ELAG

Lublin

Opinie o ELAG

akord

niby błaha sprawa, takie odśnieżanie, ale oni jednak zajmują się tym w dość szerokiej skali. Wykonują prace wysokościowe wymagające zastosowania technik alpinistycznych oraz usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Ja bym nie narzekał @oki

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie (to nie jest firma bo pożądna firma nie traktuję tak swoich pracowników!!!) jest to nędzna firma tak szczerze mogę o niej napisać,na pewno pieniądze za pracę nie dostaniesz,a jak dostaniesz to za wielkim trudem!!!!Omijajcie ją z daleka,a po za tym powinien zainteresować się tym pip w Lublinie bo takiej umowy skonstruowanej na nie korzyść pracownika to ja w życiu nie widzialem!!!!

Jedo wielkie (usunięte przez administratora) Zero roganizacji. Umowa oczywiście na korzyść zleceniobiorcy. Ty w zasadzie niemasz żadnych praw. Śmieszna kasa bo konkurencja daje znacznie więcej np 15zł a powinno być chociaż ze 20 za niedzielę a 12zł za sobotę a powinno być 15, żenada. Niema szkolenia BHP a póżniej chłopaki dokładają się do mandatu z PIP bo niemają zielonego pojęcia o robocie. Rekordziści robili po 25h i więcej z dojazdami w inne miejscowości. Żadnego ciepłego posiłku regeneracyjnego czy kawy. Ubranie robocze swoje nawet rękawiczki. Połowa kierowników to próżniaki którzy tylko siedzą i pałą papierosa. Dopiero kiedy jest -10 biorą się do roboty. Reasumując [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszechobecny!!!

AB

szef obiecuje a potem obcina połowę obiecanej pensji, kara nie wiadomo za co i dlaczego. na pieniądze czeka się długo i kapie po kilka groszy. ściemnia i udaje życie w przyjaźni z pracownikami... coś więcej by tu człowiek napisał, ale ciśnienie tylko skacze.

pablo

popieram brak szacunku harówka za grosze maxymalne wykorzystywanie pracownika. kierownicy tylko poganiaja nie masz prawa do odpoczynku. omijać z daleka tą firme

Uznanski

Omijaj firmę. Praca ciężka, czekanie na pieniądze. Zdenerwowanie!

anonim - 2010-12-18 11:00:42 Ta firma to jedno wielkie oszustwo, trzymajcie sie od niej z daleka!!! MASZ RACJĘ KOLEGO!!!PRACOWAŁEM TAM I POPIERAM CIEBIE W 100%CO INNEGO GADAJĄ W BIURZE A CO INNEGO W PRAKTYCE...A UMOWA TAK ZROBIONA JEST NA NIE KORZYŚĆ PRACOWNIKA ŻE SZKODA GADAĆ..KIEROWNICY I SZEF TYLKO POGANIAJĄ JA I TAK DO TEJ PORY NIE DOSTAŁEM KASY ZA PRACĘ W TEJ NIBY FIRMIE NĘDZNEJ JAK JEJ SZEF I JEGO KIEROWNICY!!!!OMIJAJCIE JĄ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Ta firma to jedno wielkie oszustwo, trzymajcie sie od niej z daleka!!!

Zostaw opinię o ELAG - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELAG