Polskie Centrum NHL

Opinie o Polskie Centrum NHL

Waldi_81

Słowa kojarzące się z Polskie Centrum NHL: profesjonalna, szybka, interesująca, perspektywiczna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo duży Atmosfera i ludzie tam pracujący są rewelacyjne Od jakiej stawki można negocjować pensję? brak danych (inicjatywa non-profit) Najbardziej podobało mi się w Polskie Centrum NHL : mozliwość bliższego kontaktu ze światem NHL, trening języka pisanego - dziennikarskiego Najbardziej nie podobało mi się w Polskie Centrum NHL : -

Zostaw opinię o Polskie Centrum NHL - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Centrum NHL