MEGA

kupa straszna...

Lucky

To chyba jakiś żart ???

Maja

@jeszcze w B jeśli forum jest obserwowane, to chyba tym bardziej warto mówić o zmianach, które wpłynęłyby pozytywnie na jakość pracy w firmie. W końcu stali, zmotywowani pracownicy to nie tylko zmniejszenie kosztów ewentualnych rekrutacji, ale również gwarancja zachowania jakości. Wątek ten służy również pomocą dla osób, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy właśnie w tej firmie. Dla potencjalnych pracowników, dodatkowe informacje o tym jak wygląda praca w MEGA, mogą być bardzo cenne. Mógłbyś jednak napisać coś o swoich doświadczeniach właśnie tutaj?

jeszcze w B

Cześć Maja chętnie Tobie opowiem o plusach i minusach ale nie na forum które bacznie jest obserwowane przez "..." Podaj kontakt.. Tutaj mogę przyznać że firma jest "super ale"

Maja

@Były pracownikco było główną przyczyną Twojego odejścia z MEGA? Dlaczego według Ciebie czas spędzony w firmie, to czas zmarnowany? Chętnie dowiemy się o tym jak wyglądają warunki pracy oraz jakie są plusy i minusy bycia zatrudnionym w firmie.

Zamiast marnować swój czas, lepiej szukać poważniejszych pracodawców. Polecam to dla własnego zdrowia psychicznego i fizycznego.

Joe

umowa pracę, pakiet świadczeń socjalnych np. Benefit system, ubezpieczenie grupowe

mikro
@Joe 30.03.2017 13:48

Pakiet świadczeń socjalnych chyba w ramach obowiązkowych składek ZUS, "Benefit system" -ładnie brzmi ale to tylko słowa, ubezpieczenia grupowe w ramach składki opłacanej indywidualnie. Ci co pisali o nadgodzinach i wydajności są w prawdzie, resztę można sobie samemu domówić. W firmie oprócz nazwy MEGA jest jeszcze sporo rzeczy MEGA ale nie są to benefity dla szeregowego pracownika one są na poziomie "decy"

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko konstruktor maszyn. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy na tym stanowisku? Jakie benefity zapewnia MEGA?

Walker
@Maja 30.03.2017 10:20

Niech szuka.

Aga

Powiedzcie mi jakie są zarobki.chce zacząć od maja.praca od 7do 15?i czy na chłodni jest naprawdę zimno czy do zniesienia.ile ludzi na zmianie pracuje.dzieki za odpowiedź

Aga

Jk

Wydajnosc, wydajność, wydajność. Aby szybciej aby więcej. Aby jak najbardziej wyeksploatowac pracownika za jak najniższa stawkę.

TIG welder

Witam. Jaka płaca za spawanie metoda TIG w tej firmie ?

xyz

nadgodziny bez zadnych dopłat, ciezko sie od nich wyrwać, częste delegacje, ciężko o rozwój, kierownik w porządku atmosfera zależna od działu firmy, zaletą jest fakt ze pieniądze zawsze na czas

Spawacz

Nie mogę nic powiedzieć o pracy bo nie wiem. SPAWACZE PROSZĘ WAS NIE OBNIŻAJCIE NAM PENSJI !! NIE SPAWAJCIE ZA 2 TYS :( JAK MOŻNA PRACOWAĆ ZA 2 TYS JAKO SPAWACZ !!

karaś

Mój mąż szuka pracy jaki kierowca. Ma już wieloletnie doświadczenie, chce po prostu poprawić warunki zatrudnienia. Mega poszukuje właśnie kierowcy samochodu ciężarowego. Podpowiecie nam, jak wygląda tutaj w praktyce ta posada?

romek

no rozmowa jak rozmowa pewnie torche związana z energetyką czy masz doświadczenie i tak dalej, gdzie poprzednio pracowałe jakie obwiązki miałeś ,co konkretnie to było, nic zaskakującego w takiej romzowie raczej nie będzie no chyba, z ekandydujes zna stanowiska kreatywnego działu marketingowego, to co innego.

