Opinie o Dan-Mark w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dan-Mark. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dan-Mark o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dan-Mark w Wrocław

Terefere

Czy stanowisko asystent handlowy jest godne? Piszecie wszyscy w sumie negatywnie o tej firmie i tak się zastanawiam czy wysłać swoje cv

Juras

Panowie jeżeli chodzi o prace na magazynie to odradzam . Szkoda czasu i nerwów

ccc

Jest oferta na mistrza produkcji. Ile zarabia się na tym stanowisku i co zrobiliście z poprzednim mistrzem ?:P

xxx

karta multisport w danmarku to wydatek ok. 90 zl.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dan-Mark? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
inna

Tak kusicie multisportem to ile składka mc? W dobrych firmach to 10-30zł a u was? Jest sie czym chwalić...?

nowy

ostatnio dużo ogłoszeń pojawiło się na portalu do dan marku.Zastanawiam się czy aplikować na kierownika magazynu jest duża rotacja pracowników?Jakieś konstruktywne opinie

zoom

Jeśli chcesz mieć doświadczenie jako informatyk/administrator, aby ładnie wyglądało w CV, że pracowałeś na takim stanowisku, to aplikuj. Jeżeli natomiast szukasz pracy na stałe - odradzam. Opinie, które można tutaj przeczytać można dopasować do każdego działu, niezależnie czy ktoś wypowiadał się na temat produkcji czy też magazynu ;)

Pracuję w dan marku od kliku miesięcy. Nie jest źle. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jeżeli wykonujesz swoją prace jak należy nikt się nie czepia. Nikt za leżenie nikomu płacił nie będzie.

ros
@Nowy

Nikt nic nie pisze o zarobkach. ile placa ?

ddd

A jakie są tam zarobki na magazynie , jeżeli jest magazyn

Piotrek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Nie mają za grosz szacunku do ludzi. Umawiają się na konkretną datę na rozpoczęcie pracy, a potem nie raczą nawet zadzwonić i poinformować, że coś się zmieniło. Wygląda na to, że wszystkie powyższe opinie są tutaj prawdziwe!!!

Radek

Właśnie miałem wysyłać dokumenty aplikacyjne ale po przeczytaniu opinii o warunkach pracy w tej firmie już wiem,że nie chcę tam pracować.Dziękuję wszystkim za ich opinie wystawione tutaj :)

inteligentny

Zgadzam się w tej firmie wszystko jest nie tak jak powinno, ważne komu się przypodobać!!!

abc

Zero docenienia, najlepiej nic nie robić wtedy największe premie...

abc

Firma emerytów!!!

TOSEn

Aplikuje na DH. Za co wyleciał poprzednik ? Jak sie pracuje ?

bys

Witaj, widzialem ze pojawilo sie ogloszenie na dyra handlowego. Moglbys napisac czemu poprzedni nie dał rady? Z reguły na takich stanowiskach ludzie pracują dłużej... Bede wdzieczny za odpowiedz

znawca
@bys

oni szukaja takiego dyra srednio co pol roku, sorry taki klimat tej firmy hehe

galano

w mojej opinni ta firma to jedna wielka porażka nie wspominając już o wynagrodzeniu które nie jest odpowiednikiem wykonanej pracy jak po okresie próbnym mozna dalej zrabiać tylko 1200 zł

stupid

Making SHIT Wages

aplikuje do dan-mark

no to w takim razie widać, że kierownictwo w tej firmie nie jest jakieś wybitne. A o co chodzi z zabieraniem wypłaty? przeciez macie papier podpisany, chyba że nie, wtedy wina nie leży po stronie tej pani - smutne, ale prawdziwe proszę państwa. mam pytanko jeszcze o jedną sprawę do @Trun, który sugeruje, że może dojść do zmiany. Wiesz coś wiecej?

czarna mamba

pozdrawiam wszystkich swoich fanów zwłaszcza PANIE....doceniam słowa krytyki.... proszę Państwa.... może powinniście w jakims HR zatrudnić się ... tylko jeden problem :-( niestety trzeba mieć studia a nie gimnazjum... ale trzymam kciuki.. kierowniczka produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Dan-Mark - Wrocław

• Jak się pracuje w Dan-Mark?

Zobacz opinie na temat firmy Dan-Mark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dan-Mark
2.1/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Stabłowicka 118-120
    54-062 Wrocław