

NoName Nowy wpis

Witam mam na imię Piotr pracowałem u nich od marca do teraz w DHL za 12,85 brutto pierwszą wyplate miałem policzoną stawkę za 9,33 bo(usunięte przez administratora)się niby "pomylił" tak samo z wakacyjnymi też się pomylił nie wspomne już o (usunięte przez administratora)godzinach też miało to miejsce co tydzień były korekty a potem był taki (usunięte przez administratora) że korekt nie było bo zdaniem tego pana wszystko jest ok więc po zakończeniu współpracy z tym że (usunięte przez administratora)biurem postanowiłem wysłać wszystkie salarisy do SNCU także panie(usunięte przez administratora) wszystko mi odda co (usunięte przez administratora) a co do pani (usunięte przez administratora)nie ładnie dawać kary za klucze 75 euro, teraz kieruje te słowa do wszystkich którzy się tam wybierają zastanówcie się zanim zadzwonic ie do tego biura czy napewno chcecie być (usunięte przez administratora)

oszuk Nowy wpis
@NoName

jak przyjedziesz do tej agencj bez jenzyka to naprawde nie poradzisz sobie my na DHL musieli hodzic zeby nam godziny drukowali a Cor sie tylko denerwowal ze biuro nam nie wyplaca pieniedzy to banda zlodzieij nie przyjezdzajcie ludzie donich to szkoda waszych pieniedzy wydawac na podrusz bo kasy nie bedzie a kary beda duzo ludzi tu nie klamie ja pracowalem i ucieklem bo to nie porozumienie

Zainteresowany Nowy wpis

Powiedzcie jak dostać się do tej agencji? Czy pomogą z nauka języka obcego?

Olga

Pracowałam 6lat przez tą agencję i uważam, że jest najbardziej uczciwa. Koordynatorzy bardzo pomocni i wypłaty zawsze się zgadzają.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Flexworx teraz Hoogendoorn de Waard!? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik magazynowy
KBTI Poland
logo firmy Order Picker w AH, wiele lokalizacji
Carrière
(2059 opinii)
logo firmy Team Leader
Workstead
logo firmy Praca przy pakowaniu/ sortowaniu warzyw i owoców
Bleiswijk
Strefapracy.com Sp. z o.o.
Naiwny

Nie polecam nikomu okradają i oszukują na każdym kroku,skoro nie ma pracy po co rekrutują?wyjaśniam po co,a wiec po to by zarabiać na mieszkaniach,wysyłają do pracy na 6 czy 7 godzin w tygodniu za co zabierają całą kwotę za mieszkanie czyli 93 euro bywa że dostajesz wypłaty 17 euro a czasem minus 70 euro hmm kpina,jestem tutaj sześć tygodni i do tej pory dostałem dwie wypłaty po 20 euro dobre chociaż to że na plusie haha w przeciwieństwie do innych naiwnych pracujących tutaj,ludzie czekają po dwa miesiące na wyrobienie numeru sofi co wiąze sie z tym że nie otrzymują wypłat co jedynie zaliczke 25 euro jeśli oczywiście mają godziny,kary sypią sie za byle co,potrafią wejść na kontrole czystości do mieszkania i grzebać przeszukiwać osobiste prywatne żeczy parodia nie firma ludzie zastanówcie sie przed przyjazdem tutaj odradzam każdemu jeszcze tu jestem ale już nie długo....ostrzegam wszystkich przed flexworx!!!!!!!!!

Sebastian

Twoja wypowiedź jest niezgodna z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Na forum Gowork.pl nie wolno podawać danych osobowych innych osób, także inicjałów, po których mogą być rozpoznani. Zabronione jest też obrażanie kogokolwiek. Wyrażając swoją krytykę należy to robić w sposób konstruktywny i rzetelny. Jeśli możesz napisać taką opinie, zrób to. Może zechcesz doprecyzować kwestię czasu pracy - czy przez te 2-3 dni, o których wspominasz, pracuje się standardowe 8h, czy jakoś inaczej?

Stefek

UWAZAJCIE NA TE BIURO! To (usunięte przez administratora) Pracowałem w tym biurze przez rok i w każdym solarisie zawsze coś brakowało. Nie płacą też godz wakacyjnych. A jak się zapytałem o te godz to Pan Bartek odpowiedzialny za wypłaty kłamie że te godz są wypłacane do każdego solarisa.Mało tego osoba odpowiedzialna za mieszkania czyli Bozena to straszne babsko która chodzi po mieszkaniach i daje kary za odkrecone kaloryfery za palenie itd... Koordynatorzy nie odbierają telefonów nawet w czasie ich godz pracy

JAnek

NIE POLECAM ! ZWŁASZCZA PAROM !!! Wlasnie stracilem żone przez tą firme! Rozdzielili nas .. stały schemat ! Rozdzielają pary !!! Facetów do ciężkiej pracy w fabrykach a panienki do pakowania... My zapierda.... a tam się dzieje... Samotnych chłopów tam od groma.. Do tego kasy nie ma .. praca 2 -3 razy w tygodniu Zniszczą wam życie a kasy nie będzie ! Odradzam tą firme !

Rasputin
@JAnek

Tutaj to ja raczej winy firmy nie widzę. Jak swojej baby nie upilnowałeś albo ona daje tak szybko i łatwo to ciężko winić za to agencje. A nie pomyślałeś o tym żeby im za to podziękować, może jednak oni Ci życie uratowali, hehehe!

xyz

Zatrudniają ludzi by wysłać ich do pracy na 1-2 dni aby zapłacić za pokój. Problemy na każdym kroku. W biurze chamstwo, prostactwo i brak poszanowania człowieka. Wystarczy posłuchać w jaki sposób wypowiadają się o pracownikach. Nie mają pracy a wciąż sprowadzają ludzi z Polski! Kłamstwo mają we krwi. Prosto w oczy będą obiecywać złote góry, mówić jak to dbają o wszystkich pracowników, a to wszystko G***no prawda! Zmienili nazwę nie tyle ze względu na podatki, co na złą opinię! Jeśli sami siebie szanujecie, omijajcie to biuro szerokim łukiem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Flexworx teraz Hoogendoorn de Waard! - Bleiswijk

Flexworx teraz Hoogendoorn de Waard!