mikro

barry napisz coś od siebie a nie przepisujesz ze strony firmy. Treść którą przepisujesz sama w sobie budzi kontrowersje a już na forum zdradza Ciebie samego lub osoby które zleciły Tobie ten wpis

TIG

BYŁEM TAM KIEDYS ZA PRACA.KIEROWNIK BARDZO DZIWNIE PODSZEDŁ DO MOJEJ OSOBY ,PRZESZEDŁEM TRZY DNIOWA PRÓBE CO MI DALI TO ZROBŁEM.NA KONIEC PADŁO TAKIE PYTANIE CZY UMIEM OSTRZYC WIERTŁA ODPOWIEDZIAŁEM TAK OCZYWISCIE.A ON ODPARŁ DZIEKOJEMY PANU.CHOLERA WIE O CO MU CHODZIŁO..

sns

Koledzy czy ktoś może mi powiedzieć jakie w tej firmie są zarobki bo nie wiem czy sobie głowę zawracać.

sebik

Ogółem dobrze, że mega płaci za te nadliczbowe nadgodziny, widac, że dbaja o pracownika, może i ja bym spróbował, co myslicie?

Jak ci tam tak dobrze to tam siedź. A za nadgodziny to się płaci setki i pięćdziesiątki a nie taką samą stawkę jak za godziny etatowe, ale co ty możesz o tym wiedzieć. [usunięte przez moderatora]

xxx

[usunięte przez moderatora]Jak ktoś chce to PRACUJE W NADGODZINACH. A JAK NIE TO NIE MUSI!!!! A POZA TYM NADLICZBOWE SĄ PŁACONE. [usunięte przez moderatora]

zadowolony z odejścia

Do ostatnich komentarzy-chyba was pogrzało. Owszem, płacą ale co najwyżej średnio i niezależnie od tego co się robi, ale zależnie od tego czy [usunięte przez moderatora] kogoś lubi. Poza tym praca po 250 godzin w miesiącu (a to nie jest rekordowa ilość w tej firmie) za jednakową stawkę bez żadnych dodatków to śmiech na sali.

Megan

Wy, którzy piszecie te żałosne komentarze zwyczajnie nie jesteście nauczeni pracować. Myślicie że to tak jak za komuny będziecie zbijać bąki i ktoś wam za to jeszcze zapłaci. Ale to demokracja panowie. Jak będziecie uczciwie pracować to na pewno zostaniecie docenieni. To prywatna firma chłopcy. Więc właściciel nie będzie opłacał bumelantów i obiboków. Takie są realia niestety :)

xxxxxxxxxxx

Według mojej oceny Firma godna polecenia, zarobki bardzo dobre jak na ten regjon uczciwie płacone. Odnośnie Kierownika facet na poziomie, umiejący podejmować sensowne decyzje. A że ktoś mu zazdrości i miesza w to jego dziecko to tylko o nim świadczy podejrzewam zwolniony pracownik.

anonimxxx

Historia lubi się powtarzać. Dziecko kierownika będzie spotykać takich życzliwych ludzi jak i on.

Raczej omijajcie z daleka. Da się wytrzymać ale zarobki słabe

sławek

ciekawa lektura...dobrze świadczy o kierowniku.. chłop z jajami i nikt mu nie podskoczy...wartościowy facet, już go polubiłem [usunięte przez moderatora]

chyba chciałbyś pracować...[usunięte przez moderatora] zwolnili bo do dwóch zliczyć nie umiał to pisze bzdury...

Dokładnie prezesa [usunięte przez moderatora] stanowisko jest zagrorzone, kierownika dac na ten stanowisko i odrazu Firma podniesie płace

No widac zamieszanie w tej firmie duze i za to wszystko ludzie winia kerownika no fakt jakis struty chodzi w tej pracy mam nadzieje ze nas nie pozwalnia

Dokładnie a skoro tam pracujesz to sam jestes beznadziejnym dnem, i popieram tych ludzi kturzy z tego dna sie wyrwali.

