AGAMA Polska Sp. z o.o.

Opinie o AGAMA Polska Sp. z o.o.

ola

jakie piwa? czy wyście zwariowali? mówimy przecież o tej agamie która prowadzi działalność w Warszawie, tak? no to jak łaskawie przeczytacie cokolwiek w internedcie to zobaczycie że ona się media do drukarek zajmuje, nie wiem o co wam chodzi z tymi browarami

gosc

Zgadzam sie z Toba i równiez nie mam najlepszego zdania o tym sklepie. Smieszny nocny, więcej w nim przeterminowanego piwa, które sprzedają po obniżonej cenie... Omijam szerokim łukiem.

beber

Nie polecam współpracy z tym sklepem, wiecznie mają problem z płatnościami, a rotacja pracowników jest zaskakująca, co chwile ktoś się zwalnia. Pewnie z tego samego powodu.

Zostaw opinię o AGAMA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGAMA Polska Sp. z o.o.