Bank DnB NORD Polska SA

Opinie o Bank DnB NORD Polska SA

chyba wiem o kim mowa, taki kartofel inaczej rzecz ujmując.... grube, okrągłe i paskudne......

Odradzam pracę w tym śmietniskowym banku, który taki się stał głównie za sprawą osób zarządzających, kierowników, dyrektorów etc... Totalna porażka umysłowa i organizacyjna. Kiepska kasa, zero znajomości języka, ZERO WIEDZY BANKOWEJ, bazarowe standardy pracy. Pozerstwo na całego. Niektórzy tylko potrafią: głośno śmiać się, biegać jak słonice, aż się podłoga od ciężaru ugina po całym budynku, przechadzać się na kilkugodzinne lunch'e - oto cała ich praca... Kumoterstwo na każdym kroku, brak profesjonalizmu. Donosicielstwo, brak przyjaznej atmosfery.... Za czasów BISE było inaczej, tam była klasa, ludzie byli największą wartością tego Banku. Życzę dnb powodzenia jednak jest to tylko przedłużanie agonii, gdyż i tak klęska murowana i nie do ominięcia.

Zostaw opinię o Bank DnB NORD Polska SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank DnB NORD Polska SA