DokÃ????adnie a skoro tam pracujesz to sam jestes beznadziejnym dnem, i popieram tych ludzi kturzy z tego dna sie wyrwali.

abrabra

Z Waszych opinii to nie zaciekawie tam jest ale jesli komus potrzebna praca to pewnie mozna pujsc na jakis kompromis. Napiszcie jakie sa tam zarobki i ile sie pracuje.

Praca czyni wolnym.

Ta literatura ...bardzo cieszy mnie. Kierowniku to nie moja wina że masz tyle wrogów.

ona

A od kiedy to mega odmawia komuś pracy, musisz spełnać jedynie ponisze warunki: 1.Musisz być głupszy od kierownika (o takich pracowników jest trudno) 2.Jeżeli stanie ci się coś w pracy żadnych roszczeń. 3.Pracować za pśie pienądze z usmiechem na twarzy. 4.Jeżeli jest taka potrzeba muśisz pracowac w święta. 5.Nie możesz się starać o podwyrzkę (650zł ma ci wystarczyc) Jeżeli spełniasz poniższe kryteria zapraszamy umowa bezterminowa

Rafał

Byłem tam kiedyś za praco,ale jak kierownik dowiedzial sie że mam skączone studja nawet nie dał mi dojs do głosu. Chyba zazdrosny [usunięte przez moderatora]

onaaa

Kierownik jest oki,ma swoje zasday i ich sie trzyma,wie co i kiedy zrobic żeby dotrzymać terminów!! i co najwazniejsze dobrze współpracuje z szefem :) ale wiadmo sa ludzie którzy zazdroszcza i nic sie na to nie poradzi, a szkoda.

Kierownik

Niech i tak będzie ale widze jak i on nie masz odwagi kończe to besensowne pisanie obrażaj dalej wszyskich może się wkońcu dowartościujesz Pozdrawiam

Kierownik

Może i tak niech będzie czas pokarze Pozdrawim

grafi

Widze ze nadal niewiesz kim jestem,ale wiem jedno ze udalo mi sie wyprowadzic cie z rownowagi cel osiagniety hiiiiii

Kierownik

Pozostawiam to forum i twoje wypowiedzi [usunięte przez administratora] bez komentarza jak zawsze mały zagubiony chlopiec, obrażaj dalej wszyskich niech Ci ulży ale ja na twoim miejscu spalił bym sie ze wstydu ale to tylko o tobie świadczy mam nadzieje tylko ze nigdy tym co ubliżasz nie bedziesz musiał spojżeć w oczy zgadnij na kogo wyjdziesz ??? Pozdrawiam

GELO

O choc raz przyznam ci racje kierowniku z twoim pozomem intelektualnym jest do bani, zreszto nie martw sie i tacy kretyni musza zyc na tym swiecie

Kierownik

Ja sam stanowie beznadziejny pozom intelektualny wrecz beznadziejny ale pogadac se moge tego nik mi nie zabroni Pozdrawiam

Kierownik

Witam Sympatycznego Kolegę urzywajacego Mojego Niku szkoda że nie masz odwagi posługiwać się swoim tylko świadczy o tobie na jakim poziomie sie zatrzymałeś i jakich argumentów możesz urzyć- czyli żadnych . Pozdrawiam

Karol

Ta firma lamie podstawowe prawa pracownika ,unikac

Kierownik

Panowie jeżeli Szef jest beznadziejny Kierownik kasa i jesteście wyzyskiwani to poco tam pracujecie jeszcze przeciesz to wolny kraj i was nikt nie zmusza , albo wam odwagi brakuje zeby wkońcu podjąc przynajmniej raz w życiu męska decyzje . Myśle że nie ma sensu kontynłowac tych wpiśow bo mijają sie z celem . Pozdrawaim

Marcin

Ta firma to jeden wielki wyzysk radze unikac a te gwiazdki po prostu kupujo zeby blado nie wypasc

Kierownik

Witam byłych kochanyck Kolegów pracujacych w Medze krtórzy nie potrafią odejść z godnościa i klasą , a jak pracowali to byli tacy oddani pracownicy !!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Kierownik

Zostaw opinię o MEGA - Bełżyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGA