Call Contect

Opinie o Call Contect

Cześć,mam pytanie... byłam dziś tam na szkoleniu na projekt Tele 2 (od tego zaczynam bo nie mam jeszcze żadnego doświadczenia) i były pokazywane stawki za godzine i prowizje. M.in ze 70% osób ma 12 zł, a lepsi 14 zł i że najlepszy konsultant ma co miesiąc powyżej 5 tysi netto? Czy to prawda? Szkolenie było fajne,myslałam, ze bedzie gorzej...jutro mam egzamin.Chciałabym zarobic troche w wakacje i gdzieś wyjechać, a znajomi mi powiedzieli, ze w call center mozna szybko wyciagnąć kilka tysi bez wiekszego wysiułku... a gadane podobno mam. Czekam na info od osób które tam pracuja.

Zostaw opinię o Call Contect - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call Contect