Opinie o Seget S.J w Lubomia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Seget S.J. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Seget S.J o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seget S.J w Lubomia

remek Nowy wpis

Kupiłem biała kiełbasę do żuru. Podczas krojenia rozlatywała się na kawałki. Po podsmażeniu na patelni to coś wyglądało bardzo nie apetycznie przypominało kupkę drobnego żwirku. Pozostałe dwie "kiełbaski" odesłałem im z życzeniami smacznego.

woj1to Nowy wpis

Witam ! Ja jestem bardzo zadowolony za przejazd itd. Trasa z panem(usunięte przez administratora) polecam !!! Seget zniszczyli kierowca tzw mlodzi i w jedną stronę ! Naprawdę polecam mila obsługa na infolini i bardzo tanio

Magda Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje? Nawet nie narzekacie, co się dzieje? Może dowiem się coś o ewentualnej pracy?

add Nowy wpis

Nie polecam nikomu!!! Szkoda nerwów na pracę u nich . Place że nie można się utrzymać za to ,a żeby jeszcze terminowo płacili to było by dobrze . Szefostwo se wybiera ludzi którzy wypłaty dostają 8 każdego miesiąca a reszta czeka nawet do 15-stego !! Skandal robisz za dwóch a wypłaty choćby pół etatu .....Nie dziw że kto przychodzi to po dwóch dniach rezygnuje ....

Doradca Klienta

jak chcesz pracować to możemy Cię przyjąć

nie było nic konkretnego tylko czy jestem tzw czasowy

Leszno
how

ja to bym się i tak chętnie do nich załapał, ale zastanawiam się czy mają teraz jakieś oferty pracy, wiecie?

Arni

Witam moja Matka welezdzajonc do kleve znajduje sie w Holandi Nie mila infolinia porostu nie powinni wogule byc przewozem osob ODRADZAM WSZYSTKIM WYJAZDY Z TYM PRZEWOZNIKIEM SEGET

halineczka

ja najbardziej zaciekawiona jestem opiniami o firmie seget od ludzi którzy obecnie tam pracuja, osoby kiedyś tam pracujące albo nie znające firmy wcale od środka powinny mieć zakaz opficjalny na wydawanie jakichkolwiek opinii o aktualnej sytuacji wewnątrz firmy bo zaburzają wiarygodność i porządek dyskusji

mocar

Zastanawia mnie dlaczego ludzie się tutaj nie wypowiadają, pomimo faktu, że Seget przecież działa na rynku. Jeżeli jest tu ktoś, kto przegląda to forum a przy okazji pracuje dla segetu to prosiłbym o uaktualnienie pewnych informacji tak by kandydaci również mogli podjąć właściwe decyzje. Ma to jakiś sens?

adi

tak, pracowałem tam, umowa była, ale zarobki żadne.... (usunięte przez administratora) i to wszystko robić za wszystkich i tyle... zrezygnowałem bo nie da się pracować za tak niską kasę obiecywali że wszystko będzie ok ale niestety lipa...

anty

ta firma to jest wyzysk czlowieka przez czlowieka. 2 szefów, 2 szefowe, 6 pracownikow, a zarobki pożal sie boże bo przecierz trzeba tych nierobów utrzymać. NIE POLECAM !!!

Nieważne

Nie polecam!!! [usunięte przez moderatora]!!! Stres i bardzo małe zarobki.

pietrek

dajcie sobie spokój z tą firmą, małe zarobki, narobić się trzeba a jak chcecie podwyżkę to zapomnijcie że co kolwiek dostaniecie i tak będziecie robić aż nie znajdziecie coś lepszego, szkoda czasu, nerwów i życia.....

Rafi

nigdy nie zaczynajcie z tą firmą, szkoda czasu i nerwów, zarobki bardzo małe a musisz robić za dwóch.... nie polecam

mag

zgadzam się, pracowałem tam kiedyś i nikomu nie polecam tej pseudo firmy!!! (usunięte przez administratora) i nic więcej....

Zostaw merytoryczną opinię o Seget S.J - Lubomia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seget S.J?

Kandydaci do pracy w Seget S.J napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seget S.J